Jump to content

Gierek

Users
 • Content Count

  523
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralna

About Gierek

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 01/30/1998

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Sucha Beskidzka

Recent Profile Visitors

752 profile views
 1. Gierek

  Pogoda

  U mnie jak wyżej 6 stopni i padający deszcz.
 2. Posiadam nowy numer "Sorrisi e Canzoni" TV - włoskiej gazety z programem. I zauważyłem, że listing został przebudowany, zmieniony, jest bardziej kompletny, czytelny. Brawo, Włosi! Oj, w takim To i Owo by się to przydało.
 3. Dzięki, ale wtedy nie było 4 strony listingowej? Mi się wydaje, że może brakować strony z kanałami rozrywkowymi, bajkowymi, chyba że tej strony faktycznie nie było. A coś z listingu z Warszawskiej Gazety może coś pamiętasz, jeśli można wiedzieć?
 4. Pamięta, kojarzy ktoś może listing z Warszawskiej Gazety? Lub z Przeglądu Sportowego? W bodajże 2008 roku przez kilka numerów PS posiadał swój własny program TV, a "WG" miała program przez początek swojego istnienia, a fajnie by było wiedzieć, jak tamte listingi wyglądały. Oczywiście dalej fajnie by też było wiedzieć, jak wyglądał listing w GT z 2005 roku.
 5. Jeżeli chodzi o kanał Epic Drama, to gazety, które drukują ten program, to Gazeta Telewizyjna (dodatek TV do piątkowej Wyborczej) i Super Express TV (dodatek TV do piątkowego Super Expressu). Czy w jakiejś innej gazecie jest Epic Drama? Z tego co wiem, to chyba nie.
 6. Gierek

  TVP 3

  Pamiętam, że w tym wątku raz była przedstawiona podobna sytuacja - też była ważna transmisja sportowa, która została przerwana, bo musiały być wiadomości lokalne. Przepraszam, ale skoro już jest transmisja sportowa, to powinna zostać dokończona do samego końca, zresztą, to chyba pasmo lokalne poranne ma mniejszą oglądalność, a jak było z jakością transmisji meczu?
 7. Oferta ciekawa, ale pakietyzacja, i ceny pakietów, to spora przesada... Pakiet startowy za 33 złote, w którym 90 % kanałów to kanały FTA lub DVB-T, to jak dla mnie - lekka żenada. Nawet i w tym pakiecie nie ma TVP Sport w HD Polsat w HD w pakiecie za 55 złotych, a w SD - za 33 złote. Brakuje kanałów z MUX 8, a niektóre kanały z oferty już nie istnieją PS. Czy ja dobrze widzę, że w ofercie nie ma... TVN 7, i TTV?
 8. Gierek

  Wszystko o TVP

  Zgadzam się, każdy z tych kanałów jest powtórkowy, także po co trzy kanały powtórkowe, jak może być tylko jeden? A co do TVP Historii, to myślę, że nie ma co jej łączyć z innymi kanałami, bo ona dalej prezentuje wartość. TVP Dokument powinien istnieć jako osobny kanał. Za to myślę, że powinien też powstać TVP Sport 2 - co by zamknęło temat dublowania się transmisji sportowych.
 9. Gierek

  TVP 3

  To nie jest w porządku, bo każda stacja powinna być traktowana po równo - nawet i taka TVP Rozrywka. Oczywiście, że te kanały mogły by być ciekawe, tylko potrzeba pomysłu, i pieniędzy, a co do tych planów na ramówkę, to chodziło mi o to, że na tym forum były, są propozycje na ramówkę, z których... nawet nie wiem, czy jakikolwiek pomysł został wykorzystany przez TVP. Nie wiem, czy nie mają chęci, czy obecny stan ich zadowala, czy po prostu brakuje pomysłu/ pieniędzy. I wracamy do tzw punktu wyjścia.
 10. Gierek

  TVP 3

  Całodniowy regionalny? Przecież skoro nawet i teraz niektóre ośrodki mają problem z wypełnieniem ramówki w swoim programie lokalnym, to z całodniowymi regionami miałyby jeszcze większy problem - chyba że np od 9 do 13 i od 20 do 22 byłyby telezakupy. W pełni się zgadzam ze słowami TomPL i informatyk2017 - TVP 3 nie jest poważną stacją. Ciekawi mnie to, dlaczego ramówka jest taka słaba, skoro... są pomysły, plany nawet i na dobrą ramówkę. Jak się dobrze zastanowi, to program w paśmie lokalnym może być nawet i dobry, wiem, że to, co mówię, to jest wróżenie z fusów, i marzenia, ale trudno. Można np utworzyć programy o historii danego regionu np Małopolski (jeden - dwa odcinki na jeden region województwa). W województwie jest dużo transmisji różnych koncertów, meczów sportowych. To też można transmitować. Nawet i program poranny można wykorzystać jako telewizję śniadaniową, coś w formie np PNŚ. Dla terytoriów przygranicznych nawet i można by stworzyć rozmówki, dla np osób, które chciałyby pojechać na wakacje. Skrót z informacjami o wydarzeniach kulturalnych, sportowych w danym dniu w danym województwie. Program kulinarny. Ewentualnie jakiś ciekawy dokument, reportaż. Itd itd. Jest naprawdę wiele pomysłów, tylko problemem są chęci. I pieniądze. A co do TVP 3, to można z TVP 3 zrobić nawet i taką ogólno tematyczną stację. Szukam jakichkolwiek pomysłów, rad na ramówkę na TVP 3, bo smutno się patrzy na TVP 3 w stagnacji, w takim zaniedbaniu. I oczywiście - TVP 3 w HD powinno być. I wraz z nim - lepsze dofinansowanie regionów.
 11. Gierek

