Jump to content

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna

Recommended Posts

19 godzin temu, PawelTSW napisał:

@Martinos

Musisz czekać, aż informacja o przesyłce trafi do centrali. Ja odbierałem w piątek o 16:00 od kuriera, a o 20:00 już działało.

Masz tylko 1 dzień darmowy.

Gdybyś zamówił 1 października to cały październik za darmo.

u mnie mija 24h bez aktywacji sygnału...🤨

• Haha 1
23 minuty temu, Martinos napisał:

u mnie mija 24h bez aktywacji sygnału...🤨

Zadzwoń na infolinię i zapytaj czy jest wszystko ok. Może trzeba sygnał ponowić. Spróbuj jeszcze dekoder zrestartować przez wyłączenie z prądu.

• Thanks 1

Jak umowa przez internet to niestety nawet do 2 dni u mnie jak rok temu brałem na święta to dostałem przesyłkę coś koło 15 a kanały działały dopiero jakoś po pierwszej w nocy. 

5 minut temu, polarnik29 napisał:

Zadzwoń na infolinię i zapytaj czy jest wszystko ok. Może trzeba sygnał ponowić. Spróbuj jeszcze dekoder zrestartować przez wyłączenie z prądu.

Dzwonienie na infolinie nic nie da bo dzwoniłem i nie mieli jeszcze aktywnej mojej. umowy i nic nie mogli zrobić... trzeba czekać niestety. 

Godzinę temu, polarnik29 napisał:

Dzwoniłem. Wczoraj i dziś. Za każdym razem mówią ze wszystko jest Ok i za kilkanaście minut ruszy.

Dla mnie problemem jest to, że odstawiłem MR i dla rodziców jest nowa umowa. Dziś wyjeżdżam i pewnie zostaną bez TV.

A w razie problemów będą się bujać bo już starsi i nie do końca są sami w stanie wszystko ogarnąć. 🤨

5 minut temu, polarnik29 napisał:

@Martinos

Jeszcze co mi przychodzi do głowy to założyć konto w Strefie Canal+ i sprawdzić tam numer dekodera i karty czy się zgadzają.

wszystko sprawdzali na infolinii.

6 minut temu, _Artek_ napisał:

nie da się przed aktywacjąl, próbowałem :D

po zalogowaniu ja widzę nr karty itp.

W dniu 29.09.2020 o 21:01, meckbar napisał:

W Extra+ będziesz miał dodatkowo:

(...)

Informacyjne:

• BIZNES24 HD

(...)

Chyba niczego nie pominąłem. Robiłem sobie "porównywarkę pakietów" na użytek własny, kiedy nie było jeszcze pakietu OPTIMUM+

BIZNES24 HD również jest w pakiecie Optimum+. Reszta się zgadza, bo pozostałe kanały są na pewno od pakietu Extra+, a w sumie musi wyjść 27 kanałów.

Taka niby super platforma bo ja wciaz wychwalacie a nie umie zrobić prostej usługi dla miłośników tenisa w trakcie French Open

cjGz3j2.jpg

RRcLZg1.jpg

chyba nawet @umek tak  nie ma :-) podobnie było w trakcie US Open. 

• 2 weeks later...