Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tymczasem... w Kropce TV chyba mamy zmiany od następnego numeru. Ponieważ @Poland mi na Facebooku podesłał okładkę nowego numeru Kropki TV, i na niej pisze, że jest program dla nowych stacji - WP1, Metro, Zoom TV, Nowa TV i HG TV. Może jeszcze coś doszło, nie wiem. Wiecie może, od kiedy są wydawane nowe numery Kropki TV - od soboty, niedzieli czy poniedziałku? Bo jak od niedzieli, to sobie chyba zobaczę, jak to wygląda - ta nowa Kropka TV. 

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Poland: Postaram się, ale... zakładam się, że nie będzie żadnych zmian. Otóż dlaczego? Ponieważ w Tele Maxie jest taki sam listing jak w Super TV, więc pewnie tam będą takie same zmiany. A w gazetach PressMedii jest problem, ponieważ oni tam podobno nie wiedzą, co zrobić, żeby dodać nowe stacje. Niestety. :(

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie widzę Zoom TV i WP1. Dla mnie brakuje też podstawowych stacji z pakietu nc+ - czyli TVN Fabuły, Canal+ Seriale, Canal+ Discovery i Canal+ Sport 2. Brakuje też AMC i Filmbox Extra HD. To tak: @Poland mnie wyręczył z Kropki TV, to będą jutro zdjęcia z Tele Świata - obiecuję. A reszta jak wcześniej - czyli recenzje jutro. :)

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - od kiedy to TVP HD i TVS (pomijając MUX lokalny) są w DVB-T? :P

 

1.TVP HD faktycznie nie ma w DVB-T.

2.TVS od ponad roku nie nadaje w muxie lokalnym, tylko testowym, podobnie jak TV Republika i Polsat HD.

3.Muxy lokalne to też DVB-T.

4.Kanały TVP Info i 4Fun też powinny być oznaczone jako DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to są moje zdjęcia :) Jak coś :)

To jak już mówiłem, zaczynam robić takie omówienie zmian w Kropce TV, i Tele Świecie.

Najpierw zacznę od Kropki TV. Zaczynamy od 1 strony listingu, gdzie jest wszystko ładnie, fajnie, pięknie, lecz jednak uważam, że można by było tam dodać 2 rząd, żeby się trochę miejsca zwolniło, i żeby doszły nowe stacje. 2 strona wygląda bardzo fajnie i solidnie, więc tutaj większego komentarza zamieszczać nie muszę. I teraz się zaczyna krytyka. Na dzień dobry 3 strona. Najpierw rząd 1, i tutaj moje pytanie: Jakim prawem ATM Rozrywka jest w 1 rzędzie, i ma takie duże miejsce w listingu, jak np. AXN? Przecież wszyscy idealnie wiemy, jaką ramówkę ma ATM Rozrywka. To samo z TVP Seriale. I 2 rząd, i tutaj kolejna literówka - TVP HD z oznaczeniem DVB-T. Od kiedy TVP HD jest w DVB-T, to nie wiem. TVS - ok, rozumiem, multipleks testowy. I 3 rząd - co tutaj robi CBS Reality, to nie wiem. I 4 strona listingu - tutaj mamy ciąg dalszy błędów - E! i Lifetime w sekcji filmowej. Dla mnie te kanały powinny trafić dalej, na 5 stronę listingu. Kolejnym błędem jest w ogóle różne miejsce kanałów 13 ulica i Universal Channel - porozbijane te dwa kanały po dwóch różnych miejscach. Brakuje też TVN Fabuła, AMC, czy Filmbox Extra HD. Sekcja muzyczna - ok. 5 strona: R1 - liczyłem na BBC Lifestyle w 1 rzędzie. Reszta - kolejne błędy, np. brak TTV, czy BBC Lifestyle, BBC Brit i BBC HD w sekcji dokumentalnej (o czym świadczy kolorek). Brakuje też Canal+ Discovery. I 6 strona - sekcja sportowa: Czuję się, jakbym widział Tele Tydzień z 2013 roku, bo tam sekcja sportowa była taka sama, ba, nawet była ułożona bardzo podobnie! Nadal nie ma Canal+ Sport 2. Sekcja bajkowa - w końcu mamy BBC Cbeebies, ta sekcja wygląda ok, i sekcja informacyjna, z brakiem oznaczenia " DVB-T" dla kanału TVP Info. W programie brakuje też kanałów Zoom TV, i WP1. Okładka Kropki TV po prostu wprowadza w błąd, mówiąc, że jest 5 stacji nowych, a w rzeczywistości są tylko 2, i w listingu jest dużo więcej baboli niż wcześniej. Opisy programów też powinny być tylko dla kanałów, które są w gazetach. Ogólnie oceniam listing, i gazetę w Kropce TV na 7/10. 

