Jump to content

lukimann

Users
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Świetna

About lukimann

Recent Profile Visitors

793 profile views
 1. W końcu- po obejrzeniu odcinka serialu " Wikingowie" jestem mile zaskoczony. Ekran nie zaśmiecały reklamy innych programów nadawcy, nawet nie było loga.Jedynie napis Premiera.
 2. 1.HBO( HBO GO)- zdecydowanie na pierwszym miejscu. 2.C+/ Ale kino 3.FOX 4.AMC
 3. Nie chcę się na razie wciągać w jakieś seriale. Podrzuci ktoś ciekawe i wciągające tytuły do obejrzenia na Netflixie/Amazonie? Klimat i tematyka w stylu "Contratiempo" , " 1922", " Moon". Dzięki.
 4. Korzystam z dekodera Technicolor. Od początku grudnia i nie zauważyłem niedogodności związanych z tym sprzętem. Nowy czy z odzysku, naprawdę to ma dla Ciebie duże znaczenie? ------ Na Twoim miejscu jak ci się nie spieszy to poczekałbym na nowy, zapowiadany od pewnego czasu dekoder od operatora.Z drugiej strony pewnie też będzie wymagał aktualizacji by sprostał oczekiwaniom jak nowy od ADB.
 5. Temat dotyczy promocji dla stałych abonentów CP. Przypominam.;-)
 6. Po lekturze wypowiedzi osób korzystających z HDR na odbiornikach Sony ( obraz jak przez mgłę itp.) z wahaniem się czy zaryzykować zainstalowałem aktualizację przez USB ( telewizor nie pobrał z sieci) .Aktualizacja 5.435. Jak dla mnie jest zdecydowanie lepiej. Jakość, intensywność kolorów i bardziej naturalny obraz ( upscal z HD na lepszą rozdzielczość w większości kanałów b.dobrze wygląda).
 7. OK... Znalazłem odpowiedź na moje pytanie.
 8. W myśl ostatnich regulacji czy można liczyć, że na bazie infrastruktury Orange IPTV pojawi się możliwość skorzystania z oferty Netii, Plusa? Czy w jakiś sposób oferta zostanie ujednolicona, a technicznie telewizja nie będzie odbiegać od obecnej Orange IPTV?
 9. Kanały sportowe Polsatu: IPLA czy usługa IPTV/ OTT , na korzyść której z usług ( jakość, cena)?
 10. Czy ktoś obecnie obserwuje błąd w aplikacji HBO GO na android tv? * koniec awarii.
 11. Mój telewizor (model XD 9305)nie pobrał tej aktualizacji z netu.Mam 5.433 i teraz pewnie trzeba ją zainstalować przez USB. Obraz bez zastrzeżeń i obecnie mam obawy , że obraz będzie taki jaki opisujesz powyżej... Co ciekawe HLG, HDR jest wybierane przez telewizor sprawdzając w parametrach łącza HDMI w dekoderze.
 12. Ile takich meczów było w jakości 4K?
×
×
 • Create New...