Jump to content

kolos22

Users
 • Content Count

  1834
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kolos22

 1. Pytanie do @support458. Czy zostaną dodane funkcje reStart i CatchUP do EVOBOX PVR??? Do EVOBOX LITE już są te funkcje pomału dodawane.
 2. Raczej Polsat i TVN mają prawa do całej serii GW, bo obydwaj mają prawa do filmów Disneya. Zobaczysz, niedługo "Gwiezdne Wojny:Część 7 - Przebudzenie Mocy".będzie na Polsacie lub "Gwiezdne Wojny:Ostatni Jedi" na TVNie.
 3. Czyli przy Premium Max Plus tylko umowa na 24 m-ce i 6 m-cy gratis??? A jaka oferta byłaby przy Premium MAX??? Czy można przy Premium MAX dostać POLSAT SPORT PREMIUM i C+ SPORT - jeśli tak to za ile ???
 4. Mam pakiet Premium Max Plus i Multiroom HD za który płacę 125 zł miesięcznie. Na jakie oferty będę mógł liczyć po wysłaniu wypowiedzenia umowy w związku usunięciem CBS ACTION z oferty CP???
 5. Może HBO nabyło prawa do tak zwanego drugiego okienka premium i wyemitują Alita:Battle Angel w przyszłym roku na HBO (podobnie było dawniej z filmami UNIVERSALu)???
 6. Ale "Aleksander" - film O. Stone'a z 2014 roku to wytwórnia Warner Bros, więc czemu film lecieć ma na CANAL+???
 7. Wg nieoficjalnych informacji była to zatorowość płucna.
 8. Mam Nokię 8 i platformę Cyfrowy Polsat. Na Nokii mam zainstalowany HBO GO i jak wybieram Cyfrowy Polsat by zalogować HBO GO, to wyskakuje mi komunikat : Widok strony nie mógł zostać załadowany. Spróbuj ponownie. Ponowna próba nic nie daje. Co robić???
 9. Od wczoraj EPG TVN24 BIS nie zgadza się z tym co jest nadawane na antenie. Nawet aktualnego programu TVN 24 BIS w internecie nie ma ...
 10. A co z filmami z dystrybucji KINO ŚWIAT, które są koprodukowane przez HBO ??? Wszystkie magicznie wlecą do myCanal/ CANAL+, a znikną z HBO/ HBO GO ???????
 11. Raczej to będzie przerwa wakacyjna, chyba że jutro "Ranking Mazura" zostanie wyemitowany o godzinie 18:15.
 12. U mnie pojawiła się aktualizacja o numerze 3.1.1. Jedyna zmiana, którą widzę to zmiana nazwy menu VOD na CP GO.
 13. Gdzie jest aktualny program TVN24 BIS ???? Pytam, bo według EPG o godzinie 8:55 miało być "Szkło kontaktowe", a wyemitowano jakiś dokument podróżniczy. Sprawdzałem teleman, onet, tvn.pl wszędzie o 8:55 widniało "Szkło kontaktowe".
 14. Raczej wzrost będzie dotyczył abonamentu Plusa, a nie telewizji w CP , ale jak będzie zobaczymy...
 15. Wbrew informacjom Press na SUPERSTACJI są informacje polityczne dzisiaj mówili rano o 4 czerwca w Senacie i ECS w Gdańsku oraz protestach w Czechach przeciwko polityce rządu.
 16. Serial "Niania" z Agnieszką Dygant będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o 10:00 i 10:30 w Super Polsat. https://www.tvpolsat.info/news/10106/serial-niania-z-agnieszka-dygant-w-super-polsacie-kiedy-emisja
 17. Jak nagrywałem jednocześnie POLSAT SPORT NEWS HD, PARAMOUNT CHANNEL HD, TV4 HD to były kanały z różnych ćwiartek ??? Dodam,że nagrało się wszystko dobrze.
 18. @mingo A jakie to są ćwiartki częstotliwości pasma satelitarnego ???
 19. Jak sprawdzić czy konwerter Unicable CP działa i nagrywa z wszystkich częstotliwości poprawnie????? Kiedy rozpoznać, że jest coś nie tak???
 20. Mam pakiet Premium Max Plus za 120 zł + 5 zł za Multiroom HD oraz promocyjnie pakiet VOD za 0 zł przez 12 m-cy. Umowa podpisana 15.07.2018 r. I teraz pytanie : czy działa bez problemów wyłączanie pakietów w ICOK - pytam, bo chciałbym wyłączyć pakiet VOD przez ICOKa???
 21. Do podsumowania dyskusji o wyżej wymienionym lektorze: niestety Janusz Kozioł wczoraj zmarł.
×
×
 • Create New...