Skocz do zawartości

Mikizncplus

Użytkownicy
 • Zawartość

  656
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Mikizncplus

 • Tytuł
  Aktywny

Ostatnie wizyty

328 wyświetleń profilu
 1. Mikizncplus

  Rezygnacja z nc+

  Tak, bo w nc+ tylko siedzą i kombinują jak to starego klienta na kolejne 24msc utrzymać bez żadnych praw. A nie pomyślałeś może że to niektórym abonentom zależało na natychmiastowym uruchomieniu oferty a nie czekanie na koniec bieżącego okresu?
 2. Mikizncplus

  Multiroom platformy nc+

  Wifipremium ma dysk zewnętrzny. Poza tym takiego dekodera nie dostaniesz gdyż nie są oferowane przy przedłużeniach ze względu na znikome ilości w magazynach. Mediaboxa tez nie dostaniesz jeżeli chcesz wymienić tylko jeden dekoder. Wiąże się to z wymianą całego MR czyli przejście na dekodery 'zależne'. Jak już to głównie na dzień dzisiejszy są wypychane dekoder 4k ultraboxy + dekoder wifibox do MR. Oczywiście wymiany są objęte opłatami.
 3. Mikizncplus

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  Faktycznie aktualizacja pomogła. Monter przy próbie instalacji anulował aktualizację i udało się ja dopiero wywołać na kanale Puls HD. Dzięki za pomoc
 4. Mikizncplus

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  A zmieniales cos moze w ustawieniach telewizora?
 5. Mikizncplus

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  Cześć, Mam pytanie czy ktoś z Was ma telewizor - lg 55sj800v i użytkuje w nim moduł cam CI+ od nc+? Mój szwagier wczoraj zainstalował moduł w ww telewizorze i mniej więcej co 5-10 minut moduł na dosłownie 3-4 sekundy ponownie się aktywuje. Czy ktoś się orientuje w czym może leżeć przyczyna?
 6. Mikizncplus

  Usługa nc+ GO na dekoderach (TV)

  Rzeczywista zawartość dysku wynosi ok 80-85%, 15-20% na VOD + aktualizacje. Zależy do jakiego ncgo tv. Do C+ Vod trzeba mieć 8.
 7. Mikizncplus

  Nowości na platformie nc+ – zapowiedzi

  Oferta tragedia. Platforma coraz bardziej sięga dna. Oferta elastyczna - tj pisze @czerstwy, każdy z tego forum wie jak sobie zrobić ofertę elastyczną przez włącz wyłącz. Brak miesięcy darmowy lub karty podarunkowej - rok darmowego najmu dekodera lub MR za 0zł. Internet 100gb zamieniony na bez limity, z tym że po wykorzystaniu 100gb spada transfer do maks 1mb/s. Oferta telefonu za 49,99 bez limitu rozmow, smsow, internetu.
 8. Mikizncplus

  Oferta platformy nc+

  Pakiet Vip Max kupują osoby które lubią mieć wszystko.. a oglądają głównie 3 kanały. Od groma takich
×