Jump to content

pierre

Users
 • Content Count

  168
 • Joined

Community Reputation

6 Neutralna

About pierre

 • Rank
  Czasami wpadam
 1. A po co Ci jakiś wzór? Wchodzisz na ICOK, kontakt -->napisz do nas. Ja pisałem tak: "niniejszym wypowiadam umowę z końcem okresu minimalnego." Dzwonili już na drugi dzień z ofertą (nie do przyjęcia).
 2. Aktualizacja rozwiązująca (wg opisu) 3 sprawy: 1. Voice assistant stops working when an external keyboard is connected; 2. 5G Wi-Fi issue; 3. AV sync issue when connected to BT speakers.
 3. Ci co noszą maski niech przynajmniej nauczą się je zakładać, ew. dobrać rozmiar do swojej twarzoczaszki. Oszukują siebie samych i swoich rozmówców, że nie zarażają, podczas gdy maska prawie na szyi. Mam na myśli głównie polityków, którzy mówiąc o zakładaniu masek nie zdają sobie sprawy, że im dłużej gadają, tym maska niżej.
 4. pierre

  TVP Info

  @Ipo Wioska na Podkarpaciu (!!!), nie sąsiadująca z żadnym miastem, o dużym nie wspomnę, każdy ma dostęp do światłowodu od lat. do tematu... Po co im (TVP) była potrzebna ta wczorajsza debata? Większość kandydatów jechało po telewizji publicznej i Prezydencie:)
 5. Mam bardzo podobną sytuację -40gb LTE/36zł, do końca umowy 6 mies. Zaproponowali to samo za 42zł (plus Rodzinny za 9.90) z tym, że wymiana routera D-link na ZTE. Na razie się wstrzymałem.
 6. pierre

  TVP Sport

  @Project Alf napisał to, co zdecydowana większość oglądaczy myśli, ale boi się napisać. Tak. Korzystam z napisów z przymusu i drażni mnie ludzik machający w rogu ekranu. @wislok, rekomenduj czołowym stacjom, żeby puszczali te wywijasy 24h/doba, zwłaszcza na megapremierach filmowych i dowiesz się, jak tolerancyjna jest nasza ojczyzna. Rozumiem audycje kierowane do/dla niepełnosprawnych. Niech ułatwiają odbiór osobom niesłyszącym innymi metodami.
×
×
 • Create New...