Jump to content

bobo235

Users
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bobo235

 1. Panowie podpowiedzcie bo dawno nie śledziłem ofert przedłużeniowych. Obecnie posiadam dawny pakiet extra plus 6C+ i hbo za 69 zl. Umowa jest do końca roku, jeszcze wypowiedzenia nie skladalem. Już parę razy dzwonili to do tego co mam dodawali raz HBO go raz wymianę dekodera bez opłat (mam starego box+). Aktualna cena mi odpowiada, więc czy obecna oferta jest optymalna przy tej cenie, czy jednak składać wypowiedzenie i liczyć ewentualnie na coś extra typu eleveny lub mistrzowska piłka (Choćby na pół roku).
 2. https://zapodaj.net/c571ae2c0b6da.jpg.html Takie coś na telefonie w aplikacji mam.
 3. Chyba tak, teraz patrzę że jak loguje się w telefonie ale nie w aplikacji tylko przeglądarce bezpośrednio z linku podanego w ICA to mam inne opcje u góry, typu moja lista, premiery, oglądaj za darmo. Ale dalej nie widzę gdzie jest opcja kanałów na żywo. Ale korzystając z aplikacji i logując się tam to mam tylko zakładkę oglądaj za darmo...
 4. Panowie coś zrobiłem nie tak że w tej nowej usłudze, w aplikacji canal+ na smartfona mam tylko zakładkę "oglądaj za darmo". Za pierwszym razem jak uruchomiłem były inne opcje, zamów coś tam, vod itp. teraz mam tylko to oglądaj za darmo. Chciałem zobaczyć jak wygląda w tej apce kanały TV na zywo a teraz nie mam tego w ogóle. Pytanie też bo rejestrując się w tej apce podałem tylko email. Nie powinno być jakiegoś powiązania z moim kontem czy nr klienta w pc+? W zakładce moje konto mam tylko meila podanego a imię nazwisko brak i subskrypcja nieaktywna.
 5. Ja nigdy w tym całym Netflixie konta nie miałem. Też używam firefoxa i tego free nie mam. Za drugim razem sprawdziłem na windowsoskim Edge i była inna formuła zamawiania pakietów, ale ani śladu po darmowym miesiącu. No nic trzeba będzie poczekać na widźmina i jak będa dobre recenzje/oceny to zakupić na miesiąc jakiś pakiecik.
 6. Myśłałem że sobie jaja robisz, ale odpaliłem na innej i faktycznie inaczej wygląda trochę opcje wyboru pakietu, ale za free dalej nie ma.
 7. To może Ty masz, ja w miejscu Twojego "Otrzymasz plan Premium za darmo..." mam "Możesz zmienić plan na wyższy lub nizszy w dowolnym momencie".
 8. Ja tam nie widzę nic "za darmo" ale za najtaniej 34 zł. Zresztą widzę, że netflix w pc+ nie dla mnie bo tylko na wifiboxy ma byc dostępny.
 9. Niestety już po promocji. Spóźniłem się. W ICA pojawiła mi się zakładka Netlixa, jak w nią wchodzę pojawia się komunikat, że jak nie masz w swojej ofercie to wejdź w zkaładkę poszerz swoją ofertę, ale tam nic nie ma dot. Netflixa. Ciekawe jakie ceny dadzą. Mogliby wypromować tą ofertę dając np ten grudzień za free. Akurat by było na wiedźmina.
 10. Szkoda Czyli plusa miesiąca w grudniu rozumiem nie ma.
 11. Hej, pytankoie ma już tej opcji MMP na dwa miechy za 0 zł? W ICA mam tylko Multi Man Pack do 2 mies. za 0 zł Ale tam jest do stycznia za 0 zł, potem 5 miesięcy za 20 i dopiero mozna zrezygnować. Czyżby to była tylko oferta na ten weekend a nie plus miesica grudnia. Dodam że umowa na czas oznaczony do końca 2020 roku. I nie mam żadnych kanałów z listy MMP.
×
×
 • Create New...