Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest stały problem abonentów z dekoderami natywnymi operatora - muszą cierpliwie czekać, aż operator łaskawie zechce dodać kanały z Astry. I to jest jeden z istotniejszych powodów, dla których nie chcę ich dekodera i wolę moduł.

Raczej nie liczyłbym na taki ukłon ze strony PC+ i szybkie dodanie (a jeszcze lepiej uwolnieninie blakad dekodera i umożliwienie ręcznego strojenia) kanałów z Astry, ale chciałbym się miło rozczarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie rozumiem tego, że blokowany jest dostęp do kanałów spoza listy. Kanały z pakietów operatora jestem w stanie zrozumieć, że mają stałą pozycję na liście i nie można ich przesuwać, ale powinno być tak jak było kiedyś choćby w Wizji TV, że kończy się w pewnym momencie lista operatora, a dalej mamy dostępne wszystkie kanały FTA, jakie nam znajdzie dekoder i możemy je sobie przestawiać do woli. Czy to dla nich taki wielki problem zrobić coś takiego?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Pawel napisał:

Naciąganie na druga umowe a nie żadne prezenty urodzinowe

Trochę płytko skomentowane

 

Pomijając, że PC+ bezczelnie łamie swój regulamin ( tam straszy, iż podstawą do natychmiastowego rozwiązania Umowy jest stwierdzenie faktu, ze ze sprzętu korzysta  osoba nie będąca stroną) i radzi, żeby dać usługę do użytkowania komuś bliskiemu  to druga umowa zawsze jest godna rozpatrzenia. Niestety i tu przykręcana jest śrubeczka.

Trzeba tylko dokładnie wysłuchać szczegółów np. ceny udostępnienia dekodera.

Cena po okresie promo jest oczywiście standardowa jak dla nowego abonenta.

Jeśli jednak ktoś z familii potrzebowałby adekwatnego abonamentu to 6 m-cy i dostawa do domu zawsze może konkurować z bieżącą ofertą APS czy sklepu PC+ gdzie 6 mcy free raczej się nie dostanie...

Mnie także przedstawiono podobną propozycję.  W tej konkretnej opcji Start z Canal+:

miesiąc zgody na 2. umowę za darmo. Umowa na 24 mce.

6 miesięcy abonamentu za 0 zł ale nie dotyczy to opłaty za dekoder (zwykle 2 zł/m)

od 7. mca cena za pakiet Start+ Canal+ 64,99  + opłata za dekoder. Brak opłat za dostawę i aktywację.

W okresie promocyjnym nie można dokonać cesji Umowy.

Edytowane przez cienki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cienki napisał:

Trochę płytko skomentowane

 

...

W okresie promocyjnym nie można dokonać cesji Umowy.....

Nie wiem na co liczyłeś. Oferta średnia. Prezentem bym tego nie nazwał. Z familią to się dobrze na zdjęciach wychodzi jak mówi stare porzekadło. Chyba, że chcesz się bujać z drugą umową na siebie to bierz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, ze mnie interesuje taka oferta.

Co więcej mam do czynienia z podobną 'promocyjną" od znajomego i przykro dziś płacić 49,90 za Optimum+. No , niestety atrakcyjność uwala opłata za dekoder. Choć była 12 mcy za 0 zł.

W tej opisywanej powyżej matematyka nie kłamie;

24x2 + 18x64,99  przez 25  daje ca. 48,5 za pakiet StartCanal+.  Wystarczy porównać z oferta dla nowych i jasne: dobra czy nie. Ja tego nie rozst[beep]m.

Szkoda, że macie złe doświadczenia z rodzina. To jednak nie żadna racja tylko subiektywizm. Ja dzięki współpracy rodzinnej osiągam rewelacyjne wyniki i oszczędności.

Mało tu bywam bo przede wszystkim odstręcza maniera paru gości, którzy nie bacząc na fakty za wszelką cenę chcą mieć rację. Nieważne, ze o tę "rację" walczą pseudo arumentami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...