Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę być złym prorokiem ale dalej będzie g..... Na tej samej liczbie stron powciskają więcej kanałów i tyle. A ja bym wolał zapłacić 20 gr wiecej i mieć program szczegółowy z zaznaczonymi transmisjami na żywo, ciekawostkami o TV itp. W tej chwili w pewnym stopniu ideałem jest To i owo, boję się by bardziej po zmianach czegoś nie schrzanili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę??? No to mi pokaż bo mama przez pomyłkę mi kupiła Tele Świat (Tele Tygodnia nie było w Wierzejkach, ale może w Mińsku Mazowieckim będzie, bo mama poszła teraz tam do sklepu).

PS: Przeglądałem Tele Świat i jak widać - żadnych zmian, ale zauważyłem że od jakiegoś czasu w miejsce Polsat Viasat Explore wszedł Canal+ Discovery, a w miejsce Orange Sport... CI Polsat, może, że ktoś już o tym przypominał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, o tym to słyszałem na profilu TT na Facebooku. Na każde propozycje rozszerzenia listingu etc. TT odpowiada: Papier nie jest z gumy. A były już życzenia żeby w TT było 125 stacji :) Ciekawe gdzie by to wepchnęli :lol2: Ciekawe, jak wygląda nowa Kropka TV, gdzie jest 101 stacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam już nowy Tele Tydzień. Listing w nim wygląda tak:

1 str: TVP 1, TVP 2, Polsat

2 str: TVN, TV Puls, TVN 7

3 str R1: TVP Regionalna, TVP Polonia, TV 4, Puls 2, TVP Rozrywka, TTV

R2: 12 ośrodków regionalnych TVP, TVP Kultura (pod nim TVP HD), ATM Rozrywka (pod nim Comedy Central), TV 6 (pod nim TVN Fabuła)

4 str R1: Stopklatka. TV, Polsat 2, TVP Seriale, Kino Polska, AXN, Canal+

R2: Universal Channel, Polsat Film, HBO, TCM, Alekino+, Canal+ Film

R3: 13 ulica, CBS Europa, FOX, Filmbox, Canal+ Seriale, Canal+ Family

5 str R1: Discovery Channel, National Geographic, TVP Historia, Fokus TV, Eurosport, Polsat Sport

R2: Discovery Science, Nat Geo Wild, History, BBC Earth, Eurosport 2, Polsat Sport News

R3: Discovery Life, Planete+, Polsat Viasat History, CBS Reality, Extreme Sport, Polsat Sport Extra

R4: Animal Planet, Canal+ Discovery, ID, CI Polsat, TVN Turbo, Polsat Play

6 str R1: TVP Sport, TLC, TVN Style, TVP ABC, Minimini+, TVP Info

R2: Canal+ Sport, Lifetime, Polsat Cafe, Nickelodeon, Teletoon+, TVN 24

R3: Canal+ Sport 2, Kuchnia+, Polsat Food, Disney Channel, Disney Junior, Polsat News

R4: nSport+, Domo+, TVS, Polo TV, Eska TV, TV Trwam

Z gazety wyleciały (niestety): Tele 5, FOX Comedy, Cartoon Network, Superstacja. Wygląd kolumn też się zmienił - teraz są takie kwadratowe. Zmieniono też sposób zapisywania programu na 5 i 6 stronie listingu w 2, 3 i 4 rzędzie. Co ciekawe, w 1 rzędzie programu na 5 stronie listingu jest zdjęcie najciekawszej propozycji dnia.

Moja opinia na temat tego jest taka: 7/10. Mogło być lepiej. Na plus - dodanie nowych stacji. Na minus - zniknięcie Superstacji, Tele 5, Cartoon Network i FOX Comedy. Co ciekawe, nie zostały w ogóle ruszone pierwsze dwie strony listingu. Teraz czekamy na odpowiedź To i Owo :) Mam nadzieję, że tam nic nie zniknie, i że tam tylko dojdą nowe stacje. Liczę na to, że w końcu może rozbudują sekcję stacji bajkowych, że dojdą stacje BBC, itd. :) Ja jestem zwolennikiem stacji zagranicznych. I uważam, że stacje zagraniczne w To i Owo powinny być. I to w jeszcze większej ilości (oczywiście też ilość polskich stacji idzie w górę :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za skany. Ma ktoś nową Kropkę TV? Jak tak, to bardzo proszę o listing z tej Kropki TV, bo tam doszły nowe cztery stacje. Z góry dziękuję za spełnienie mej prośby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Kropki wyleciał Tele 5.

Doszły Paramount channel, Tvn fabuła, Filmbox extra, Lifetime, H2.

Pozostałe pisma, które dziś wyszły (oczywiście poza Tele Tygodniem) bez zmian.

Tymczasem w piątek nowy Super Express TV. Ilość stacji wzrośnie z 36 do 93.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, po chyba 4 latach prawie do Tele Tygodnia dali Teletoon. No, nieźle (choć i tak ta stacja pokazuje jeden dobry serial raz na miesiąc). Tylko czemu wyleciał CN? Przecież on jest popularniejszy.

Więcej skomentuję jak będę miał u siebie w domu, teraz tylko spojrzałem na zdjęcia listingu.

 

A jeśli chodzi o To i Owo TV, to to co twierdzi @Poland, to nieprawda. Powinien być choć jeden magazyn w którym można sprawdzić program stacji zagranicznych, i to nie 9, tak jak teraz, tylko jakiś 20-30, przecież kiedyś chyba 4 strony wypełniały kanały zagraniczne. Zresztą, na przykład w Niemczech wszystkie magazyny drukują ramówki ORF i SF, a to jednak są stacje zagraniczne a niektóre dodają nawet TSR i TSI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co się to dzieje, że Tele 5 wyleciał z kolejnej gazety? To on tak słaby jest?

2. Co to się dzieje :o Super Express TV - kolejny program ze zmianami... Ale fajnie że się udoskonalają gazety z programem TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek (1 września 2015 roku) na rynku prasowym zadebiutuje nowa odsłona telewizyjnego tygodnika To&Owo, który staje się magazynem poświęconym kulturze, filmowi, telewizji i technologiom z najbogatszym w segmencie programem TV.Nowa formuła magazynu zakłada ograniczenie omówień programu telewizyjnego na rzecz materiałów, pod wspólną nazwą Pakiet premium", poświęconych gwiazdom, filmowi i zjawiskom szołbiznesu, a także najciekawszym zagadnieniom dotyczącym technologii i świata telewizji kablowej i satelitarnej.

 

Cena magazynu nie ulega zmianie i nadal wynosić będzie 1,99 zł. (źródło media2.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...