Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie mój post się podział pewnie administracja forum usuneła @czerstwy jeszcze raz napisze, jeśli nie masz nic do powiedzenia to nie pisz i nie nabijaj postów. 

9 minut temu, czytnik napisał:

Bo brakuje im kasy , więc trzeba dorobić.

Coraz gorzej z tymi kanałami. Nie dość, że nie ma nic do oglądania w sensie filmów, bo sportu nie oglądam. To jeszcze reklamy wciskają na kanał Premium żenada. HBO ostatnio wypada lepiej.

Edytowane przez SZNYCEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SZNYCEL napisał:

Coraz gorzej z tymi kanałami. Nie dość, że nie ma nic do oglądania

Płatna telewizja już zeszła poniżej dna. Telewizja naziemna staje się coraz bardziej atrakcyjna. Niedługo będziemy mieć DVB-T2/HEVC i ludzie zrezygnują z kablówek oraz platform.

 

14 godzin temu, SZNYCEL napisał:

To jeszcze reklamy wciskają

Po co zwykły Kowalski ma płacić za 200 kanałów z milionami reklam, jak w DVB-T2 będzie to miał za free? Ludziom wystarczy kilkadziesiąt kanałów na naziemnej + szybki Internet + ew. abonament w Netfliksie lub HBO GO. Płatną telewizję z milionami reklam zastąpi streaming.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam.kaslewicz napisał:

Płatna telewizja już zeszła poniżej dna. Telewizja naziemna staje się coraz bardziej atrakcyjna. Niedługo będziemy mieć DVB-T2/HEVC i ludzie zrezygnują z kablówek oraz platform.

Są pewne rzeczy, jak na przykład prawa sportowe, których w telewizji naziemnej nigdy nie zobaczymy w takim wymiarze, jak w platformach cyfrowych. Poza tym trochę przesadzona jest moim zdaniem ocena, jakoby płatna telewizja zeszła poniżej dna, a naziemna miałaby być coraz bardziej atrakcyjna,szczególnie, że kwestia atrakcyjności jest rzeczą względną. Ja na przykład obecnie nie zamieniłbym Platformy Canal+ na naziemną telewizję, bo oferta w tej drugiej jest o wiele słabsza.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2021 o 14:02, KiriKiri napisał:

Dostajecie może oferty urodzinowe?? 

 

Ja dostałem.

Dodatkowy dekoder WifiBox+ 6m 0zł start+ z canal+.

 

Dekoder może być twój w drugim pokoju lub podarować bliskiej zaufanej osobie. 

 

Czy warto?.... hmmm ale nie brałem mam wystarczająco. 

 

Ja też dostałem ofertę "urodzinową". W piątek do mnie dzwonił jeden konsultant. Ogólnie rzecz biorąc ta rozmowa to była żenada. Konsultant mówił z prędkością światła. Usłyszałem jak to jestem wspaniałym abonentem i w związku z kolejną rocznicą bycia abonentem CANAL+ ma dla mnie "5 miesięcy abonamentu za darmo". Byłem zaskoczony, ale z drugiej strony wydawało mi się to niemożliwe, no i faktycznie...

 

Po tym zdaniu pyta mi się jak mi się korzysta z usług itp. I zaczyna, że on mi wyśle dekoder 4K i będę mógł już w ciągu kilku dni na tym dekoderze oglądać kanały z pakietu Extra+. Poprosiłem go o doprecyzowanie. No i stwierdził, że te "5 miesięcy abonamentu za darmo" to na nową, dodatkową umowę. No, ale ok. W sumie na jeden dekoder z Comfort+ wkrótce kończy mi się umowa to skoro 5 miesięcy gratis od marca na pakiet Extra+ to może zastąpię tę umowę tym "prezentem". Konsultant doprecyzowuje, że to oferta na Comfort+ za 39,99zł + dekoder 4K za 10zł. Łącznie od 6 miesiąca = 49,99zł. Mówię mu, że to drogo i że miał być pakiet Extra+. On mówi, że będzie, ale przez 1 miesiąc i że to drogo bo jest dekoder 4K. Ja mu na to, że ma przestać sobie żartować. Mówię mu, ze mam umowę na Comfort+ za 39,99 + 1zł za dekoder 4K i to, że oferuje mi kolejny za 10zł extra to jest po prostu śmieszność i zwykła sztuczka marketingowa, gdzie próbuje znaleźć naiwniaka.

 

No cóż - po tym podziękował za rozmowę. I tyle wyszło z tych "urodzinowych prezentów i podziękowań". :grin:

 

Jeleni szukają. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...