  TVP 3

  W ostatnim czasie postanowiłem sobie posprawdzać ramówki telewizyjne stacji TVP 3, wraz z ośrodkami regionalnymi TVP - szczególnie interesował mnie Kraków, który mam dostępny w DVB-T. I nie ukrywam, że jestem mocno zażenowany. W programie lokalnym zauważyłem w programie niektórych ośrodków... Telezakupy. OK, rozumiem, że pieniądze, ale razi to strasznie w oczy i lekko wkurza. W niektórych ośrodkach występują powtórki z chyba nawet i innych ośrodków (na TVP 3 Gorzów są emitowane... "Pocztówki z Kielc" ), a ośrodki regionalne TVP jak dla mnie nie mają pomysłu na ramówkę. Rozumiem pieniądze, finansowanie i te sprawy, ale Telezakupy w ramówce lub programy z innych regionów w paśmie lokalnym, to jest lekka żenada. Na kilku ośrodkach w ramówce widziałem też Onkoczujnych, więc chyba też dubel. Poza tym nie wiem, nie mam pojęcia, czy tak dalej jest, ale gdy oglądałem Kronikę, to w niej były głównie wydarzenia z Krakowa. To w np Tarnowie lub Nowym Sączu nie ma ciekawych wydarzeń? Nie wspominając o mniejszych miejscowościach. I rzecz, która też wkurza - pasmo wspólne. Przepraszam, ale poważna stacja moim zdaniem nie buduje ramówki na powtórkach seriali tureckich, "Korony Królów"," SnS Junior" lub "Gry słów. Krzyżówki". Jak dla mnie TVP 3 powinno być jakieś. Myślę, że obecnie na TVP 3 nie ma pomysłu, może też brakuje pieniędzy. Pamiętam zapowiedzi przejścia TVP 3 do HD. Do dzisiaj nawet nie wiem, czy poczyniono jakikolwiek krok w stronę realizacji tej obietnicy. Ja osobiście nic nie słyszałem, także myślę, że dalej kwestia TVP 3 w HD stoi w martwym punkcie. A szkoda, bo TVP 3 naprawdę ma potencjał, tylko niewykorzystany.
 12. Gierek

  MUX III (TVP)

  Pomysł z TVP Sport w HD na MUX 3 oceniam pozytywnie, tylko szkoda, że Kulturę przenoszą na MUX 8. Jak dla mnie to myślę, że TVP powinna powoli testować DVB-T2 już przed tymi zmianami - w końcu przez to nie musieliby Kultury przenosić. Ciekawi mnie też, co z tym TVP 3 w HD. Temat zamarł? Oni chyba prędzej chcieli przenieść TVP 3 do HD, nawet pamiętam, że były zapowiedzi, że podobno do końca 2019 roku miała być Trójka w HD.
 13. Jak dla mnie - nowa ramówka NTL Radomsko ciekawa, tylko kurczę za dużo telezakupów - ale skoro czasami brakuje audycji do ramówki, to można dodać "zapychacz" - telezakupy.
 14. Ja gdy zobaczyłem nową ramówkę Superstacji, to byłem w szoku, i złapałem się za głowę Prawie cały czas taka sama ramówka w ciągu godziny + bonusowe jakieś powtórki... Wow. Nie wiem, jak tak można upaść... W sumie to jest mi ich szkoda.
 15. Nie wiem, czy w dobrym wątku zadaję to pytanie, czy nie, ale jak w złym, to poprosiłbym o przeniesienie. Czy jest może taka techniczna możliwość, żeby nie pokazywało w okienku na stronie z ostatnimi odpowiedziami odpowiedzi osób, które się ignoruje? Ja gdy widzę niektóre odpowiedzi osób ignorowanych przeze mnie, to aż się włos na głowie jeży, i się można wkurzyć, a tak, to nie widziałbym tych postów na stronie głównej, i byłoby lepiej.
×
×
 • Create New...