Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na tak :) To jutro ważny dzień dla tego tematu, bo zmiany w Tele Tygodniu i (być może, w co mam nadzieję) w Tele Świecie. Ew. w innych gazetach z programem też. 96 stacji w Tele Tygodniu - zapowiada się imponująco :) A jak odpowie Tele Świat to zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba2015: No właśnie :) Ciekawe, jak będzie wyglądał nowy listing w Tele Tygodniu. Zawsze w TT może być też 8 stron listingu na co dzień. Może dodatkowa strona na opisy najciekawszych propozycji dnia, a obok niej listing. Jest bardzo wiele możliwości jak mogą ułożyć listing dla 96 stacji. Poza tym w Tele Tygodniu łatwiej wprowadzić zmiany niż w Tele Świecie. Otóż dlaczego? Ponieważ w Tele Tygodniu jest 6 stron listingu na jeden dzień, na dodatek pierwsze dwie strony listingu są zajęte tylko przez sześć stacji, i na dodatek zawsze można ten poświęcić na listing dwie strony przed programem na dany dzień tygodnia. A w Tele Świecie sytuacja wygląda tak, że cała jedna strona listingu jest zajęta przez opisy filmów z jednego dnia, zbędnych stron nie ma, a cała reszta listingu, te pozostałe 5 stron jest już mocno zajęte. Więc na rewolucję w TŚ niestety nie liczmy, chyba że się stanie miesięcznikiem albo tygodnikiem, to wtedy sytuacja inaczej wygląda :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warblade3: Tak kiedyś było już w Tele Tygodniu do 2004 roku, kiedy pierwsza strona stanowiła opisy filmów lub rubrykę "Za kulisami", a druga zajęła już program dla TVP1, TVP2 i Polsatu. Łooooooo... skoro 96 stacji, to może wiosną 2016 Tele Tydzień dobije liczbę do 100 nawet :jupi: I by było jeszcze lepiej ;) Co do Tele Świata - to kiedyś był tygodnikiem, nie? Dodam ciekawostkę, że niemieckie gazety są z programem TV najczęściej na 2 tygodnie, ale są takie które program mają również... na 4 tygodnie będąc miesięcznikiem. Mam dla was prośbę - jeżeli ktoś ma archiwalne"TV Okey" to proszę zrobić skany/zdjęcia z tej gazety i je wstawić w temacie "Prasa telewizyjna... dawniej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele Tydzień gdyby chciał to wiedząc o liczbie stacji u konkurencji z Biedronki (tzn. Kropki TV) mógłby zmodyfikować jeszcze swój listing dorzucając brakujące cztery stacje. Szkoda że Bauer nie pomyśli o wprowadzeniu miesięczników - napewno byłyby one ciekawym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby było, a nie ma, więc lepiej ich nie dodawać kosztem polskich stacji.

@Poland Ja jestem przeciwny miesięcznikom, za dużo by się zmieniało w ramówkach i by wiele się nie zgadzało.

A tą propozycję nowego listingu czyta się jak w gazecie, na każdą stronę jest 6 kolumn. A kolor oznaczają daną tematykę stacji, np. ogólnotematyczną, informacyjną,itd. czasami nie wychodziło równo, więc trochę się nachodziły kolumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ fan tv: W każdym razie co będzie w gazetach z programem to jutro się dowiemy. Ja obiecuję, że kupię Tele Tydzień, a Tele Świat sobie przeglądnę w sklepie. Jakby wszędzie były zmiany, to na razie zmian na pewno nie będzie w TV14 - ta gazeta dopiero za tydzień ma kolejny numer gazety. Więc w TV14 jakby miały zmiany nastąpić, to dopiero za tydzień je zobaczymy. Ja osobiście liczę też na to, że np. Kurier TV się zmieni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zmiany chyba czekamy. Ale mam prośbę - @Poland, czy wyślesz mi zdjęcia z obecnego Kuriera TV? Bo ja nie kupuję żadnych gazet, a ja nie zapamiętałem układu :( Do zdjęć z Kuriera TV możesz śmiało dodać też te z TV14, Fakt TV, Gazety Telewizyjnej, Super Express TV (wiem, że są zdjęcia, ale słychałem o tym że układ się lekko zmienił), Teleprogramów (też są zdjęcia, ale czy była modyfikacja?) oraz dwóch dodatków - ABC Look! (nieistniejący) i ten do tygodnika "Od A do Z" (dwie wersje - poprzednia i obecna). Jeżeli mama mi jutro kupi Tele Tydzień to dam wam zdjęcia, ale ja nie wiem gdzie jest kabel do zgrywania z mojego aparatu na komputer :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się ciekawie robi - Kropka TV nieco oddala się od Tele Tygodnia od strony liczby stacji. Teraz gazeta publikuje program aż 101 stacji:

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hp ... JpIjoiYiJ9

Ze zdjęciami może być problem gdyż niestety na moim telefonie zdjęcia wyjdą raczej marnie - co najmniej tak jak te skany z TV Movie które kiedyś wysyłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland: Spróbuj, aż ci się uda ;) Co do Kropki TV - to coooo??? 101 stacji? To musi być rekord już! :brawo: W Tele Tygodniu też by było tak dużo stacji - według mnie pojawi się taka sama liczba stacji jak wspomniana wyżej Kropka TV. Nawet To i Owo ma jeszcze więcej - bo aż 113 :D

PS: W wątku "Prasa telewizyjna...dawniej" wstawiłem ci Naszą Tele Wizję z 2003 roku znalezioną na Ebayu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :cry: Ale za to mam bezpłatną gazetę SyncTV - jeżeli pierwsze słyszycie o tej gazecie, to możecie kilknąć w najnowsze wydanie:

http://www.synctv.pl/img/archiwum/synctv_nr_8.pdf

Ta gazeta wygląda nawet nieźle - tylko szkoda że ma mało stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...