Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od przyszłego tygodnia "Tele program", dodawany m.in. do "Gazety Pomorskiej", będzie się ukazywać w nowej wersji. Taką informację podano w wydaniu które jutro będzie w sprzedaży z 9 dziennikami regionalnymi Polska Press Grupy (tymi, które nie mają przedrostka "Polska" w tytule). Podaję to już dzisiaj,gdyż prenumeratorom "Pomorskiej" dodatek z programem dostarczają już w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz kupuję Tele Tydzień i To i Owo. W Tele Tygodniu są ciekawe artykuły a To i Owo kupuję bardziej z przyzwyczajenia i dla ciekawostek satelitarnych ;) co tydzień mam jeszcze stertę programów tv z innych gazet, m.in. z Wyborczej, z Dziennika Zachodniego i Kuriera Zawierciańskiego. Tam jednak jest mało stacji tv i w ogóle mało do poczytania. Pamiętam że kiedyś (kilka lat temu) nawet w Rzeczpospolitej ukazywał się dodatek tv, teraz już go nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiecie co, ale przed chwilą zauważyłem, że zmiany przeszedł... Tele Magazyn. Zmieniono grafikę, logo, a także format (zamiast A4 - A5). Kolory kolumn i układ programów nadal ten sam. Wiem o tym, bo przejrzałem piątkowo-niedzielne wydanie "Polska The Times".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Tele Magazyn przeszedł zmiany ale i inne magazyny telewizyjne. Więcej od tym pod tymi linkami gdzie są też okładki: http://www.telemagazyn.pl/artykuly/telemagazyn-i-inne-tv-guidey-polska-press-grupy-w-nowej-odslonie-45493.htmloraz http://www.telemagazyn.pl/artykuly/gwiazdy-polecaja-nowy-telemagazyn-zobacz-kto-pojawil-sie-na-naszej-imprezie-wideo-zdjecia-45504.html

Nieco wcześniej zmianie uległa strona internetowa telewizyjna Tele Magazynu. Wydawca przygotował z tej okazji poradniki do których to linki można zobaczyć tutaj: http://www.telemagazyn.pl/artykuly/nowy-telemagazyn/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany całkiem na plus - podoba mi się, tylko szkoda, że nie dodano nowych stacji, bo z tym sposobem to by układ był szerszy. Natomiast co do grafiki, to krótko i zwięśle - zmieniła się, choć kolory prostokątów z nazwami nadal takie same jak poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was takie pytanie: czy Waszym zdaniem jest szansa na to, że zobaczymy w gazetach z programem TV kanał Nat Geo People? I w niektórych innych gazetach Discovery Historia? Moim zdaniem myślę że jest na to szansa - w To i Owo przydało by się kilka dodatkowych stacji dokumentalnych, np. H2, Nat Geo People, Animal Planet HD, ew. jeszcze Travel Channel, Water Planet i Edusat. I po tym że mamy już dużo stacji HD na polskim rynku, to w Tele Świecie przydało by się dodać oznaczenia stacji HD, a w To i Owo - zacząć dawać do 1 rzędu stacje HD. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warblade3

Discovery Historia nie jest nowym kanałem. Nadaje od dłuższego czasu w NC+ i największych kablówkach. Skoro dotąd jego program nie był drukowany, to dlaczego miałby być teraz? Zresztą jego ramówka nie jest już rozwijana, lecą same powtórki. Moim zdaniem, przejdzie rebranding , podobnie jak niedawno Animal Planet SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze tych gazet, ale zdjęcia Tele Programu mogę zrobić jak będę u babci. Tylko nie wiem kiedy to będzie, gdyż teraz trochę krucho u mnie z czasem, wiadomo, studia, szczególnie jak wykłady mam do 20:00 i w domu jestem dopiero o 23:00, więc nie mam zbytnio kiedy. Ale jak przyjadę to zrobię. TV Przewodnik mogę łatwo zdobyć nawet w ten piątek, bo dodają to do Nowości Toruńskich, więc jak będę z uczelni wracać to mogę zakupić. Z Tele Magazynem będzie problem, w moim regionie się go nie dostanie, najbliżej to w Kwidzynie bo do Bałtyckiego dodają (ale nie będę przecież pisać do dziewczyny żeby mi specjalnie Dziennik przesyłała :D ), więc tutaj ktoś inny musi prezentować.

 

Przy okazji: 3 złote za "Polska The Times" to nie jest jeszcze tak drogo (zapewne chodzi tu o wersję dla Warszawy i okolic). Wspomniany już "Dziennik Bałtycki" kosztuje w piątek 3,20 zł. A Wyborcza 3,30. Zresztą, powód że nie kupuje się gazet bo jedna kosztuje więcej niż by się chciało to mi lenistwem zalatuje. No, ale mnie i tak nikt nie przebije. Z podróży do Kwidzyna przywiozłem chyba 7 gazet, za które dałem 19,20 :D (głównie lokalne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Mr.Chiquita: Z tym nowym Discovery Historia, to chodziło mi o Discovery Historię jako "nowy" kanał w gazetach z programem, bo zbyt popularny nie jest w gazetach. Występuje on tylko w To i Owo, oraz chyba jeszcze w Kropce TV  :)

Edytowane przez Warblade3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest z Water Planet który to może bardziej miałby szansę na prasę telewizyjną gdyby nadal nadawał jako CSB TV ale z ciekawszą ramówką. W końcu nawet taki TVS nie był od razu w dodatkach i pismach telewizyjnych.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...