Jump to content

adrian 18

Users
 • Content Count

  967
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About adrian 18

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Kraków

Equipment

 • Pay TV Operator
  nc+

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, tak. To wiem. Chodziło mi o pierwsze tego typu nagrania w domowych warunkach. Czyli kiedy to się zaczęło właśnie. Artykuł bardzo fajny i wiele mi wyjaśnił. Czyli teoretycznie ktoś mógł nagrywać mundial Mexico 86 i Euro 88 z TVP. No, nagrania z MŚ 90 we Włoszech to już widziałem na Youtube.
 2. Zawsze mnie zastanawia czy ludzie już w tamtych latach mieli "nagrywarki" i to nagrywali ? Ktoś może zaspokoić moją ciekawość? 🤔 PS @Kirk, A tak w ogóle to niezły materiał.
 3. Pewnie ukaże się 1.03 w piątek, bo I liga startuje 2-3 marzec. Ja nie kupiłem Przeglądu Sportowego (nie trawię tej gazety), ponieważ czytam regularnie tylko Sport. I tam również ukazał się kolorowy, ładnie wydany SK. foto:
 4. Strona nieoficjalna Która niestety już nie działa. Można znaleźć dużo ciekawych materiałów.
 5. Możesz je zaobserwować kiedy zaczyna się transmisja, albo zaraz po "wejściu" z reklam. 😉
 6. Nie żyje Matti Nykänen. Jeden z najlepszych skoczków narciarskich w historii. Miał 55 lat.
 7. Jak ktoś miał trochę wyobraźni (tacy, którzy nie wykupowali Spice), to zapewne jej wówczas używali 😉
 8. Bardzo smutna wiadomość. Lubiłem tego lektora i jeśli mnie pamięć nie myli to oglądałem wszystkie odcinki "Drużyny A" z głosem pana Janusza, które były w "TV Okey".
 9. Ja właśnie najbardziej kojarzę ten serial, o którym wspomniał Kepak. Mianowicie "Czynnik PSI". Jeśli dobrze kojarzę to był to serial na zasadzie "Z archiwum X". Na początku 2005 roku pamiętam, że emitowany był też serial "Żar tropików". Ciekawi mnie jaka jest obecnie oglądalność tego kanału. Po 23:00 emitują pornosy, więc to pewnie największą ma oglądalność 😁
 10. adrian 18

  Rocznice

  🎸Dzisiaj 73. urodziny obchodziłby Syd Barrett (zmarł w 2006 roku). Założyciel Pink Floyd z którym nagrał dwa pierwsze albumy, utrzymane w psychodelicznym brzmieniu. Dla wielu późniejszych twórców był inspiracją.
 11. Światu nie mamy czego zazdrościć. Kawał dobrej literatury faktu, czy też reportażu. To już moja 3. książka o DPRK w ostatnim czasie. W między czasie Autostopem przez Galaktykę, na razie tom 1. Trochę klasyki.
 12. Według liveonsat mecze są na niekodowanym Irib Varzesh, ale nie ma go na Hot Birdzie. Sam szukam jakichś transmisji...
 13. Ooo to super wiadomość. Nie wiedziałem, że wyszła taka książka. Ja obecnie skończyłem czytać Bukareszt. Krew i kurz Małgorzaty Rejmer i od nowego roku biorę się za biografię Ceausescu.
 14. Również cena To&Owo wynosi tyle samo. Zauważyłem to niedawno.
 15. W swoim życiu też musiałem podejmować trudne decyzję i wiem, że łatwo nie jest. Dlatego życzę powodzenia! I wielkie dzięki za czas poświęcony oraz, że w ogóle dzięki adminowi odzyskałem to konto Powodzenia.
×
×
 • Create New...