Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Ozzy666 napisał:

 

A jednak sam widzisz,  czasami przez tego typu otoczkę

, trudno skupić się na treści filmu.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdalne nagrywanie. Niedawno wymieniłem dekoder na wifi premium box z dyskiem twardym do nagrywania. Dekoder podłączony poprzez wifi. Ogólnie wszystko działa typu vod czy kolekcje HBO GO itp. Na stronie c+ wyczytałem że można na tym dekoderze korzystać ze zdalnego planowania nagrywania programów:

https://pl.canalplus.com/pomoc/czy-moge-planowac-nagrania-na-dekoderze-bedac-poza-domem

Jednak postępując zgodnie z ww. Instrukcja u mnie w aplikacji nc+go wchodząc w program tv nie mam opcji nagrania. Jedynie ustawienie przypomnienia i dodania do ulubionych.

ktos wie gdzie tkwi problem? Czy dekoder musi być podłączony kablem a nie tylko po wifi? Wifi cały czas włączone. Nawet będąc w domu próbowałem to ogarnąć i tez nie było takiej opcji w nc+go.

 

 

Edytowane przez bobo235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pawel napisał:

Zobacz przez komórkę. U mnie jest dostępna opcja nagrywania tylko z jej przyjęciem przez dekoder bywa różnie. Za czasów N lepiej to funkcjonowało.

No właśnie z komórki to sprawdzałem. Będąc w domu. Dekoder nawet był włączony i córką bajki właśnie oglądała a ja próbowałem zdalnie (na komórce w aplikacji nc+go) zgodnie z instrukcją ustawić nagranie ale nie było w ogóle takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2020 o 09:41, MisterRondel napisał:

Brak logo to akurat minus. Ludzie czują się bardziej dowartościowami widząc logo telewizji premium na ekranie.

Za chwilę włączę Canal+Now, niestety wpuszczę tylko pięciu znajomych. Logo wyraźne, na środku, a ja ujdę za najbogatszego na wsi. Wreszcie nabiorę pewności siebie.

 

Heh, myślę, że wyczuwacie sarkazm. Oczywiście jestem przeciwny wszelkim plamom na ekranie. Wszystkiego dobrego na święta.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2020 o 21:03, lukimann napisał:

Powinno to, powinno tamto, można pomarudzić bo każdy ma ìnne oczekiwania...a decyzje i tak zapadają gdzieś u góry tam gdzie liczą się cyferki i wyniki ;-)

 

Nie do końca chyba wiesz co piszesz, bo:

1. Nie są sami na rynku, w sieci jest pełno serwisów typu VOD i innych które oferują tego typu treści.

2. Coraz mniej ludzi przekonuje się do ich "powtórkowej" oferty z coraz większą ilością reklam.

 

Utrudnianie abonentom nawet tak prostej rzeczy jak możliwość wyszukania i ustawienia kolejności kanałów to tak naprawdę "s*anie do własnego gniazda". Tak można było robić kilkanaście lat temu kiedy nie było konkurencji, a nie teraz.

 

 

 

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, czyli Twoim zdaniem brak możliwości ułożenia listy programowej po swojemu, to główny powód do rezygnacji z oferty.

;-)...

Doskonale wiem, że są serwisy streamingowe, z których korzystam, a co do kanałów linearnych to chyba został tylko sport.

Nie przeczę, że ułożenie listy programowej według uznania to wolność dla abonentów i może komuś sprawić przyjemność taka możliwość.

Mamy dostęp do nc+ go na dekoderze, C+ OTT na żądanie ,  a jakby było mało to jest coś takiego jak funkcja pvr- nagrywasz i pomijasz reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to główna przyczyna ale utrudnianie tak prostych rzeczy do tego również się przyczynia. Co do reszty to sam sobie odpowiedziałeś. Poza sportem nie widzę żadnego innego powodu żeby im płacić abonament, bo za powtórki i reklamy płacił nie będę. Wiadomości to sobie w internecie poczytam albo jest darmowa DVB-T, reszty nie potrzebuję. Oni sami muszą wyjść do ludzi z konkretną ofertą i bez reklam, inaczej nic się nie zmieni.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2020 o 08:57, tail# napisał:

Nie jest to główna przyczyna ale utrudnianie tak prostych rzeczy do tego również się przyczynia. Co do reszty to sam sobie odpowiedziałeś. Poza sportem nie widzę żadnego innego powodu żeby im płacić abonament, bo za powtórki i reklamy płacił nie będę. Wiadomości to sobie w internecie poczytam albo jest darmowa DVB-T, reszty nie potrzebuję. Oni sami muszą wyjść do ludzi z konkretną ofertą i bez reklam, inaczej nic się nie zmieni.

Film czy sport, dzielą się tortem od lat, tylko zmienia się nazwa pośrednika a ty masz złudzenie konkurencji i coraz większe wymagania.

tak jak kiedyś media markt i saturn konkurowali ze sobą mając tych samych właścicieli :D i ten sam towar na półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na emigracji kończyla sie umowa niedawno. sprzęt starawy, myślalem o ultraboxie, ale przez covid logistyka utrudniona...  zainstalowałem na telewizorze WP.Pilot, GoNet, Netflix, bawię się tym od miesiąca i szczerze uważam że na nic mi już to pudło Canal+ jest potrzebne :P. zostawie jedną internetową tv i netflixa i zapłacę mniej niż chcieli ode mnie za przedłużenie i umowe na dwa lata...

Edytowane przez supersupreme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LorDx napisał:

Film czy sport, dzielą się tortem od lat, tylko zmienia się nazwa pośrednika a ty masz złudzenie konkurencji i coraz większe wymagania.

Film? Jeżeli już to tylko sport i prawa do transmisji i tylko to tak naprawdę od dobrych kilku lat różni poszczególne platformy satelitarne. Reszta to kanały śmieciowe z powtórkami filmów i reklamy. Smutne ale prawdziwe. To nie czasy kiedy nie było internetu i tylko jeden kanał filmowy.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tail# napisał:

Film? Jeżeli już to tylko sport i prawa do transmisji i tylko to tak naprawdę od dobrych kilku lat różni poszczególne platformy satelitarne. Reszta to kanały śmieciowe z powtórkami filmów i reklamy. Smutne ale prawdziwe. To nie czasy kiedy nie było internetu i tylko jeden kanał filmowy.

oj mylisz się prawami do wytwórni tez się dzielą, filmy/seriale z tego roku idą tu a po roku x tam, bez wytwórni filmowych serwisy stremingowe nie miały by co oferować bo własna produkcja to za mało.

teraz walka o $$$ widza przenosi się do internetu, też ważne który serwis do jakich filmów/seriali ma prawa w PL bo wszystkich serwisów w tym samym czasie nie wykupisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...