Skocz do zawartości

Mikizncplus

Użytkownicy
 • Zawartość

  656
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Mikizncplus

 • Tytuł
  Aktywny
 1. Mikizncplus

  Rezygnacja z nc+

  Tak, bo w nc+ tylko siedzą i kombinują jak to starego klienta na kolejne 24msc utrzymać bez żadnych praw. A nie pomyślałeś może że to niektórym abonentom zależało na natychmiastowym uruchomieniu oferty a nie czekanie na koniec bieżącego okresu?
 2. Mikizncplus

  Multiroom platformy nc+

  Wifipremium ma dysk zewnętrzny. Poza tym takiego dekodera nie dostaniesz gdyż nie są oferowane przy przedłużeniach ze względu na znikome ilości w magazynach. Mediaboxa tez nie dostaniesz jeżeli chcesz wymienić tylko jeden dekoder. Wiąże się to z wymianą całego MR czyli przejście na dekodery 'zależne'. Jak już to głównie na dzień dzisiejszy są wypychane dekoder 4k ultraboxy + dekoder wifibox do MR. Oczywiście wymiany są objęte opłatami.
 3. Mikizncplus

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  Faktycznie aktualizacja pomogła. Monter przy próbie instalacji anulował aktualizację i udało się ja dopiero wywołać na kanale Puls HD. Dzięki za pomoc
 4. Mikizncplus

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  A zmieniales cos moze w ustawieniach telewizora?
 5. Mikizncplus

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  Cześć, Mam pytanie czy ktoś z Was ma telewizor - lg 55sj800v i użytkuje w nim moduł cam CI+ od nc+? Mój szwagier wczoraj zainstalował moduł w ww telewizorze i mniej więcej co 5-10 minut moduł na dosłownie 3-4 sekundy ponownie się aktywuje. Czy ktoś się orientuje w czym może leżeć przyczyna?
 6. Mikizncplus

  Usługa nc+ GO na dekoderach (TV)

  Rzeczywista zawartość dysku wynosi ok 80-85%, 15-20% na VOD + aktualizacje. Zależy do jakiego ncgo tv. Do C+ Vod trzeba mieć 8.
 7. Mikizncplus

  Nowości na platformie nc+ – zapowiedzi

  Oferta tragedia. Platforma coraz bardziej sięga dna. Oferta elastyczna - tj pisze @czerstwy, każdy z tego forum wie jak sobie zrobić ofertę elastyczną przez włącz wyłącz. Brak miesięcy darmowy lub karty podarunkowej - rok darmowego najmu dekodera lub MR za 0zł. Internet 100gb zamieniony na bez limity, z tym że po wykorzystaniu 100gb spada transfer do maks 1mb/s. Oferta telefonu za 49,99 bez limitu rozmow, smsow, internetu.
 8. Mikizncplus

  Oferta platformy nc+

  Pakiet Vip Max kupują osoby które lubią mieć wszystko.. a oglądają głównie 3 kanały. Od groma takich
 9. Mikizncplus

  nc+ – opcje dodatkowe

  Platforma HBO GO z reguły raz/dwa razy w miesiącu czyści serwery także pewnie Ci niebawem wyłączą dostęp. Jednakże na NC+GO HBO pewnie bd mieć dostępne bo tam serwerów nie czyścili od dawien dawna
 10. Mikizncplus

  Oferta platformy nc+

  71,99zł
 11. Mikizncplus

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  Z sygnatury widzę ze miałeś umowę do 10.2018. Podejrzewam że rezygnowałeś z wyłączenia kanału universal. Ciekawi mnie jak się to wyjaśni ale podejrzewam że nie rozwiążą Ci umowy z dniem 31.12/17, tylko karzą czekać do końca okresu
 12. Mikizncplus

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  Moze się do konca nie zrozumieliscie bo GTI MD tez ma troche racji. Są dwie sytuacje. klient w trakcie umowy przedłuzył umowę i odstępuje od przedluzenia w ciagu 14 dni, wtedy faktycznie wypowiedzenie zostaje anulowane i jest konieczność skladania ponownie. Druga sytuacja jest taka że klient zakonczyl umowe ale pownownie ja wznowil, wtedy zaakceptowal warunek taki jak na screenie - jesli odstepuje od przedluzenia umowa bedzie aktywowana na podstawie starego pakietu z 1m okresem wypowiedzenia... chyba że mamy sytuacje gdzie klient rezygnowal z powodu wylaczenia z kanalu universal. Jezeli wtedy mial np umowe do 30 czerwca, umowe przedwczesnie zakonczyl z powodu wycofania kanalu, a jednak zdecydowal sie na wznowienie a nastepnie odstapienia od wznowienia - w takim wypadku stare wypowiedzenie dotyczace universal nie ma juz mocy prawnej i zostaje z pakietem starym do 30 czerwca.
 13. Mikizncplus

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  To jest cytat z regulaminu pod którym podpisuje się abonent w momencie wznowienia umowy wyrażając zgodę u konsultanta przez infolinię lub w punkcie. Mam nadzieję że to rozwieje Wasze wątpliwości.
 14. Mikizncplus

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  Nie, to ciągle jest ta sama umowa - ten sam numer abonenta, konta do wpłat. Wznowienie to jest aneks a nie nowa umowa. Tj przy aneksie jest możliwość odstąpienia w ciągu 14 dni ale umowa wtedy wraca na stare warunki oferty. Ba, nawet jeśli to było rozwiązanie z powodu wyłączenia universal, to teraz okres umowy oraz pakiet po odstąpieniu od nowego aneksu będziesz mieć według starej umowy.
 15. Mikizncplus

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  Jak nie mieli prawa jak mieli? Jeżeli wyraziłeś chęć wznowienia umowy to w tym momencie tj podczas przedłużenia umowy wypowiedzenie zostaje wycofane - jest nieważne. Wznowienie umowy traktowane jest w ten sam sposób jak aneks, nie jak nowa umowa. Zatem Twój kontrakt ponownie jest aktywny. Teraz zostaje Ci złożyć wypowiedzenie umowy do końca jutrzejszego dnia aby umowa zamknęła się z końcem lutego.
×