Jump to content

bobo235

Users
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About bobo235

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Equipment

 • Pay TV Operator
  NC+
 • Package
  Extra + 6C+ + HBO - 69 zł
 1. bobo235

  Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

  U mnie na telefonie tez problem. Pokazuje "nieznany błąd 123". Inne filmy z tej kategorii działają. Na kompie dopiero w w.niedziele wieczorem będę mógł sprawdzić.
 2. bobo235

  nc+ – opcje dodatkowe

  Widzisz nie zawsze człowiek ma czas by przeglądać różne wątki na forum. Gdzieś wcześniej widziałem że pojawiały się jakieś głosy o tym włącz/wyłącz, ale w szczegóły że tak powiem techniczne się nie zgłębiałem, więc pozwoliłem sobie dopytać o te szczegóły. A poza tym co byś pisał na forum jakbyś nie mógł udzielać takich informacji... edit Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Przy zamawianiu przez ICA jakiegoś pakietu trzeba zaznaczyć opcję: Zainteresowała mnie szczególnie końcówka: "skorzystanie z prawa do odstąpienia będzie wiązać się z obowiązkiem uiszczenia zapłaty proporcjonalnej do zakresu spełnionego świadczenia." Może na siłę szukam kruczków w tym zapisie, ale to nie jest tak że jak ktoś zamówi dany pakiet i po dwóch dniach z niego zrezygnuje (patrz LM wtorki i środy) bo ten zapis nie odbiera przecież nam prawa do odstąpienia w ciągu 14 dni (bo to wynika z przepisów prawa) to zapłaci tylko proporcjonalnie za 2 dni z tych 30 zł??
 3. bobo235

  nc+ – opcje dodatkowe

  Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Proszę tylko jeszcze o informację czy jak zgłoszę wyłączenie MP powiedzmy w pierwszej połowie kwietnia to wyłączą z końcem jego, czy też to przejdzie na maj. Proszę o wyrozumiałość, nie korzystałem wcześniej z takich opcji.
 4. bobo235

  nc+ – opcje dodatkowe

  Koledzy, pytanko o Mistrzowską Piłkę. Chcę się upewnić. W październiku zeszłego roku przedłużyłem umowę z NC+. Zadzwonili sami, nawet wypowiedzenia nie zdążyłem złożyć. Miałem wcześniej extra z 6C+ za 69 zł. Sami z siebie zaproponowali w tej samej cenie to co miałem plus dorzucili HBO (bez GO) na cały okres umowy. Byłem zaskoczony i się zgodziłem. A dopiero po paru tygodniach zorientowałem się, że w ogóle o ligę mistrzów nie zapytałem. No trudno. Aktualnie w ICA są dwie oferty na MP za 20 zł i 30 zł. Rozumiem, że ta opcja za dwie dyszki jest z zobowiązaniem do końca aktualnej umowy co wygląda średnio jak całe lato i kawał zimy same powtórki tam lecą. Chcem się upewnić że z opcją za 30 zł można korzystać w tym "systemie" włącz-wyłącz. Jak np. dziś włącze tę opcję to marzec mam za free i płacę te 30 zł za kwiecień, jednocześnie w kwietniu składam dyspozycję wyłączenia z końcem kwietnia. Dobrze to rozumiem? Czy jest jakiś okres wypowiedzenia? np. miesiąc, tzn. że jak w kwietniu złożę rezygnację z pakietu to wyłączą dopiero z końcem maja i za kolejny miesiąc będę musiał zapłacić? Mam nadzieję że jasno opisałem moje wątpliwości. A ewentualnie druga kwestia czy coś wiadomo, że poza ofertami ICA, tj. na infolinii można mimo trwającej umowy coś uzyskać lepszego z tą Mistrzowską Piłką? Ktoś próbował?
 5. bobo235

  nc+ – opcje dodatkowe

  Fajnie, nie wiedziałem w niedziele Real Madryt leci też na 4 więc nie musze wykupywać narazie pakietu. Dzięki za odpowiedź.
 6. bobo235

  nc+ – opcje dodatkowe

  A trochę z innej beczki ktoś mi wyjaśni o co chodzi z kanałem eleven4. Nie mam wykupionego pakietu eleven. Kanały eleven1-3 zakodowane, a kanał eleven4 świeci cały czas. To jakaś pomyłka czy tak na stałe jest/będzie?
 7. bobo235

  nc+ – opcje dodatkowe

  Koledzy pytanie do tych co mają w swojej ofercie HBO bez HBO GO. Też macie możliwość włączenia opcji GO? Bo u mnie w ICA nie ma żadnej promocji związanej z HBO. A chciałbym sobie na te półtora miesiąca dobrać za free HBO GO. Piszecie że macie w ICA do włączenia osobno HBO i HBO GO stąd moje pytanie.
 8. bobo235

  nc+ – opcje dodatkowe

  Dzialaja normalnie, odkodowali na dzis i jutro dla wszystkich. Fajnie, dzis i tak mialem potestowac rozne opcje w internecie, bo najbardziej interesuje mnie Real jutro. Wiec fajnie ze obejrze w spokoju na tv. Dzieki nc+, mila niespodzianka.
 9. bobo235

  nc+ – opcje dodatkowe

  Przedłużyłem umowę gdzieś w październiku zeszłego roku i dostałem Extra, 6 C+ i HBO za 69 zł. Niestety zapomniałem wtedy w ogóle zapytać o Ligę Mistrzów. Rozumiem, że wyłączą mi kanały Polsatu z końcem stycznia? Widzę, że niektórzy tu piszą, że w ICA widzą możliwość włączenia tego pakietu. U mnie tego brak. Stąd pytanie: czy wszyscy macie w ICA możliwość zamówienia pakietu Mistrzowska Piłka, czy tylko ja jestem jakiś wyodrębniony? Wiem, że jest infolinia, ale chodzi mi tu teraz tylko o ICA.
 10. bobo235

  Usługa nc+ GO na dekoderach (TV)

  Ale to prawda. To tak działa i w drugą stronę również. Zobacz sobie, że np. niektóre treści emitowane normalnie w TV nie są dostępne w tym samym momencie w nc+ Go. Problem licencji jest znany w branży medialnej. Tam są tak szczegółowe zapisy i każde dodatkowe możliwości dystrybucji są, wiadomo, dodatkowo płatne. Również wersje językowe.
 11. bobo235

  Promocje typu "otwarte okno" w platformie nc+

  Też nic nie robiłem i wczoraj wieczorem kanały były już odblokowane.
 12. bobo235

  Promocje typu "otwarte okno" w platformie nc+

  A o co chodzi z tym ponowieniem uprawnień? Co to jest?
 13. bobo235

  Promocje typu "otwarte okno" w platformie nc+

  Panowie, od kiedy jest ten odkodowany dostęp do dwóch kanałów History? Bo ja cały czas mam zablokowane.
 14. bobo235

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  No to chyba byliście w gronie jakiś wybrańców, bo ja również, jak kolega wcześniej, z okazji BF miałem w iCA opcję Multi Man Pack za free do końca roku, ale ze zobowiązaniem bodajże chyba do kwietnia. Było to wyraźnie zaznaczone.
 15. Ja dokładnie to samo jakiś miesiąc temu dostałem bez wypowiedzenia za 69 zł.
×