Jump to content

bobo235

Users
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About bobo235

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Equipment

 • Pay TV Operator
  NC+
 • Package
  Extra + 6C+ + HBO - 69 zł
 1. Ja nigdy w tym całym Netflixie konta nie miałem. Też używam firefoxa i tego free nie mam. Za drugim razem sprawdziłem na windowsoskim Edge i była inna formuła zamawiania pakietów, ale ani śladu po darmowym miesiącu. No nic trzeba będzie poczekać na widźmina i jak będa dobre recenzje/oceny to zakupić na miesiąc jakiś pakiecik.
 2. Myśłałem że sobie jaja robisz, ale odpaliłem na innej i faktycznie inaczej wygląda trochę opcje wyboru pakietu, ale za free dalej nie ma.
 3. To może Ty masz, ja w miejscu Twojego "Otrzymasz plan Premium za darmo..." mam "Możesz zmienić plan na wyższy lub nizszy w dowolnym momencie".
 4. Ja tam nie widzę nic "za darmo" ale za najtaniej 34 zł. Zresztą widzę, że netflix w pc+ nie dla mnie bo tylko na wifiboxy ma byc dostępny.
 5. Niestety już po promocji. Spóźniłem się. W ICA pojawiła mi się zakładka Netlixa, jak w nią wchodzę pojawia się komunikat, że jak nie masz w swojej ofercie to wejdź w zkaładkę poszerz swoją ofertę, ale tam nic nie ma dot. Netflixa. Ciekawe jakie ceny dadzą. Mogliby wypromować tą ofertę dając np ten grudzień za free. Akurat by było na wiedźmina.
 6. Szkoda Czyli plusa miesiąca w grudniu rozumiem nie ma.
 7. Hej, pytankoie ma już tej opcji MMP na dwa miechy za 0 zł? W ICA mam tylko Multi Man Pack do 2 mies. za 0 zł Ale tam jest do stycznia za 0 zł, potem 5 miesięcy za 20 i dopiero mozna zrezygnować. Czyżby to była tylko oferta na ten weekend a nie plus miesica grudnia. Dodam że umowa na czas oznaczony do końca 2020 roku. I nie mam żadnych kanałów z listy MMP.
 8. Oki, dzięki wszystkim za informacje. Pozdrawiam
 9. Dzięki za kolejną wskazówkę. Rozumiem że nadal jest mozliwość rezygnacji z tego typu pakietów drogą elektroniczną, meilową?
 10. Krótko i treściwie i wszystko jasne, Dzięki.
 11. Odnośnie opcji włącz wyłącz i aktualnego plusa miesiąca (Playboy tv)chciałem się upewnić jak to jest z tym wyłączeniem. 1 października zamówiłem Mistrzowską Piłkę (tą za 30 dyszki z ICA) z zamiarem wyłaczenia, by potem znów włączyć (by wychodziło średnio te 15 zł za m-c). Pażdziernik miałem za free, zapłace te 30 w listopadzie i kiedy mam zgłosić jej wyłączenie by znów w grudniu zamówić i mieć grudzień za free? W sensie obowiązuje tu jakiś termin wypowiedzenia (30 dni?) czy moge spokojnie zgłosić wyłączenie dopiero pod koniec listopada? To samo z tym plusem miesiąca, zamówiony 1 października czyli do końca listopada za 0 zł. Czy wyłaczenie muszę zgłosić już teraz (do końca października) czy też w każdym momencie listopada można zgłosić wyłączenie?
 12. Czemu jak mam wykupiona mistrzowską piłkę w opcji standardowej za 30 zł mam zablokowane te wssystkiie kanały PSP w NC+go? W TV świecą normalnie a w NC+go mam przy nich kłòdke.
×
×
 • Create New...