Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, fizyk123 napisał:

 

I teraz jak myślicie czy Canal+ zrobi dużą obniżkę pakietów ze względu na coraz mniejsze prawa? Czy raczej byście się nie spodziewali tego?

 

Bo nie wiem co robić, czy przedłużać w grudniu jak może nadejść spora obniżka w następnych miesiącach

Kilka lat temu jak C+ tracił ligi to nikt nie odnotował ani złotówki obniżenia pakietów ze sportem.

Nie odnotowano również zmiany w postrzeganiu rzeczywistości przez tą platformę od tamtych czasów.

Jednym słowem ZAPOMNIJ.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie podoba mi się podejście Canal + że, wczoraj znowu mecz był ważniejszy i godzinie 21.00 nie puszczono na Canal+ 4K Ultra HD nowego odcinka Króla, tylko miał być po meczu. Byłem zmuszony obejrzeć normalnie na Canal+ Premium w HD.  Za coś w końcu płacę za ten kanał, i chciałbym żeby premiery były jednakowo względem kanału Canal+ Premium.

Edytowane przez Rafus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Rafus napisał:

Nie podoba mi się podejście Canal + że, wczoraj znowu mecz był ważniejszy i godzinie 21.00 nie puszczono na Canal+ 4K Ultra HD nowego odcinka Króla, tylko miał być po meczu. Byłem zmuszony obejrzeć normalnie na Canal+ Premium w HD.  Za coś w końcu płacę za ten kanał, i chciałbym żeby premiery były jednakowo względem kanału Canal+ Premium.

Kolego sport sie na żywo ogląda. Wiadomo nie od dziś , ze film/serial będzie emitowany po meczu.

Tak było jest i powinno być :D

@czerstwy , ci już to nakreślił ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Rafus napisał:

Aż 20 złotych miesięcznie.

Weź to wylącz z końcem listopada. 1 grudnia zadzwoń czy mają  w prom dla Ciebie. Jak nie to włączaj w opcji w/w.  Ty to dla nich dojna krowa jesteś. Ten kanał nie jest wart nawet takich pieniędzy. 

Niektórzy płacą zero za ten kanał i płaczą, że to drogo :-D

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Tak ale ja za bardzo nie mam pola manewru, musiałbym zerwać umowę. Po drugie przyzwyczaiłem się już do tego kanału i nie chcę rezygnować. Co do sportu to ja też lubię sport na żywo ale przecież ten ich serial Król też jest priorytetowy ( jest szeroko reklamowany) i co trochę traktują go po macoszemu na kanale Canal+ 4K Ultra HD.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup przez Iplę chyba że masz abonamet w CP to też jest taka możliwość.Gale boksu w PPV?Już dawno chyba nie było teraz głównie MMA.Jeszcze KSW rozumiem ale Trybsony czy Najmany za 40zł?Ale co kto lubi ja wolę UFC w ramach abonametu?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...