Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli chcesz mi powiedzieć, że "Kropka TV" nie traci, w sytuacji ogólnego trendu spadkowego? Ja uważam (z dużym prawdopodobieństwem), że też ma spadki. :P

 

Dlatego podtrzymuję moje słowa. Dzisiaj żaden przewodnik telewizyjny nie zwiększa stron, bo cały rynek pikuje w dół i perspektywy są nieciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przejść się do Biedronki i samemu zerknąć na gazetę i zestaw oferowanych przez nią stacji telewizyjnych. A tak na serio to układ wygląda tak:

Str. 1: TVP1, TVP2, Polsat, TVN

Str. 2: R1: TV Puls, TVN7, TV4, TVP Polonia, Stopklatka TV

R2: Puls 2, ATM Rozrywka, TV6, TVP Rozrywka, TVP Kultura

Str. 3: R1: AXN, C. Central, Fox Comedy, 13 Ulica, Ale Kino+

R2: AXN White, C. Central Family, FOX, TVP HD, CBS Action

R3: AXN Spin, AXN Black, CBS Europa, CBS Reality, CBS Drama

Str. 4: R1: Canal+, HBO, Polsat 2, TVP Seriale, Kino Polska, Paramount Channel

R2 (na wysokości połowy kolumny z sąsiedniej strony) : C+ Film, HBO2, Polsat Film, TVN Fabuła, TCM, Filmbox Extra

R3: Canal+ Seriale, HBO Comedy, TVS, Universal Channel, Filmbox, Lifetime

R4: Canal+ Family, Cinemax, Polo TV, Eska TV, Mezzo, H2

Str. 5 i 6 Mniej więcej tak:

8262352cf9ef.jpg

Rzecz jasna za BBC Entertaiment jest BBC Brit a za BBC Knowledge widnieje stacja BBC Earth.

Dokładna rozpiska dla tych co nie widzą jest następująca:

Str. 5: R1: TVN Style, Polsat Cafe, Kuchnia+, Domo+, TLC, Romance TV

R2: Discovery Channel, National Geographic, Nat Geo Wild, Discovery Life, Planete+, BBC Earth

R3: Discovery Historia, History, TVP Historia, TTV, Fokus TV, BBC Lifestyle

R4: Discovery Science, Discovery Turbo Xtra, CI Polsat, ID, BBC HD, BBC Brit

Str. 6: R1: Canal+ Sport, Polsat Sport, Eurosport, MiniMini+, Cartoon Network, Disney Channel

R2: Orange Sport, Polsat Sport Extra, Eurosport 2, Polsat Jum Jam, Nickelodeon, TVP ABC

R3: nSport+, Polsat Sport News, TVP Sport, TVP Info, Polsat News, Superstacja

R4: TVN Turbo, Polsat Play, Sportklub, TVN24, TVP Regionalna , TV Trwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcesz mi powiedzieć, że "Kropka TV" nie traci, w sytuacji ogólnego trendu spadkowego? Ja uważam (z dużym prawdopodobieństwem), że też ma spadki. :P

 

Dlatego podtrzymuję moje słowa. Dzisiaj żaden przewodnik telewizyjny nie zwiększa stron, bo cały rynek pikuje w dół i perspektywy są nieciekawe.

 

Nic nie chce powiedzieć.Nie mam różowej kuli ani nie bawię się w gdybanie.Wiedziałem że Biedronka nie raportuje sprzedaży tygodnika dlatego zapytałem o źródło danych.Wybacz ale źródło typu "wydaje mi się" jest mało wiarygodne ;)Równie dobrze mogę zaryzykować stwierdzenie że sprzedaż rośnie bo w Biedronce w mojej okolicy zamiast gazet były puste regały a kasjerka stwierdziła że już nie ma.Sam byłem zaskoczony tym faktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacje Discovery są w drugim, trzecim i czwartym rzędzie na pierwszej kolumnie. Kolejno w rzędach są umiejscowione stacje: Discovery Channel, Discovery Historia oraz Discovery Science. Obok ostatniej jest też Discovery Turbo Xtra.

Powyższe zdjęcie znalazłem w necie ale teraz dopisałem już konkretniejszą rozpiskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podaj mi układ kanałów z podziałem na strony i rzędy, a będę ci wdzięczny :) Myślę, że zmiany na dobre, bo wcześniej wyglądało okropnie - mała ilość stacji, stacje muzyczne w 1 rzędzie, TVP Seriale i inne beznadziejne kanały na górze? To było bez sensu. Ale teraz jest ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ W-210: Canal+ Sport 2 jest w To i Owo i Tele Tygodniu. Cóż, w Kropce TV mym zdaniem jak będą dodawać nowe stacje, to będą dodawać po nowej kolumnie na 1, 2 i 3 stronie listingu. Nie wiem na ile taka opcja wystarczy, ale pewnie na kilka lat. A co do ściśnięcia, to cóż - gazety z programem TV teraz ściskają listing i wpychają tam co się da, niestety :( Kiedyś w każdej gazecie z programem TV był bardzo czytelny listing, ale to się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...