Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam o kanałach Polsatu w kablówkach. Że są niegwarantowane, że mogą zniknąć. Z ciekawości wszedłem do Strefy C+ i tam prawie wszystkie kanały Polsatu mają czerwone trójkąciki czyli nie są gwarantowane. W umowie którą niedawno przedłużyłem jest zupełnie inaczej. Wszystkie Polsaty są gwarantowane a kanały TVN/Discovery są oznaczone jako niegwarantowane. Wiem że to co w umowie ważniejsze ale skąd taka różnica? Coś się ostatnio pozmieniało i nie przestawili tego w Strefie C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsaty dalej nie mają dopisku "promo" w ofercie satelitarnej dla nowych klientów na sklep.pl.canalplus.com.

Natomiast wszystko od TVNu/Discovery poza TVN24 co jest gwarantowane w inny sposób tak.

Gdyby rzeczywiście Polsaty też zostały niegwarantowane  to 3/4 oferty taka by była i to już przesada. Już jakaś kablówka za coś takiego dostała po łapach.

Dla Ciebie taka różnica, że jak wyleci Eurosport, Discovery czy TVN Turbo to nie rozwiążesz umowy, a jak cokolwiek od Polsatu to już tak ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/24/2020 at 12:38 PM, pierre said:

Za chwilę włączę Canal+Now, niestety wpuszczę tylko pięciu znajomych. Logo wyraźne, na środku, a ja ujdę za najbogatszego na wsi. Wreszcie nabiorę pewności siebie.

 

Heh, myślę, że wyczuwacie sarkazm. Oczywiście jestem przeciwny wszelkim plamom na ekranie. Wszystkiego dobrego na święta.

 

Za młody jesteś widzę, żeby zrozumieć. 15 lat temu jak miałeś dostęp do Canal+ albo HBO to byłeś kimś, ludzie Ci zazdrościli. Dziś nie jest to już żadne osiągnięcie, bo czasy się zmieniły, ale ci co tamte czasy pamiętają mają do tego sentyment i dla niektórych to logo jest istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zazdrość, tylko sam fakt posiadania dostępu do tych kanałów. Ja mam gdzieś, czy ktoś mi czegoś zasdrości czy nie, nie interesuje mnie to.

Po prostu jak widzę logo Canal+ albo HBO na moim telewizorze to cieszę się, że je mogę oglądać, bo kiedyś nie było o to tak łatwo.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2021 o 17:44, G2000 napisał:

Coś się ostatnio pozmieniało

Sam sobie sprawdziłem. Umowa listopad 2018 vs listopad 2020. Wtedy Polsaty były nie gwarantowane, TVN/Discovery gwarantowane. Teraz jest na odwrót. Ma ktoś nową umowę CP? Jaki tam mają status kanały TVN/Discovery? Są gwarantowane? Bo ostatnio te kanały wyleciały z kilku platform w innych krajach.

20182020.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MisterRondel napisał:

 

Za młody jesteś widzę, żeby zrozumieć. 15 lat temu jak miałeś dostęp do Canal+ albo HBO to byłeś kimś, ludzie Ci zazdrościli. Dziś nie jest to już żadne osiągnięcie, bo czasy się zmieniły, ale ci co tamte czasy pamiętają mają do tego sentyment i dla niektórych to logo jest istotne.

 

 

W 2006 w złotym okresie piractwa, torrentów itd ktoś zazdrościl posiadania C+ albo HBO? Prędzej w 1996 :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Pytanie, czy ktoś orientuje się jak cenowo wygląda oferta, czy jest podobna do oferty dla stałych abonentów, czy jednak do tej dla nowych, jeśli chcielibyśmy zrobić w czasie umowy podwyższenie pakietu np. krótko po podpisaniu umowy na niski pakiet? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Pytanie, czy ktoś orientuje się jak cenowo wygląda oferta, czy jest podobna do oferty dla stałych abonentów, czy jednak do tej dla nowych, jeśli chcielibyśmy zrobić w czasie umowy podwyższenie pakietu np. krótko po podpisaniu umowy na niski pakiet? 

Ja mając extra włączyłem sobie superpremium 4k za 119,99 a nowi mają za 139,99 także jednak lepsze ceny niż dla nowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
7 minut temu, Pawel napisał:

Możesz podwyższyć ale z tego co widzę w ICA ceny jak dla nowych. Napisz o jaki pakiet chodzi, bo może taniej będzie dopełnienie dobrać.

Przykładowo umowa na Extra+, a później upgrade do Extra+ z CANAL+ (6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

No dobra jeszcze jedno, czy do pakietu Start+ można potem w każdej chwili dobrać Multiroom? Bo infolinia twierdzi, że przy zawieraniu umowy nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
12 godzin temu, polarnik29 napisał:

Do pakietu start nie można dobrać multiroomu. Ani w trakcie trwania umowy ani przy jej podpisywaniu. Dopiero od Optimum/Comfort jest taka możliwość.

Dopytałem w strefie Abonenta i stwierdzili, że jak najbardziej można do Start+ dobrać później Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...