Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@artgot: A po co chcesz zobaczyć? Jeśli tak bardzo chcesz to idź se kup i przejrzyj

Może grzeczniej trochę co? Jakby to było takie proste to bym poszedł do kiosku i sobie przejrzał a nie użerał się z takimi ludźmi.

Edytowane przez artgot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artgot: A po co chcesz zobaczyć? Jeśli tak bardzo chcesz to idź se kup i przejrzyj.

 

A zresztą: zmiany ze związku z MUX8 nastąpiły też w wielkopolskiej "Naszej Tele Wizji" - dołączyły 4 nowe stacje z tego multipleksu.

Możesz pokazać jak to teraz tam wygląda? Z tego co pamiętam to tamci nie grzeszyli dobrym rozłożeniem stacji mimo posiadania fantastycznej grafiki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland: Gdzieś na ostatnich stronach był link do "Naszej Tele Wizji" - i tam jest już udoskonalony nowy listing do "Naszej Tele Wizji". Tak, zgadzam się, oni nie grzeszyli dobrym rozłożeniem stacji - tylko 3 strony listingu to takie lekkie nieporozumienie :( I to jeszcze byle jak ułożony listing - szkoda. 

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego spójrz na lokalizację a potem się "mądrz" w stylu "idź i se kup/przejrzyj". Nie mogę iść do kiosku i sobie przejrzeć, jakbym mógł to bym się  nie prosił. Pisałem w pierwszej mojej wypowiedzi, że mam prenumeratę na To&Owo, która kończy się z końcem roku i chciałem się zorientować czy nie warto zmienić na Tele Tydzień, ale jedyne co uzyskałem to "uprzejme" wskazówki udania się do kiosku. Mimo wszystko miłej niedzieli życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artgot: To ja się "zlituję" i podam Tobie obecny listing w Tele Tygodniu:

1 str: TVP 1, TVP 2, Polsat

2 str: TVN, TV Puls, TVN 7

3 str R1: TVP 3, TVP Polonia, TV 4, Puls 2, TVP Rozrywka, TTV

R2: 12 ośrodków regionalnych TVP, TVP HD, TVP Kultura, ATM Rozrywka, TV 6

R3: 12 ośrodków regionalnych TVP, TVS, Romance TV, Comedy Central, TVN Fabuła

4 str R1: Stopklatka, Polsat 2, TVP Seriale, AXN, Kino Polska, Canal+

R2: Polsat Film, Universal Channel, HBO, TNT, Alekino+, Canal+ Film

R3: 13 ulica, Paramount Channel, FOX, Filmbox, Canal+ Seriale, Canal+ Family

5 str R1: TLC, TVN Style, Polsat Cafe, Discovery Channel, TVP Historia, Fokus TV

R2: Metro, Zoom TV, Polsat Food, Discovery Science, National Geographic, BBC Earth

R3: WP, Nowa TV, TVN Meteo Active, Discovery Life, Nat Geo Wild, Polsat Viasat History

R4: Kuchnia+, Domo+, Travel Channel, Canal + Discovery, Planete+, ID

6 str R1: Eurosport, Polsat Sport, TVP Sport, TVP ABC, Minimini+, TVP Info

R2: Eurosport 2, Polsat Sport News, Canal+ Sport, Nickelodeon, Teletoon+, TVN 24

R3: Eleven, Polsat Sport Extra, Canal+ Sport 2, Disney Channel, Disney Junior, Polsat News

R4: TVN Turbo, Polsat Play, nSport+, Polo TV, 8TV, TV Trwam

Razem w Tele Tygodniu jest 98 stacji. Hmm... gdybym miał Tobie doradzić, to bym Tobie doradził pozostanie przy To i Owo TV, ponieważ za nim przemawia duża przejrzystość listingu, i większa ilość stacji. Z drugiej strony, zaletą Tele Tygodnia jest też program dla Travel Channel, TVN Meteo Active, i Polsat Food, czyli stacji, których w komplecie nie ma nigdzie indziej. Ale ja bym proponował pozostanie przy To i Owo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kirk: Choć kiedyś (do 2005 roku) Tele Tydzień też drukował program dla stacji zagranicznych - głównie niemieckich. :) Ale teraz tylko w To i Owo są stacje zagraniczne (niestety tylko 6, ale zawsze coś), co dla mnie jest kolejną zaletą dla To i Owo.

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem i potwierdzam. Podejrzewam też reformę listingu, to samo z rewolucją, ponieważ nie ma podanej ilości stacji, jaka będzie dokładnie, tylko jest podana : "Ponad 100 kanałów". Czyżby była ogromna sensacja, i Kropka wyprzedziła To i Owo w ilości stacji? Moim zdaniem jest to możliwe. 

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy w poniedziałek, jak to będzie wyglądało. Stron jest 140, więc zmiany głębokie są możliwe, choć raczej to się stanie, że te 16 stron pójdzie na jakieś opisy czy tam kuchnię czy porady. Ale może być inaczej. :)

W każdym razie, teraz w Kropce TV potrzebne są takie stacje:

- TTV

- WP1

- Zoom TV

- TVN Fabuła

Pasowałoby też dodać brakuje kanały od nc+ - Canal+ Seriale, Canal+ Sport 2, Canal+ Discovery, HGTV i ew. TVN 24 BiŚ. Myślę, że powrót Tele 5, AMC i Filmbox Extra HD też by nikomu nie zaszkodził. Ale może też jeszcze coś dojść - zobaczymy. W nowym listingu pasowałoby też zrobić miejsce pod SuperPolsat.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...