Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewne pytanie a mianowicie czy ktoś jest zainteresowany aktualnymi układami w Gazecie Wyborczej TV, Super Expressie TV, Tele Programie i Tele Magazynie. Jakby co mogę je opublikować - w zamian oczekiwałbym aktualnego listingu w Telewidzu, płatnej wersji Tele Programów oraz jakiś innych dodatkach telewizyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto wspomniana przez ciebie reszta:

Super Express TV:

df3cd3229124fec5med.jpg

 

97caaf679a718c22med.jpg

 

d577a01691b05532med.jpg

 

80088ea626bf7817med.jpg

 

Tele Magazyn:

250660e42a94704fmed.jpg

 

3f36a4c204c6401fmed.jpg

 

4200b31e25f24945med.jpg

 

Tele Program:

1f0f71edabb84fcamed.jpg

 

39f3eb73de297dbemed.jpg

 

47ea2e0b9b9d4197med.jpg

 

Look TV:

4e363205f35ca1acmed.jpg

 

aeb96b8564c321c4med.jpg

 

589f5387e3afca1dmed.jpg

 

 

bd2debca24806ca9med.jpg

 

Od A do Z - Magazyn TV

fa9cc7472c60ebb2med.jpg

 

2a0816cf0fc6446emed.jpg

 

9d23ede8784c1c8emed.jpg

Teraz w zamian oczekiwałbym skanów chociażby z TV Przewodnika, Telewidza oraz płatnej wersji Tele Programów.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku dzienników są to bieżące numery zaś w przypadku Look TV i Od A do Z TV Magazynu są to pierwsze wydania.

Tymczasem jako uzupełnienie dodaje skany z Gazety Wyborczej TV które to nie uwzględniłem na poprzedniej stronie:

4321876e5cab58bamed.jpg

 

72f53f5fe67a0522med.jpg

 

e483234ab1be45c6med.jpg

 

8e57c08e0280fdd6med.jpg

Jak widać Gazeta Wyborcza TV to jedyna gazeta z programem radiowym.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kuba2015: No właśnie :) Gazeta Telewizyjna jest bardzo fajną gazetą z programem :) Poza tym tam jest pomysł, który powinien zostać dawno temu wprowadzony do gazet z programem - stacje informacyjne - jedna kolumna od poniedziałku do piątku, druga - sobota, a trzecia - niedziela.  Po co codziennie dawać po 2 kolumny (w To i Owo), bądź po 1 kolumnie program dla stacji informacyjnych, gdzie program od pn-pt się ciągle powtarza? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warblade3: Dokładnie tak, choć brak kilku (nastu) stacji nadal nas rozczaruje... Jedynie co wiem, to kolumna z stacjami informacyjnymi i sportowymi jest też w Tele Programie, z którego @Poland wrzucił zdjęcia (niestety u mnie w sklepie nie ma Tele Programu/ów). No, to czas na moje opinie dotyczące gazet, z których wspomniany nikt kto inny jak... @Poland z Trzciany wstawił skany:

Gazeta Telewizyjna - wiadomo

Super Express TV - wiedziałem, że jest coraz lepiej. No, trochę lepiej, choć nadal irytuje mnie ten Polo TV na górze... Ale całe szczęście że Eska ma już mniejszą kolumnę. Jedynym plusem jest to, że dodali coraz więcej kanałów w dobrych, odpowiednich kolumnach, które mają dość krótszy program (wcześniej stacji filmowych i dziecięcych było dużo mniej, a kanałów sportowych, informacyjnych i dokumentalnych wogóle nie było w listingu, co oczywiście było sporą wadą). Według mnie można by drugą stronę zrobić tak:

Str.2, rząd 1: TV4, Puls 2, TTV

czwarta kolumna rządu 1: TV6, TVP Rozrywka, TVS

piąta kolumna rządu 1: ATM Rozrywka, TVP Kultura, TVP HD

szósta kolumna rządu 1: TVP Polonia, TVP Regionalna, Tele 5

rząd 2: bez zmian

 

Można by też zmienić styl mniejszych kolumn z programem TV - żeby były takie jak w Tele Tygodniu lub Tele Świecie, czyli wiersz po wierszu.

Tele Magazyn - logo gazety strasznie mi przypomina logotyp Tele Programu z lat 90-tych, do tego jeszcze zmiana grafiki. Listing - jak zwykle, bez zmian, mogli by dodać troszkę więcej kanałów.

