Jump to content

Gierek

Users
 • Content Count

  580
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Dobra

About Gierek

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 01/30/1998

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Sucha Beskidzka

Recent Profile Visitors

1285 profile views
 1. Dziękuję za wstawienie rarytasu - bardzo dobra grafika, a listing ciekawy! Wstydem jest to, że ta gazeta miała sporo lepszą grafikę od... obecnego "Programu TV". Gazeta z 1998 roku miała sporo lepszą grafikę od obecnego "Programu TV"... Wstyd.
 2. Natomiast ja już mam swój zestaw, który kupuję - "Gazetę Telewizyjną" i "To i Owo".
 3. Mnie dziwi to, co się stało, że już drugi rok z rzędu że tak to nazwę na finiszu rozgrywek Widzew roztrwania przewagę, którą sobie wypracowali w poprzednich kolejkach. Rozluźnienie?
 4. Mam do Was takie pytanie: jeżeli ktoś z Was był na Słowacji, i robił zakupy w markecie, to mógłby może powiedzieć, jak wygląda sytuacja z prasą (w sensie że ilość prasy, czy najbardziej podstawowe czasopisma są)? Pytam się, bo niedługo, za kilka dni wybieram się na Słowację, planuję w markecie zrobić zakupy - i wolałbym mieć jakieś rozeznanie, bo z tego co zauważyłem, to w porównaniu do Polski ilość miejsca, regałów na prasę wypada tragicznie
 5. Tak, ale myślę, że przejście z DVB-T do DVB-T2 powinno się odbyć płynnie, żeby odbiorcy mogli się przygotować, zakupić odpowiedni sprzęt do odbioru DVB-T2. Ja podałem tylko jeden z możliwych przykładów, oczywiście dublowanie oferty i dwa razy wyższe koszty nie mają sensu. Przejście multipleksu TVP do DVB-T2 powinno się odbyć, bo to oznacza większą pojemność nadawania - lepszą jakość techniczną, więcej kanałów do dodania, a nie że jak jest teraz, gdy jest taki mały nieporządek. Można oczywiście zaproponować jakiś inny sposób płynnej migracji na DVB-T2, ale nie mam pojęcia, jaki.
 6. Miałem na myśli coś takiego, jak zrobiono to w Czechach - czyli multipleks przejściowy między DVB-T a DVB-T2 - przez jakiś czas działyby dwa multipleksy - obecny i nowy w DVB-T2 - i po przejściu do DVB-T2 pozostaje multipleks w DVB-T2. Czekam na emisje eksperymentalne DVB-T2 w Krakowie i Warszawie.
 7. Popieram wypowiedź poprzednika. Ja bym już zaczął testy DVB-T2 na MUX 3 - żeby przyspieszyć przechodzenie polskich multipleksów do DVB-T2. Skoro i tak musimy przejść, to lepiej to wcześniej zacząć, żeby proces przejścia multipleksów na nowy standard nadawania przeszedł płynnie i bez żadnych problemów. Przy okazji do testowanego multipleksu w DVB-T2 dodałbym nowe stacje od TVP, żeby rozluźnić pozostałe multipleksy, w których są kanały TVP. W DVB-T2 widzę nową szansę dla rozwoju polskiego DVB-T, a TVP 3 w HD to jest oczywista oczywistość - szkoda, że dalej mamy TVP 3 w marnym SD.
 8. Niestety kwestia praw autorskich mnie powstrzymała, ale zdjęcia mam zrobione, i mam je na dysku na komputerze. Chętnie bym je udostępnił, ale... publiczne udostępnienie takich zdjęć z listingu w moim przypadku może się skończyć niechcianą wizytą w sądzie.
 9. Możesz wrzucić, chętnie zobaczę. Nawet i możesz wrzucić też z Gazety Krakowskiej i Super Expressu, bo Tele Magazynu z Gazety Krakowskiej z roku 2011 nie kojarzę zbytnio...
 10. @Kirk: Dziękuję za odpowiedź. To mnie "Trybuna" negatywnie zaskoczyła, bo kiedyś tam był program, nawet i w formie osobnego czasopisma. A takie pytanie się jeszcze mi nasunęło na myśl: orientujesz się może, co się stało z "TV Przewodnikiem"? Ten dodatek z programem wychodził, był dodawany do niektórych gazet w regionie, w którym Ty mieszkałeś, a jak szukałem informacji na temat tej gazety, to najnowsze informacje były sprzed prawie pięciu lat, chyba że gazeta, dodatek upadła, a szkoda. @PatrykZ: Masz rację - istnieją dodatkowo też wspomniane przeze mnie TV Pilot i Super Tele. Mam wrażenie, że w temacie dodatków z programem TV dodawanych do regionalnych gazet (nie licząc molochów) jest kiepsko - albo mało, albo kiepski listing. Znowu szkoda. Wiem, użalam się, i robię taki lekki spam.
 11. Mam do Was takie pytanie: czy ktoś z Was wie może, jakie istnieją dodatki do gazet codziennych (np lokalnych) z programem TV? Mam na myśli dodatki takie że tak to nazwę "troszkę zapomniane", może mniej popularne, a które dalej istnieją. Ja z takich dodatków znam tylko TV Przewodnik, Super Tele, TV Pilot i programy w niektórych lokalnych gazetach w moim powiecie. Pytam się, bo myślę, że chciałbym uzupełnić wiedzę w tym temacie, a już długo informacji nie było na tym forum w tym wątku dotyczących np wymienionych przeze mnie dodatków. Przy okazji: czy w Dzienniku Trybuna też jest program? Kiedyś był tam program, a teraz nie mam dostępu do tej gazety, a jak się zapytałem na FB Dziennika Trybuny o tą kwestię, to jest cisza. Gdyby ktoś odpowiedział na forum na moje pytanie, to dziękuję.
 12. Ciekawie wygląda, natomiast w tamtym czasie istniał też taki dodatek, jak "Tele Przewodnik Nowości", który mógł mieć inny listing od Tele Programu, i Tele Magazynu. Każdy z tych trzech dodatków miał różny listing, z wyjątkiem 2014 roku, kiedy odświeżony już "TV Przewodnik" miał taki sam listing, jak ten z Tele Programu.
 13. Jestem za TVP HD, ponieważ pomimo tego, że często powtórki są w tej stacji, to ona jest w HD, i jest na trochę wyższym poziomie od TVP Rozrywki.
 14. Moim zdaniem bardzo fajny pomysł na oprawę TVP Info A pasek w Wiadomościach - genialny! Aż się śmiać chce
 15. Do Tele Tygodnia i To i Owo powróciły stacje sportowe - listing dzięki temu powrócił do starego stanu.
×
×
 • Create New...