Jump to content

lukimann

Users
 • Content Count

  598
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

136 Rewelacyjna

About lukimann

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

1395 profile views
 1. A tak z ciekawości jak jest najstarsza propozycja od Netflixa? Taki " Nosferatu - Symfonia grozy" na CDA premium to film z 1922 r.
 2. Oczywista sprawa, że trzeba poczekać jak pewne " sprawy" wrócą do normalności.Całe to VOD i obniżanie jakości to tylko poboczne sprawa i akurat są sprawy ważniejsze, które obecnie odbiegają od tego co było wcześniej. To tylko pokazuje, że streaming adaptacyjny, telewizja internetowa wymagają w przyszłości większych inwestycji.
 3. Szkoda... bo zrezygnowałem z obejrzenia tego filmu na smart tv właśnie w tej "Hade" jakości.
 4. Kreskówka jest z bitrate trochę ponad 4 Mb/s, a wybrany tytuł spośród biblioteki filmów niecałe 1,2 Mb/s. 4K to 7,6Mb/s
 5. " Mała" poprawka. Może ktoś sprawdzić bitrate na filmie " Good Time"?
 6. Próbowałem o obejrzeć film " Good Day" i bitrate coś ok 1,5 Mb/s.Jakośc HD? Tego nie dało się oglądać.Lepiej wygląda HBO GO. Obecnie oglądam serial " Las" nie sprawdzałem wczoraj bitrate ale jakość jest dobra.
 7. Obejrzałem polski film " Wilkołak" na C+ i takie 7/ 10. Może to nie arcydzieło, ale jako odtrutka na hita z Netflixa się nadaje. ----- Polskie filmy z elementami grozy, horroru warte obejrzenia, podpowie ktoś tytuły:-) ?
 8. https://mubi.com/pl Korzysta ktoś z tego serwisu, jaka jest Wasza opinia?
 9. Jako jedna z form "rekompensaty" ? Golf Channel w otwartym oknie. https://satkurier.pl/news/190431/golf-channel-polska-w-otwartym-oknie-platformy-canal.html
×
×
 • Create New...