Jump to content

lukimann

Users
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

About lukimann

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

255 profile views
 1. Do pakietu Superpremium4K są dodane kolekcje FOX i National Geographic. Jaka jest jakość biblioteki VOD? W tym przypadku najlepiej podpiąć dekoder do Internetu? Z ciekawości jest chodzi o VOD C+, czy są tam propozycje w dobrej jakości "HD" lub 4K?
 2. Na razie nie ma żadnych informacji by serwis HBO Max miał zawitać do Polski. Ale pomarzyć można, i tu właśnie wolałbym lepszą jakość obecnego serwisu.😌 Poza tym trzeba dysponować wolnym czasem by w przyszlości ogarnąć obecne i zapowiadane serwisy streamingowe.😉
 3. @bugmenot Na kanale bodaj Polsat Sport Extra takiego zjawiska efektu zielonej plamy, o którym piszesz, nie było ( sat) Właśnie w trybie standardowym , którego unikałem w przypadku sportu w UPC i tu właśnie murawa robiła się zieloną plamą przy szybkim ruchu kamery.W statycznym obrazie było b dobrze.
 4. Panowie, przyjmuję do wiadomości co piszecie, w tym informację o różnicach wartości bitrate, dekodowaniu sygnału z różnych źródeł itd. @Tim, wczoraj porównałem obraz na kanale TVP2, program " Na sygnale" Obraz był bardziej przyjemny i naturalny dla oka, gdy było źródło sat.W tle zachowana była większa czystość i gładkość niż w tym przez kablówkę.Kontrast ok, kolor biały był po prostu biały...Gama odwzorowania kolorów lepsza. Horizon daje obraz taki, że kolory są blade, ściemnione, nienaturalne. Moduł w tym przypadku poprawia sytuację i każdemu polecam kto zdecyduje się abonować UPC. Abonowałem jakiś czas Orange IPTV ( 2 lata temu).Tu jeśli chodzi o czystość obrazu, ostrość odwzworowanie gamy kolorow można porównać tą z sat.Minusem były artefakty na ciemnym tle.Widoczne np.na FOX tv.Tego nie zauważam w takim stopniu ani w CP i UPC. Po otrzymaniu " oferty" po wypowiedzeniu poco zatem przepłacać? Z usługi Internetu jestem zadowolony( polecam) z usługi telewizyjnej już nie, a odradzam szczerze Horizon, nie warto. @Pawop Już pisałem model Sony 55XD9305.Ustawiony tryb: standardowy.
 5. @Pawop 55 cali, zastanawiam się czy może z instalacją usługi, parametrami było coś nie tak...
 6. Jeśli chodzi o TVP1, TVP2 i i Info bo te sobie porównałem, pozwolę się nie zgodzić.Większa szczegółowość i czystość obrazu jest przez sat.Porownywalem z modułem z UPC. Zgadzam się ,że powinno być ( w teorii) na odwrót, zwłaszcza po modernizacji sieci.
 7. Z końcem listopada wypowiem umowę na telefon, nie wiem czy sens coś zmieniać w umowie na telewizję,bo 20- 25 ł to max ile tu chciałbym płacić.
 8. Rzadko tu zaglądam, ale moze ktos doradzi... Opłacam pakiet Familjny za 20 zł, a umowa przeszła już na czas nieokreślony. Wypowiadając ją, bo będę negocjować abonament telefoniczny( smart dom) coś ciekawego uzyskam? Dekoder HD 2000.
 9. Dzięki, ale wystarczyło, wejść w ustawienia w opcji język na kanale, to znaczy nacisnąć...W każdym razie podziałało...
 10. " Nawiedzony Dom na Wzgórzu" 2 sezon w 2020 r.Netflix obecnie przy ostatnim odcinku serialu o tym informuje.
 11. Szybkie pytanie... Jak zmienić ścieżkę dźwiękową na kanale History HD na tym dekoderze? Na tym kanale brak lektora i angielska ścieżka dźwiękowa? Pakiet Familijny HD, na innych kanałach nie zauważyłem podobnej sytuacji. Z góry dziękuję za pomoc.
 12. @Pawop Nie wnikam...po prostu podłaczylem sobie dekoder. Na początku były problemy z dostępem do anteny, więc po drodze przygoda z Orange, obecnie UPC.Troche też z ciekawości, by zmienić na bardziej " światłowodowego" operatora.Tutaj nastąpiło rozczarowanie.Przez moduł nie jest jest źle, ale to co dekoduje Horizon nawet nie nadaje się do porównania . Może powinno było być lepiej ,może to zależy od infrastruktury. Z UPC już mi nie jest i raczej nie będzie po drodze ze względu na jakość i cenę.
 13. Porównuję obraz między UPC a Cyfrowym Polsatem.Dekoder mini HD 2000 podłączony do zbiorczej anteny satelitarnej. Docelowo od grudnia Cyfra+( Ultrabox +) Obraz i dźwięk z soundbara zdecydowanie na korzysc przekazu sat. Nic nie zmieniłem w ustawieniach obrazu telewizora 55XD9305. Na razie jest na tyle ok , że z UPC z przyjemnością rezygnuję i tylko zostawiam Internet.Tu jeszcze waham się między światłowodem z Plusa a tym z UPC.
 14. Przynajmniej to można nazwać promocją.Płatne od stycznia i 6 miesięcy po 50 zł. W UPC dla stałego klienta..promocja taka, że opłata niższa o 10 zł ( tracę Cibemaxy a dostaję Mistrzowską Piłķę) , więc bez szału , bez oferty 4K. Orange : wyprzedażowy telewizor za ...zł i tyle , liczony już abonament za każdy dzień korzystania w grudniu , dochodzi aktywacja, opłatą za dysk do nagrywania ogólnie drogo. Cyfrowy Polsat może i fajna oferta 5 m-cy gratis za praktycznie pełny pakiet, lecz oferta programowa i dekoder w Cyfrze bardziej mnie przekonują. Jakieś podchody Plus- Netia.Netia twierdzi , że pod adresem ( dostałem list z Plusa jako stały klient)infrastruktury brak.Plus twierdzi jak najbardziej światłowód i telewizja ale na łączach innych operatorów..w tym Netii. ****Pakiet Superpremium4K zawiera HBO GO na cały okres umowy. Oferta faktycznie została poprawiona. Potwierdzone przez infolinię sprzedażową (konsultant troszkę się pomylił kilka dni temu prezentując mi ofertę.)
 15. Jeśli chodzu o promocję dla " nowych" zastanawiałem się nad Pomarańczą a testy będą ok, to Orange juz teraz poległo wobec promocji Cyfry+
×
×
 • Create New...