Jump to content

lukimann

Users
 • Content Count

  1068
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

218 Rewelacyjna

About lukimann

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

2306 profile views
 1. A już myślałem, że C+ ma ten film na wyłączność...Juz tyle razy był tam emitowany.
 2. Dodam, że prowadzący spotkanie do przesady kierował przytyki i złośliwości wobec nieobecnego drugiego kandydata.Taka kontynuacja działań , gdy w wiadomościach puszczano materiały ośmieszające opozycję.
 3. Przyznaję, ze w tej kwestii poczułem się w jakiś sposób oszukany. Dziś rano , gdy przeczytałem, że w tej debacie brały podstawione osoby zadające niby spontaniczne pytania.
 4. Oferta 4K to tak naprawdę tylko jeden kanał. Jeszcze upscalowany Muzeum ( prawie) 4K. Porównując ofertę HD , a tych kanałów jest zdecydowanie więcej to jednak kablówki wygrywają.Przykład: w pakiecie start od UPC są kanały jak Metro, Kultura , które na sat dość biednie w SD wyglądają.
 5. To operator vice versa nie musi za darmo dawać porządnej jakości. Co najwyżej może, jak darmowe miesiące się kiedyś skończą
 6. Tylko czekać na pierwsze wyniki, ile osób rozpoczęło subskrypcję płatną usługi i obecną liczbę " testerów".
 7. Ile razy oglądając odcinki z 3 sezonu " Dark" zadawaliście sobie pytanie typu: Ale o co w końcu tutaj chodzi..? Serial to niezłe puzzle. Muzyczny temat z czołówki serialu jest genialny.
 8. lukimann

  Pogoda

  29 stopni. Piękna pogoda.Co jakiś czas pojawiają się chmury na błękitnym niebie. Delikatny wietrzyk.
 9. Według CEO Eleven Sports "Liczba natywnych nadań w formacie 4K nie zależy niestety od nas, lecz od organizatorów poszczególnych rozgrywek. Obecnie możemy obiecać, że skorzystamy z każdej rozsądnej okazji do rozszerzenia transmisji 4K, gdy tylko taka się pojawi."
 10. To w takim razie jaki jest powód, że mecze na tym kanale tej natywności nie mają?Chodzi o kasę, możliwości technicze- bitrate? Jeśli chodzi o Formułę 1 to jednak się da..
 11. Czyli jednak 😜 Ciekawe, czy na C+ byłaby podobna jakość jak na Eleven , jeśli chodzi o Bundesligę..
 12. Restart telewizora pomógł. Aplikacja już działa poprawnie.
 13. Co Wam przeszkadzaja reklamy między audycjami? " Hurtem" się tego nie da oglądać a raczej wybrane pozycje programowe.
×
×
 • Create New...