I teraz Tele Świat, gdzie zmian dużo nie było. Sekcja DVB-T została trochę rozbudowana, a dokładnie o nowe kanały - WP1 i Metro. Resztę widać na zdjęciach. Spodobało mi się właśnie to rozbudowanie sekcji DVB-T. A co mi się nie podoba? Polsat 2 i TVS w sekcji DVB-T, to samo z TVP Historią, a TVP HD - w 1 rzędzie, w sekcji filmowej. Liczyłem też na zmiany na 5 i 6 stronie, jednak niestety też się ich nie doczekałem. Ogólna ocena zmian: 8/10

 

Więc teraz przyszła pora na ogólną charakterystykę zmian w gazetach. Ranking (od najlepszych do najgorszych zmian) wygląda tak:

1. Tele Tydzień - 9/10 (brakuje HBO 2 i trochę większej rewolucji w listingu na 3 i 4 stronie)

2. Tele Świat - 8/10 (wiadomo - przebudowa sekcji DVB-T i ogółem dołożenie nowych stacji do listingu)

3. Kropka TV - 7/10 (tutaj wiadomo)

4. Kurier TV - 5/10 (zmniejszenie sekcji sportowej do 1 kolumny i TVP HD w 1 rzędzie - na minus, kanały DVB-T w jednej części - na plus)

5. To i Owo - 4/10 (liczyłem na więcej zmian, a nie na coś za coś)

5. Tele Max, Super TV - 3/10 (kanały DVB-T w jednej części - na plus, zmniejszenie sekcji sportowej do jednej kolumny- na minus)

6. TV14 - 2,5/10 (nie coś za coś, ale na coś więcej liczyłem)

Ogółem jestem tak lekko rozczarowany zmianami. 

Pozdrawiam :)

@fan tv: W jaki sposób pozmieniałbyś układ na czterech stronach? :)

Edytowane przez Gierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@fan tv: W jaki sposób pozmieniałbyś układ na czterech stronach?  :)

 

Mogłoby to wyglądać tak:

1 strona bez zmian

2 strona:

TVP INFO           TVP Polonia          Polsat 2                 Nowa TV      Zoom TV     TVP ABC

TVN 24               Polsat News          ATM Rozrywka       WP              Metro           Nickelodeon

TVP 3                 Superstacja          TV 6                       TVS             TV Trwam    Cartoon Network

 

3 strona:

Mini Mini+                      TTV               TVN Style       TVP Rozrywka       AXN                               TVP Seriale

Disney Channel            TLC               Polsat Cafe    TVN Turbo            Comedy Central             FOX

4FUN TV /                    8 TV /             Kuchnia+       Canal+ Seriale       HBO 3                            13 Ulica

STARS TV                   Polo TV

 

4 strona:

Canal+               HBO        Polsat Film      TVP Kultura    Stopklatka TV    Discovery Chanel

Canal+ Film       HBO 2      TVN Fabuła    Fimbox           CBS Europa       Discovery Science

Canal+ Family   Ale kino+  AMC               TNT                Kino Polska        Canal+ Discovery

 

5 strona:

Fokus TV               National Geographic        Polsat Sport             Eurosport 1       TVP Sport         Canal+ Sport

TVP Historia           Planete+                          Polsat Sport Extra    Eurosport 2       Eleven               Canal+ Sport 2

Discovery Historia  Polsat Viasat Nature        Polsat Sport News    Sportklub          Eleven Sports     nSport+

 

Kanały informacyjne

Kanały ogólnotematyczne

Kanały dziecięce

Kanały muzyczne

Kanały rozrywkowe

Kanały serialowe

Kanały fimowe

Kanały popularno - naukowe

Kanały sportowe

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...