Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

W Strefie CANAL+ po kilku dniach nowej umowy są już propozycję upgrade na wyższe pakiety:

Extra z CANAL+ za 84.99 zł/mies.

Superpremium+ za 109.99 zł/mies.

Superpremium 4K+ za 119.99 zł/mies.

VIP+ za 139.99 zł/mies.

I te same pakiety, ale z NETFLIX, ale tych cen nie sprawdzałem.

 

Morał taki, że nie warto jak nowy Abonent pchać się w wysokie pakiety przy podpisywaniu umowy. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

No w sumie tak. Zapomniałem o tym. Gdyby jednak komuś na tym nie zależało, to bardziej opłaca się podniesienie pakietu ;) Obecnie nie wiadomo jednak co w tym pakiecie Mistrzowska Piłka będzie oferowane po 30.06.2021 r. i czy w ogóle ten pakiet będzie nadal świadczony.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lukimann napisał:

W Superpremium 4K nie ma PSP za 0 zł?

 

6 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

W tym pakiecie akurat jest. 

Mam zwykły Superpremium bez 4K i tam również jest PSP z 0zł.

Ten pakiet wszystkim wciskali za darmo , chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest składową pakietu, jest opcją dodatkową. Jeśli ktoś jej nie aktywował to przy przejściu z extra na superpremium 4k nie będzie mieć MP

 

@lukimannto opcja dodatkowa. Nie wszyscy mający superpremium 4k mają MP

 

 

 

Pakiet Superpremium+ 4K składa się z: 1) Pakietu: Pakiet Extra+,

2) Opcji dodatkowej CANAL+,

3) Opcji dodatkowej HBO,

4) Opcji dodatkowej Eleven Sports,

5) Opcji dodatkowej Filmbox Pack,

6) Opcji dodatkowej CANAL+ 4K ULTRA HD,

7) Kolekcji nc+go TV HBO GO.  

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas o tym piszę :)

Kolega @Krzysiek11:) chciał trochę oszukać system i wziąć samo extra (bez c+ i bez MP) przechodząc potem na superpremium-4k za 119,99 (aktywując w strefie klienta). 

Myślał że będzie mieć również MP

ale niestety jej mieć nie będzie. 

 

Jedynie widzę to tak:

 

Optimum z canal+ za 99,99 (w tym MP za 0) i wtedy przejście na superpremium 4k za 119,99 ma sens (bo MP będzie mieć) 

 

Wtedy dopłaca 20 zł a ma w pakiecie dodatkowo zwiększony pakiet do Extra, HBO, C+4k i filmboxy 

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
3 minuty temu, PawelTSW napisał:

Cały czas o tym piszę :)

Kolega @Krzysiek11:) chciał trochę oszukać system i wziąć samo extra (bez c+ i bez MP) przechodząc potem na superpremium-4k za 119,99 (aktywując w strefie klienta). 

Myślał że będzie mieć również MP

ale niestety jej mieć nie będzie. 

 

Jedynie widzę to tak:

 

Optimum z canal+ za 99,99 (w tym MP za 0) i wtedy przejście na superpremium 4k za 119,99 ma sens. 

 

Wtedy dopłaca 20 zł a ma w pakiecie dodatkowo zwiększony pakiet do Extra, HBO, C+4k i filmboxy 

 

W żadnym wypadku nie chciałem "oszukać systemu".

MP mam w swojej umowie, moim rodzicom, którzy wzięli Extra+ nie zależy na MP. Zależy im na CANAL+, branie Extra+ z CANAL+ za 109.99 zł przy podpisywaniu Umowy to po prostu strzał w kolano, kiedy do pakietu Extra+ można dobrać za 25 zł opcję dodatkową CANAL+ lub przejść na pakiet Extra+ z CANAL+ za 84.99 zł/mies. To było moim zamiarem, a nie oszukanie systemu, żeby wyrwać MP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, connor07 napisał:

Tak dostałeś MP, ale nie w ramach Superpremium 4K, a jako dodatek bo to nie jest składowa tego pakietu ani żadnego, to osobna opcja. Dorzucili Ci to po prostu.

Nieprawda.W Listopadzie 5 m-cy przed końcem umowy miałem telefon z BOK-u z propozycją wymiany deka na 4K i pakietu Superpremium na pakiet Superpremium4K( wtym wszystkie C+ HBO Z GO.paczkę filmboxsów.11-stki.pakiet z LM+ internetowe NG Play i Fox)Nic mi tu nikt dodatkowo nie dorzucał ani Ja nic dodatkowego nie chciałem.To wszystko dostałem w jednym pakiecie S4K i basta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...