Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ToiOwo jak bylo plskie bylo fajne,wielu z nas oglada kanaly polskie i niemieckie z Astry,oczekuje porad,co nowego w sprzecie,lub tylko dobrego programu TV najwazniejszych stacji z HodBirda iAstry.Pojde do Empiku to moze cos znajde albo ten dodatek z Wyborczej.Poki co rezygnuje z to i owo i zrobcie to samo,niech BAUER odda nam nasza gazete.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ PIOOLE: Tego się nie spodziewałem, że w Tele 14 plus mają być zmiany. Ciekawe, co się tam zmieni. Fajnie by było, gdyby tam doszły jeszcze nowe stacje (np. TVP Seriale) :) I listing się mocno zmienił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Telewizja Urbanski: Zgadzam się z Tobą w 100% :) Przydałoby się dołożyć w Programie TV dodatkowe trzy kolumny programu na 5 stronie, i tam przenieść np. stacje dokumentalne, i muzyczne. To zagranie pozwoliło by dołożyć do Programu TV np. Canal+ Sport 2, Comedy Central czy paczkę brakujących kanałów Canal+, nc+. :) 

Co do Tele 14 plus, to liczę na to, że w końcu dadzą tam do 1 rzędu kanał TVP Historię, i np. TV 6. Liczę też na dodanie kilku nowych stacji do Tele 14 plus, i uporządkowanie listingu tam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na obecną chwilę nie ma lepszej gazety z programem telewizyjnym niż TO&OWO. Niestety żyjemy w takich czasach, że wartościowe informacje zastępowane są reklamami albo pudelkowymi treściami. Mimo wszystko można tam wciąż znaleźć informację branżowe, "gadżeciarskie" czy opisu filmów. Z sentymentu będę kupował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem najlepsze są Gazeta Telewizyjna i To i Owo. Jak wiadomo, niedawno mają być zmiany w TVP Regionalnej. Czy Waszym zdaniem od czasu, gdy zaczną obowiązywać te zmiany w TVP Regionalnej będzie mieć sens trzymanie programu dla ośrodków regionalnych TVP w Tele Tygodniu? Bo moim zdaniem wystarczy dać całą kolumnę dla stacji TVP Regionalnej, a pozostałe zwolnione 4 - 6 stacji dać na inne, nowe stacje, np. HBO 2. W pozostałych gazetach za to będzie się opłacało dawać dużą kolumnę dla Regionalnej. :)

Ciekawe też, gdzie wepchną nowe stacje DVB-T (4 stacje nowo wybrane + 1 stacja od TVP - chyba że nic nowego nie dadzą). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się czy jakiś z tygodników TV (najlepiej TV&Owo) jest dostępny w niemczech? 

Znalazłem też taką stronę prenumerata.de gdzie niby można zamówić sobie bardzo dużo polskich tytułów, ale strona trochę archaiczna a i opnii zbyt wielu nie znalazłem na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się czy jakiś z tygodników TV (najlepiej TV&Owo) jest dostępny w niemczech? 

Znalazłem też taką stronę prenumerata.de gdzie niby można zamówić sobie bardzo dużo polskich tytułów, ale strona trochę archaiczna a i opnii zbyt wielu nie znalazłem na ich temat.

Moj syn mieszka w Niemczech i ma prenumerate tej gazety,wlasciciel to niemiecka firma BAUER,a dla nich liczy sie kasa i jak najwiecej reklamy w gazecie,nas maja w nosie,wlasnie czekam na inna lepsza gazete jest miejsce na rynku,tylko jak na razie brak wydawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H2 jest w Kropce TV. :) W To i Owo mym zdaniem brakuje kilkunastu stacji ważnych. Np. kilku stacji informacyjnych, dokumentalnych czy trzech kanałów BBC. Ale poza tym to mi się podoba To i Owo :) Ciekawe, czy zmiany, które mają się pojawić w grudniu w Tele 14 plus się pojawią tam. Mam nadzieję, że tak, i że w Tele 14 plus zobaczę inny, odnowiony, odświeżony listing :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...