Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, czerstwy napisał:

Doinformuje się odnośnie ofert i dopiero wypisuj  tu wywody😉Bo do tej pory tylko się ośmieszasz.Zamiast słuchać kolegów bardziej  doświadczonych to bijesz pianę nie mając kompletnie racji.

Nie bije żadnej piany i odnoszę się do swojej oferty którą w całości otrzymałem bez jakiś dodatkowych dorzuceń.Dlatego mówię że w moim pakiecie dostałem LM.Nigdzi nie twierdziłem że to dotyczyło wszystkich.Być może są pakiety równe i bardziej równe i taki akurat właśnie dostałem .Dziwi mnie tylko że niektórzy podchodzą do tego tematu jakby zależały losy świata od tego.Ja wim co dostałem i mam prawo to wyrazić.Jak by na to nie patrzyć mam go za 0 zł.i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś napisane dlaczego dostałeś😉Dostałeś  MP jako opcje dodatkową za free inni mają np  Extra+C+ i mają HBO za free to co Extra+C+ zawiera HBO😅😅Pisała jedna osoba co zawiera pakiet Superpremium 4K ale widać do ciebie nie trafia.Pakiet Superpremium zawiera to!

superpremium4-K.png

wklej warunki swojego nadzwyczajnego pakietu Superpremium 4K który zawiera MP😅

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerstwy@Jak wspomniałem umowe zawierałem w BOK i to umowa papierowa a papiery lubią się zawieruszyć więc skanu nie będzie.Z danych mojej strefy wynika że dek 4K mam od 16.12.2019. więc przedstawiona oferta przez Ciebię jest taka sama.I faktycznie LM jest opcją dodatkową.Nic innego nie pozostaje jak przyznanie się do błędu i przeprosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje dodatkowe

Nazwa opcji Cena cennikowa Aktualna cena Koniec okresu gwarantowanego Akcja
MISTRZOWSKA PIŁKA 30,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-05-2022 Wyłączenie nie jest możliwe w Strefie CANAL+.
Nat Geo Play 10,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-05-2022 Wyłączenie nie jest możliwe w Strefie CANAL+.
FOX Play 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-05-2022 Wyłączenie nie jest możliwe w Strefie CANAL+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Posiadam PC+ od trzech miesięcy i mam już dość. Reklamy co 10 minut (np. programu o otyłych ludziach na TLC nie da się już oglądać) i powtórki powtórek. Mimo że moi rodzice mają umowę do października 2022, to już teraz rozważają jedną z trzech opcji:

 

1) przedłużyć na dotychczasowych warunkach (Optimum+ - 50 zł, najem dekodera - 10 zł i Multiroom Standard - 10 zł). Wychodzi łącznie 70 zł. Rodzice by płacili kolejne 2 lata za nieużywany dekoder dodatkowy (brat woli oglądać coś na YouTube), a dla nich to najlepsza opcja.

2) przedłużyć, ale bez usługi Multiroom Standard (Optimum+ - 50 zł i najem dekodera - 10 zł). Jak widać dycha zostaje w kieszeni :). Dla rodziców to jest najgorsza opcja.

3) zrezygnować. Rodzice wypowiedzenie będą musieli złożyć we wrześniu 2022, czyli miesiąc przed końcem umowy. Po rezygnacji z PC+ rodzice zdecydują się jedną z dwóch opcji: powrót do telewizji naziemnej (DVB-T2) lub całkowita rezygnacja z TV. Dla nich najlepsza jest ta pierwsza opcja.

 

Jeszcze pytanie odnośnie zwrotu sprzętu po zakończeniu umowy: czy rodzice rezygnując z PC+ mogą zdać dekodery na poczcie i wysłać je do siedziby CANAL+ Polska S.A., czy muszą iść osobiście do APS-u?

Edytowane przez Adam.kaslewicz
poprawiono post
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam.kaslewicz co za różnica czy masz PC+ czy Cyfrowy Polsat czy też kablówkę. Kanały telewizyjne są wszędzie mniej więcej te same i wszędzie są reklamy w trakcie programu  poza kanałami premium typu HBO, Canal+. Na jakim świecie TY żyjesz , że dopiero dowiedziałeś się o reklamach.Jeśli chcesz uniknąć reklam przerzuć się na serwisy streamingowe typu Netflix, HBO Go czy Amazon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Adam.kaslewicz napisał:

3) zrezygnować. Moja mama (na nią umowa jest zarejestrowana) wypowiedzenie będzie musiała złożyć we wrześniu 2022, czyli miesiąc przed końcem umowy. Po rezygnacji z PC+ zdecyduję się jedną z dwóch opcji: powrót do telewizji naziemnej (DVB-T2) lub całkowita rezygnacja z TV. Dla mnie najlepsza jest ta druga opcja.

 

Jeszcze pytanie odnośnie zwrotu sprzętu po zakończeniu umowy: czy rezygnując z PC+ mogę zdać dekodery na poczcie i wysłać je do siedziby CANAL+ Polska S.A., czy muszę iść osobiście do APS-u?

Ty tak na poważnie? ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam.kaslewicz napisał:

Cześć wszystkim! Posiadam PC+ od trzech miesięcy i mam już dość. Reklamy co 10 minut (np. programu o otyłych ludziach na TLC nie da się już oglądać) i powtórki powtórek.

A czego się spodziewałeś? Tak dzisiaj wyglądają oferty wszystkich operatorów tv-sat czyli płać za powtórki przerywane reklamami. Jak Cię nie interesuje sport to szkoda pieniędzy i czasu na taką telewizję. W zupełności wystarczy internet albo DVB-T. Czekam tylko na platformę streamingową w przyzwoitej jakości która będzie miała jak najwięcej kanałów sportowych z prawami do transmisji na żywo i wtedy antena sat poleci na złom.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie na wp.pl z Mediamarktu na Ostrobramskiej (artykuł o tym, że się otwierają mimo lockdownu wyłaczając cześć powierzchni), uwagę zwraca "tu kupisz NC+". Ile to już minęło od rebrandingu…? ;)

 

ODc2NTc1YCUCUDhnTEptMEEIbD0KE2NmFhB0dkx-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...