Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lukimann Ze wszystkimi opcjami dodatkowymi. Tyle, że w tej spartolonej Strefie Canal+ wyświetlają się opcje, które z reguły są tylko w promo. Nie ma np opcji w normalnej cenie HBO. Jest tylko w parce z Go. Więc trzeba dzwonić i mówić, że chce się włączyć samo HBO. Oczywiście konsul wciska z Go za 25 zeta w zobowiązaniu. Trzeba mu wytłumaczyć, że  To jest zbędne i nie chce się wiązać ze zobowiazabiem. Suma sumarum HBO samo wychodzi 15/m.

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie. Więc Panowie, nie bujajcie w obłokach ;)

Owszem. Wszystko może sie zdarzyć, bo rynek zmienny jest. Jednak Grupa Canal+ chce pozostać większościowym właścicielem. Nie po to lądują kasę w promocję marki Canal+. Z drugiej strony rynek Pay TV nie jest aż tak atrakcyjny, mamy za dużo operatorów na rynku.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Czy coś się zmieniło w nadawaniu dźwięku na kanałach platformy canal+? Ostatnio znowu mam dużą dysproporcję między głośnością na kanałach z DD i bez. Jak na kanałach z DD jest ok to na zwykłych jest prawie jakby było wyciszone. A jak pogłoszę i przełączę na kanał z DD to dudni jak szalone. Kiedyś różnica nie była tak dramatyczna. 

 

Edit. 

Nevermind, zrobiłem. Widać ktoś musiał coś naklikać w międzyczasie. 

Edytowane przez emirates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ozzy666

Przy wyłączonym w menu dekodera DD trzeba pogłosić pilotem w dekoderze dźwięk na maksa, żeby nie dudniło to można sobie wyciszyć głośniki w tv. Później wystarczy włączyć DD, podłączyć soundbara czy inny zewnętrzny sprzęt obsługujący DD i wyłączyć głośniki w tv. I wtedy DD i stereo ma takie samo natężenie dźwięku, bo dla stereo pogłosiliśmy sami na maksa dekoderem a po włączeniu DD na kanałach z DD domyślnie dek daje głośność na maksa. Więc po prostu wszystko potem ściszamy pilotem od głośnika. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam taką dzwiną sytuację. W pakiecie nie mam kanału FightBox HD. Mam dwa dekodery: pierwszy to 4K UltraBOX+ z kartą Cayman, drugi to WiFiBOX+ z kartą Cameleon. Na pierwszym z nich kanał działa mimo, że nie mam go w pakiecie. Myślałem, że to otwarte okno, ale na drugim nie działa. Czy ktoś ma coś podobnego? Robiłem parę razy ponawianie uprawnień i dalej to samo. Jedna karta (Cayman) ma uprawnienia, druga (Cameleon) nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, przemek1234 napisał:

Mam taką dzwiną sytuację. W pakiecie nie mam kanału FightBox HD. Mam dwa dekodery: pierwszy to 4K UltraBOX+ z kartą Cayman, drugi to WiFiBOX+ z kartą Cameleon. Na pierwszym z nich kanał działa mimo, że nie mam go w pakiecie. Myślałem, że to otwarte okno, ale na drugim nie działa. Czy ktoś ma coś podobnego? Robiłem parę razy ponawianie uprawnień i dalej to samo. Jedna karta (Cayman) ma uprawnienia, druga (Cameleon) nie ma.

Mam podobnie z Biznes 24. Na głównym z Caymanem działa, a na dekoderze multiroom z Conaxem nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...