Tele Program - widać tu urok Gazety Telewizyjnej, lecz z mniejszą ilością kanałów. Mniej kanałów filmowych, mniej lifestylowych, wogóle to tutaj brak stacji dziecięcych (z wyjątkiem tej jedynej, czyli TVP ABC). TTV i ATM Rozrywka to nie do końca lifestylowe kanały, powinny być w ogólnych, czyli tych pokolorowanych na niebiesko. Jedynie co tu najwięcej jest to stacje ogólne i dokumentalne. Po prostu - szału nie ma.

ABC Look (a nie jakieś tam Look TV) i Od A do Z TV nie ocenię, ponieważ wycofali je z rynku (oprócz Od A do Z TV, która teraz wygląda na jakąś tanią brzydką gazetę papierową z 12 stacjami na jednej stronie listingu). Według mnie to dobry pomysł z tą kolumną stacji sportowych i informacyjnych np. w Tele Tygodniu - tam będą jedynie stacje informacyjne, bo jest już 8 miejsc na stacje sportowe w listingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem z dodatków z programem do codzienników najlepiej się prezentuje Gazeta Telewizyjna. Dość dużo stacji, ładnie przedstawiony listing :) Co do pozostałych gazet z programem, to tak:

Super Express TV - bardzo dużo stacji na 4 stronach listingu - to jest rekord :) Też mnie denerwuje troszkę Polo TV i Fokus TV w 1 rzędzie :( Ale jest całkiem spoko ten listing tam :)

Tele Magazyn - myślałem że na 2 stronie listingu pojawią się stacje filmowe - nic z tego :( Niestety HBO 2 nie doszło tam :( Listing troszkę pościskany tam jest :(

Tele Program - Hmm... Tam jest dużo stacji sportowych i informacyjnych, a nie ma Canal+ i HBO, co mnie troszkę dziwi.

Też nie ocenię ABC Look (bo nie istnieje) i od A do Z (bo zreformowali tam dodatek na troszkę brzydki :( ).

To jest tylko moje skromne zdanie na temat dodatków do polskich codzienników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warblade3: No, tylko że ma troszkę mniej kanałów, ale spoko.

Fokus TV to najlepszy kanał dokumentalny nadający wszędzie (nawet w DVB-T), więc może być na górze.

Tele Magazyn tak jak mówiłem ci wcześniej - nie zmienił listingu.

Tele Program jest okropny. Ani śladu Canal+ i HBO, a nie ma więcej stacji filmowych, lifestylowych i dziecięcych. Dobrze, że jest strona z stacjami informacyjnymi i sportowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich i prosze napiszcie jaka gazete kupowac zamiast TO I OWO,bo ostatnim numerem wkurzyli mnie do reszty ,te stare wydania nie byly tak kolorowe,ale byly dla nas duzo bylo o sprzecie TV i SAt. o problemach,a i p. Kucharek nasz dyzurny doradca mial wieciej miejsca w gazecie.Jak w tym numerze zobaczylem reklame leku na prostate na dwie strony,to pomyslalem sobie to jednak prostata pokonala p. Kucharka i na nastepny tydzien musze kupic inna gazete napiszcie jaka polecacie.pozdrawiam.


Witam,ostatnim numerem to wkurzyli mnie na dobre,sadzilem ,ze nasz doradzca bedzie mial wiecej miejsca i kontaktu z nami,lecz reklama leku na prostate na dwie stony pokonala wszystkich.Koniec z kupowaniem tej gazety,napiszcie co moge kupic w zamian.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz jakiejś podobnej do To i Owo pod względem porad satelitarnych, to z magazynów z programem nie ma nic takiego. Ja osobiście mogę polecić dodatek telewizyjny do Wyborczej, to chyba jedyny magazyn TV, gdzie nie muszę się obawiać że ujrzę dwustronicowy artykuł o doku-soapach, wychwalający jakiś bezsensowny program na TV4, i gdzie nie ma też reklam leku na prostatę, tylko dają reklamy o książkach wydanych przez Agorę.

 

W ogóle to ja tu tylko rzucam pomysł. Jakbyś był tak uprzejmy i napisał, czego oczekujesz od programu TV, czy ma być rozbudowany, czy wystarczą Ci tylko stacje NTC, to można by było lepiej pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu tradycyjnie dzwoniłem do redakcji programu TV, i dwutygodnika wydawanego przez Press media, W tygodniku żadnych zmian w najbliższym czasie nie będzie, jedyna zmiana to za Orange dali TVN fabuła, natomiast w dwutygodniku od grudnia ma być zmiana ma być większy nacisk i wyeksponowanie programów NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...