Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@fan tv: ?! Dla mnie to jest nieporozumienie. Program dla niszowych stacji od późniejszych godzin to rozumiem. Ale że od 15-tej program dla stacji TVP 1 i TVP 2, czyli podstawowych stacji telewizji publicznej?! Ech, nawet nie wiem, jak to skomentować :( 

Natomiast dziś w sklepie przeglądnąłem sobie "nowe" To i Owo i ono moim zdaniem wygląda teraz troszkę lepiej. Szkoda tylko, że nie było tam żadnych zmian w listingu, ale myślę, że niedługo i tak one zostaną wymuszone - przez zmiany w NTC :)

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 września jak pisałem są  reklamy w miejscu dla ramówki stacji TVP 1, ale także TVP 2, Polsat, TVN. Jedna jest poziomo dla wszystkich tych 4 stacji, druga jeszcze dla TVP 1 w formie prostokąta, więc w miejscu TVP 1 sa 2 reklamy, więc dla TVP 1 program drukowany jest od 15:00, dla TVP 2 od 5:55.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podmieniono w Tele Tygodniu Eskę TV na 8TV. Do tego w tym numerze dodatek specjalny o "Barwach Szczęścia". Natomiast od następnego numeru nowe rubryki, między innymi "Hity sprzed lat" o dawnych programach TV, "Historie z życia", cykl w którym będą publikowane dalsze losy bohaterów reportaży z Interwencji, cykl o największych wydarzeniach XX wieku w Polsce i na świecie, a także "Niezbędnik seniora".

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W To & Owo TV podmieniono Eskę TV na 8TV, co wcale nie dziwi, bo można było się tego spodziewać. Tym bardziej, że Eska TV będzie zaczynała od nowa z budowaniem zasięgu, także na początku pewnie nie będzie dostępna u wielu operatorów kablowych i satelitarnych. Mnie w To & Owo TV denerwuje to, że takie kanały śmieciowe jak TV6 i ATM Rozrywka i Polsat 2 posiadają dużą rubrykę z programem, gdzie można by w to miejsce dać programy stacji TV bardziej wartościowych. Poza tym myślę, że gdy ruszą kolejne śmieciowe stacje w DVB-T, to z tygodników z programem TV wylecą kolejne stacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewałbym raczej co innego, a mianowicie wstawianie nowych stacji, a zwłaszcza Nowej TV i WP, bliżej TVN, czy Pulsu, a przed takimi tworami jak TVN7, czy TV4, gdyż nowe stacje, jakby nie patrzeć, będą całkiem nowymi stacjami, nie powiązanymi z obecnymi już podmiotami.

Edytowane przez Barti
Masz na swojej klawiaturze klawisz z przecinkiem? Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Naprawdę jesteście tacy naiwni, że wierzycie że nic nie wyleci???

Naprawdę wierzycie, że w dzisiejszych czasach dodadzą 2,4,6 stron z programami na każdy dzień???

Gratuluję samopoczucia:(

Ogarnijcie się, bo żal to czytać.

Myślałem, że nie można być aż tak naiwnym.

Edytowane przez mcl1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o To i Owo czy Tele Tydzień to jest manewr by wszystko zostawić - gorzej z pozostałymi tytułami.

Tymczasem wspomniane To i Owo zrobiło ciekawy manewr - nie dość że wyrzuciła Eskę TV z gazety to jeszcze jego następce 8TV wyrzuciła z sekcji muzyczno-młodzieżowej przyłączając do sekcji ogólnej przesuwając jednocześnie Vive na dawne miejsce Eski TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...