Jump to content

Gierek

Users
 • Content Count

  532
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralna

About Gierek

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 01/30/1998

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Sucha Beskidzka

Recent Profile Visitors

867 profile views
 1. A ja dalej trwam przy Gazecie Telewizyjnej i przy To i Owo. Fakt, w To i Owo mogą odstraszać małe kolumny dla stacji w 2 i 3 rzędzie, dobór stacji, układ stacji, ale jakoś jeszcze trwam przy prasie drukowanej z programem. Cóż, taki już se jestem dziwny człowiek.
 2. 1 - Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP 1 2 - Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 3 - Najlepszy kanał filmowy - Canal + 4 - Najlepszy kanał sportowy - Canal + Sport 5 - Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete + 6 - Najlepszy kanał dziecięcy - TVP ABC 7 - Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV 8 - Najlepszy kanał zagraniczny - Rai 1 9 - Najlepsza paczka kanałów premium - Canal + 10 - Najlepszy serwis VOD - Netflix 11 - Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Sportklub
 3. Życzę wszystkim forumowiczom Wesołych Świąt, i Szczęśliwego Nowego Roku
 4. Ja jednak mam jeszcze jakąkolwiek nadzieję, że listing w Panoramie TV nie jest żywcem skopiowany z Tele Max/ Super TV. Fakt, cena może lekko odstraszać, ale zapowiada się ciekawie.
 5. 1. Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polonia 1 2. Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info 3. Najgorszy kanał filmowy - TVP Seriale 4. Najgorszy kanał sportowy - brak 5. Najgorszy kanał popularnonaukowy - History 6. Najgorszy kanał dziecięcy - Nickelodeon 7. Najgorszy kanał muzyczny - MTV Polska 8. Najgorsza paczka kanałów premium - FilmBox 9. Najgorszy serwis VOD - brak 10. Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/ mojej platformie, kablówce - WP 11. Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Polonia 1 12. Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - brak 13. Najgorsze radio polskie w internecie - brak 14. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - brak
 6. Na Chomiku można też wypatrzyć (ale to od dawna) ciekawą pozycję, ale tylko z nazwy, bo w folderze nic nie ma: Super Nowości z 2002 roku. A może też Tele Gwiazda? Fajnie by było się dowiedzieć, jak wyglądał listing w Super Nowości w tamtym okresie. I tutaj pytanie z mojej strony: Super Nowości drukowały program taki sam jak w Programie TV, czy np była inna pula stacji, na przestrzeni lat? Aż np do teraz?
 7. Gierek

  UEFA Euro 2020

  Także zagramy na Euro 2020 z Hiszpanią, Szwecją i zwycięzcą baraży ze ścieżki B.
 8. Gierek

  Skoki narciarskie

  Jesteśmy po kwalifikacjach do niedzielnego konkursu w Wiśle. Kwalifikacje wygrał Niemiec Karl Geiger, drugi był Szwajcar Killian Peier, a trzeci był Daniel Huber. Do konkursu awansowało ośmiu Polaków - 7 miejsce zajął Dawid Kubacki, 11 - Kamil Stoch, 19 - Jakub Wolny, 21 - Piotr Żyła, 26 - Maciej Kot, 28 - Stefan Hula, 41 - Paweł Wąsek oraz 46 - Aleksander Zniszczoł.
 9. Gierek

  Skoki narciarskie

  Niestety trochę nietypowa pora rozegrania niedzielnego konkursu, ale sezon zapowiada się naprawdę ciekawie.
 10. Gierek

  Pogoda

  U mnie jak wyżej 6 stopni i padający deszcz.
 11. Posiadam nowy numer "Sorrisi e Canzoni" TV - włoskiej gazety z programem. I zauważyłem, że listing został przebudowany, zmieniony, jest bardziej kompletny, czytelny. Brawo, Włosi! Oj, w takim To i Owo by się to przydało.
 12. Dzięki, ale wtedy nie było 4 strony listingowej? Mi się wydaje, że może brakować strony z kanałami rozrywkowymi, bajkowymi, chyba że tej strony faktycznie nie było. A coś z listingu z Warszawskiej Gazety może coś pamiętasz, jeśli można wiedzieć?
 13. Pamięta, kojarzy ktoś może listing z Warszawskiej Gazety? Lub z Przeglądu Sportowego? W bodajże 2008 roku przez kilka numerów PS posiadał swój własny program TV, a "WG" miała program przez początek swojego istnienia, a fajnie by było wiedzieć, jak tamte listingi wyglądały. Oczywiście dalej fajnie by też było wiedzieć, jak wyglądał listing w GT z 2005 roku.
 14. Jeżeli chodzi o kanał Epic Drama, to gazety, które drukują ten program, to Gazeta Telewizyjna (dodatek TV do piątkowej Wyborczej) i Super Express TV (dodatek TV do piątkowego Super Expressu). Czy w jakiejś innej gazecie jest Epic Drama? Z tego co wiem, to chyba nie.
 15. Gierek

  TVP 3

  Pamiętam, że w tym wątku raz była przedstawiona podobna sytuacja - też była ważna transmisja sportowa, która została przerwana, bo musiały być wiadomości lokalne. Przepraszam, ale skoro już jest transmisja sportowa, to powinna zostać dokończona do samego końca, zresztą, to chyba pasmo lokalne poranne ma mniejszą oglądalność, a jak było z jakością transmisji meczu?
×
×
 • Create New...