Jump to content

Gierek

Users
 • Content Count

  546
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Dobra

About Gierek

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Sucha Beskidzka

Recent Profile Visitors

1024 profile views
 1. Nie wiem, czy Ciebie, lub kogoś innego, by interesowało to, co mam, ale w swojej kolekcji posiadam: Gazeta Telewizyjna: lata 2007 - 2009 Rzeczpospolita TV: 2009, 2012 Super Express TV: 2009 Tele Tydzień: 2004 Tele Świat: 2009 Super Tele: 2009, 2010 Imperium TV: 2003 Kurier TV: 2003 Tele Magazyn: 2006, 2010 Przewodnik TV (czy jak to się nazywa): 2015 TV Okey: 2004, 2011 Dziennik Gazeta Prawna TV: chyba 2009, 2010 + w nieokreślonej przyszłości mam w planach dokupić resztę gazet, można też do biblioteki pójść. PS. Wiem, nie w temacie, ale można poprosić o skany z Programu TV dołączonego do Super Nowości (ten starszy, co na filmie widziałem, ale jakość obrazu była słaba, i mało co zobaczyłem), i ewentualnie Ekranu TV z 2008 roku? Z góry dziękuję.
 2. Gierek

  TVP 3

  Z tego co wiem, to na podobnej zasadzie działa niedawno utworzona "Trojka" na Słowacji (kanał chyba utworzyła publiczna telewizja na Słowacji) - widziałem niedawno ramówkę tego kanału, i w niej były np archiwalne wiadomości, starsze filmy, seriale - po części nawet i można ten kanał porównać do polskich TVP Kultura, TVP Historia.
 3. Gierek

  TVP 3

  Pamiętam, że w przeszłości było mówione, że Trójka ma przejść do HD w 2019 roku. A jak to się skończyło, to wiadomo. Uważam, że Trójka w HD to powinien być jeden z priorytetów zmian w TVP. Pod względem ilości kanałów w HD Polsat, TVN dawno temu wyprzedziły TVP. I nie tylko TVP Seriale, ABC i Historia są w SD - w SD są też Polonia, Rozrywka, Wilno, i być może też inne kanały, nie mam pojęcia. A szkoda. Z opinią poprzednika się zgadzam, a to, że są lepsi od komercyjnej TV, to jest kłamstwo. Przynajmniej pod względem ociągania się, i ilości kanałów HD przegrywają z kretesem z np Polsatem, TVN. Żeby nie było off-topic, to dodam, że dodatkowo powinna być też inna ramówka TVP 3, inne finansowanie ośrodków regionalnych TVP, bo teraz z tym też jest bardzo słabo.
 4. Racja. Kanały CC nie były złe, co nie dotyczy polsatowskiego tworu od dzisiaj. Jestem przeciwnikiem powtórek i wałkowania jednego i tego samego na kolejnym kanale. Rozumiem, że to może przynosić dochody, że niektóre osoby to oglądają, ale widok powtórek na kolejnym kanale jest paranoją. Czyżby Polsat miał nas, widzów za idiotów przez emisję powtórek? Szkoda nawet tego komentować, wiem, powtarzam jedno i to samo. Pozostało mi liczyć na to, że Polsat kiedyś zmądrzeje, że te powtórki będą mieć niską, znikomą oglądalność - wtedy może będzie lepiej.
 5. Co prawda nie miałem "przyjemności" oglądania tego kanału, ale przechodząc od loga do ramówki czuję obrzydzenie. Tego kanału na pewno nie będę oglądać. Jak to jest możliwe, że powtórkowy syf, zaraza, wirus zaraził kolejny polsatowski kanał, to ja nie wiem.
 6. Wydaje mi się, że dla mnie oczywistą rzeczą powinno być tworzenie listingów najpierw od stacji dostępnych w ogólnopolskim DVB-T... Jak widać, tak nie jest, bo mamy sytuację, która już występuje w Tele Tygodniu - brak Eski TV. Szkoda. W To i Owo brakowało Polo TV, więc mogłem nawet i liczyć na dodanie tego kanału, ale jednak nie ma tego kanału. Moim zdaniem w To i Owo listing przydałoby się zmienić, bo działanie w stylu "coś za coś" jest bez sensu.
 7. OK, cofam pytanie - już wiem, że na 4 stronie były zmiany. Niestety całość listingu się tak średnio prezentuje :(
 8. Gierek

  Pogoda

  U mnie teraz z poziomu termometru 11 stopni na plusie, cały dzień było spokojnie, ale niedawno, około pół godziny temu przyszedł do mojej miejscowości niż Yulia, który spowodował mocniejsze podmuchy wiatru.
 9. Dzięki, jeszcze jedno pytanie, żeby nie zawracać głowy: z tego co wiesz, z tego co się orientujesz, to kanały z 5 strony (mam na myśli TV Trwam, TVP ABC, Metro, WP i Nowa TV) są na poprzednich stronach, czy nie ma tych kanałów? Będę musiał z ciekawości kupić kiedyś ten Program TV.
 10. Wydaje mi się, że tam jest też program dla TVP 3 Rzeszów, prawda?
 11. A ja teraz zauważyłem troszkę nietypowy błąd: otóż na SB jest błędnie napisany miesiąc - zamiast "Luty" pisze "Luy".
 12. Mam takie pytanie: czy w "Dziennik Trybuna" dalej jest program telewizyjny - w wydaniu piątkowym? Pytam się, bo dzisiaj zakupiłem sobie tą gazetę w wersji (nie wiedzieć dlaczego ta gazeta dzisiaj była w kiosku w wersji na środę i czwartek), a kiedyś był tam program w wersji codziennej, jeżeli się nie mylę. Mam też pytanie o Program TV z Super Nowości - czy tam są jakieś zmiany w porównaniu do ogólnopolskiej wersji, czy listing tam jest taki sam jak w ogólnopolskiej wersji Programu TV.
 13. Pamiętam, że w tym wątku były posty na temat tej gazety, ona wychodziła na początku lat 90-tych. Wydaje mi się, że to była gazeta ogólnopolska, ale mogę się mylić - niestety nie znam osobiście takiej gazety, jak Pawie Oko z racji tego, że gdy ona wychodziła, to mnie wtedy nie było na świecie.
 14. Tak, to prawda. Akurat jedyną styczność z duńską telewizją mam przez duńskie gazety z programem TV - i dopowiem, że dodatkowym kanałem, który doszedł, jest TV 2 Sport X - dodatkowy kanał sportowy.
 15. A ja dalej trwam przy Gazecie Telewizyjnej i przy To i Owo. Fakt, w To i Owo mogą odstraszać małe kolumny dla stacji w 2 i 3 rzędzie, dobór stacji, układ stacji, ale jakoś jeszcze trwam przy prasie drukowanej z programem. Cóż, taki już se jestem dziwny człowiek.
×
×
 • Create New...