Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dla tych, co nie przeglądają Facebooka dodam link do tejże okładki:

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11890936_921033767951728_7426824044308641754_n.jpg?oh=812acad172901a1858b913bf44684471&oe=566F7B04

 

Moim zdaniem nawet nieźle - oczywiście poprawią układ programów i go zmienią. 96 stacji - hmmm... a dotychczas było ich 85, więc będzie wielka zmiana :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba2015: Kiedyś była też rewolucja w Tele Tygodniu, gdy liczba stacji w TT wzrosła z ok.60 do 80. Więc szykuje się bardzo fajny Tele Tydzień :) Twym zdaniem jakie stacje zawitają do Tele Tygodnia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warblade3: Dokładnie - to było na początku października 2010. Później w następnym numerze już była nowa szata graficzna, no i modyfikacja układu. Co do mojej opinii, to wg mnie dodadzą do gazety HBO 2, TVN Fabuła, Canal+ Seriale, TV Republika, Domo+, Discovery Historia, Polsat Sport Extra, Canal+ Sport 2, Disney XD, Boomerang oraz CBeebies. Może być też zmiana szaty graficznej + wyższe kolumny dla m.in. TVP ABC, TV Trwam (która chyba będzie umieszczona już na 3 stronie), TV6, ATM Rozrywka czy TVP Kultura. Dodam jeszcze z pamięci, że zapewne wiosną 2002 zmieniono szatę graficzną na tą, którą pamiętam. Oto listing z października 2010 (to by się nadawało bardziej do wątku o prasie telewizyjnej dawniej, ale cóż):

43e09fa1856c7947m.jpg

 

7a305d656341a3bdm.jpg

 

e7335478a2ee0327m.jpg

Patrzcie na ostatnią stronę listingu - tu jest tak dużo powpychane stacji jakby co :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba2015: Ja bardzo liczę w nowym Tele Tygodniu na wyższe kolumny dla np. TVP Kultury, TV 6, Canal+, HBO czy CBS Europa. Graficznie to się powinna pozmieniać cała 3 i 4 strona listingu. Listingowo też. Chyba też Polsat Film być może wejdzie do 1 rzędu. Możliwe, że cała 3 i 4 strona listingu w TT pójdzie do wymiany (i będzie tam taki bajzel, oczywiście czego nie życzę, mam nadzieję że takiej opcji nie zobaczę :D ), a na 5 i 6 stronie listingu tylko korekty nastąpią. Cały listing może też zostać ułożony od zera. Zobaczymy pojutrze jak to będzie wyglądało. Jak chcesz, to mogę zawsze zrobić zdjęcia nowego TT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland: Ja również tak uważam, lecz kiedyś tak było w Kurierze TV/Super TV/Telemaxie do ubiegłego 2014 roku.

@Warblade3: Jak kupisz najnowszy numer w poniedziałek to zrób zdjęcia z telefonu (wysokiej rozdzielcości) :D Dodam jeszcze, że ten listing z października 2010 wstawił prawie 5 lat temu pewien użytkownik w tym samym temacie, ale dla tych co nie chcą grzebać w tylu stronach tego wątku - to mogłem spokojnie to przypomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Poland: W 100% zgadzam się z Tobą. Moim zdaniem to, o czym mówisz powinni od razu zrobić po wprowadzeniu stacji DVB-T do Tele Tygodnia. Ale jak to wszystko będzie wyglądać, to zobaczymy pojutrze. A możemy liczyć na zmiany w Tele Świecie Twym zdaniem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chcą nam niespodziankę zrobić? Skoro Tele Tydzień już zapowiedział ogromne zmiany, które zobaczymy pojutrze, to może inne gazety Bauera pójdą za ciosem i też tam listing zostanie mocno pozmieniany tam? Największe szanse na to są moim zdaniem w Tele Świecie i To i Owo. Ew. Kurierze TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką propozycję?! Ja tylko z ostatnich dni tutaj zauważyłem propozycję listingu dla TT. Co do Tele Świata, to bardzo liczę na powrót Canal+ Sport 2, CBS Reality, i rozbicie sekcji kanałów DVB-T. I inne rzeczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to też trzeba zrobić. Taka dodatkowa strona do listingu mogłaby pozwolić np. na 100 stacji w Tele Świecie. Tylko niewiadomo, jakby się to odbiło na reszcie gazety. Ale myślę, że te działy z rozrywką itp. by się pościskało i 8-stronowa sekcja z opisami filmów (4 strony na tydzień) by się zmieściła. Można by było też dodać dwie strony (po jednej na tydzień) na opisy najciekawszych programów z sekcji: Rozrywka, Dzieci, Dokument, Sport. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Ciekawe też, czy się zmienią inne gazety, które wydaje Bauer. W końcu powoli zaczyna się w TV sezon jesienny, więc listing w gazetach Bauera powinien zostać mocno zmieniony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv: Mi też. A według mnie układ powinnien być taki w Tele Świecie - zmodyfikowany i odmieniony:

Str.1: TVP1, TVP2, Polsat, TVN

Str.2, rząd 1: TV4, TV Puls, Puls 2, TVN7

rząd 2: TVP Info, TVN24, Polsat News, Superstacja

Str.3, rząd 1: TVP Regionalna, TVP Polonia, TVP Kultura, TTV, TV6, TVN Fabuła

rząd 2: TVP Historia, TVP Rozrywka, ATM Rozrywka, Tele 5, TVS, Ale Kino+

rząd 3: TV Trwam, Polsat 2, Eska TV/Polo TV, Ośrodki regionalne TVP (dwa kolumny), Filmbox

Str.4, rząd 1: Canal+, HBO, Kino Polska, Comedy Central, TVP Seriale, Stopklatka TV

rząd 2: Canal+ Film, HBO 2, Polsat Film, Comedy Central Family, Fox, CBS Europa

rząd 3: Canal+ Family, Canal+ Seriale, TCM, Universal, Fox Life, CBS Drama

Str.5, rząd 1: TLC, TVN Style, Polsat Cafe, Discovery, National Geographic, Fokus TV

rząd 2: Kuchnia+, Domo+, ID, Discovery Science, Animal Planet, Planete+

rząd 3: BBC Brit, Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat History, Discovery Turbo Xtra, Polsat Viasat Explore, History

Str.6, rząd 1: Polsat Sport, Eurosport, TVP Sport, Canal+ Sport, TVP ABC, Nickelodeon

rząd 2: Polsat Sport Extra, Eurosport 2, TVN Turbo, nSport+, MiniMini+, Disney Channel

rząd 3: Polsat Sport News, Orange Sport, Polsat Play, Disney XD, Cartoon Network, Disney Junior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba2015: Przykro mi, ale słabą propozycję dałeś :( Np. zapomniałeś o kanałach TVP HD, AXN i 13 ulicy. Ja bym w Tele Świecie nie ruszał opisów filmów, a na 2 stronie listingu dał 6 stacji w jednym rzędzie. Poza tym rozwaliłbym sekcję DVB-T, i kanały z tej sekcji bym powkładał do odpowiednich sekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o propozycji TŚ zaproponowanej przez @Kuba2015. I tak by pewnie tych opisów nie ruszono, bo wiadomo - taka sekcja to murowane +8/+16 stron do gazety. Nie wiem czy wydawca TŚ może na to pozwolić. Raczej nie, bo to koszty, wiadomo. Więc zmieniam zdanie i jestem za tym, żeby zostawić sekcję filmową tak jak jest. Przepraszam za moje niezdecydowanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chętnie widział taki układ w Tele Świecie:

1 strona: omówienia filmów:

2 strona:

1 kolumna: TVP 1, TV Puls

2 kolumna: TVP 2, Puls 2

3 kolumna: Polsat, TV 4

4 kolumna: TVN, TVN 7

3 strona:

1 kolumna: TV 6, ATM Rozrywka, Tele 5

2 kolumna: TVP Polonia, TVP HD, Polsat 2

3 kolumna: TVB ABC, Mini Mini+, TV Trwam

4 kolumna: Nickelodeon,Cartoon Network, Disney Chanel

5 kolumna: TVP Info, TVP Regionalna, TVN 24

6 kolumna: TVP Seriale, Comedy Central, Polsat News

4 strona:

1 kolumna: AXN, TVN Fabuła, 13 ulica

2 kolumna: TVP Kultura, FOX, Canal+Seriale

3 kolumna: Stopklatka TV, Kino Polska, FilmBox

4 kolumna: Polsat Film, CBS Europa, TCM

5 kolumna: HBO, HBO 2, Ale kino+

6 kolumna: Canal+, Canal+ Film, Canal+ Family

5 strona:

1 kolumna: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News

2 kolumna: Eurosport, Eurosport 2, Sportklub

3 kolumna: TVP Sport, Eleven, Eleven Sports

4 kolumna: Canal+Sport, Canal+Sport 2, nSport+

5 kolumna: TVN Turbo, Polsat Play, Kuchnia+

6 kolumna: TVN Style, Polsat Cafe, TLC

6 strona:

1 kolumna: TVP Rozrywka, VIVA, 4 fun TV

2 kolumna: TTV, ESKA TV, Polo TV

3 kolumna: Discovery Chanel, Discovery Science,Discovery Life

4 kolumna: National Geographic, Canal+Discovery, Discovery Turbo Xtra,

5 kolumna: TVP Historia, Polsat Viasat History, History

6 kolumna: Fokus TV, Planete+, Polsat Viasat Nature

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...