Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, przemek1234 napisał:

Mam taką dzwiną sytuację. W pakiecie nie mam kanału FightBox HD. Mam dwa dekodery: pierwszy to 4K UltraBOX+ z kartą Cayman, drugi to WiFiBOX+ z kartą Cameleon. Na pierwszym z nich kanał działa mimo, że nie mam go w pakiecie. Myślałem, że to otwarte okno, ale na drugim nie działa. Czy ktoś ma coś podobnego? Robiłem parę razy ponawianie uprawnień i dalej to samo. Jedna karta (Cayman) ma uprawnienia, druga (Cameleon) nie ma.

Jakieś babole w uprawnieniach na Caymanach.

U mnie FightBox działał przez 2 lata w pakiecie start na kacie Cayman w module niebieskim.

Teraz mam pakiet Extra i też działa. Wygląda na to że kanał jest dostępny w każdym pakiecie :-)   

Kiedyś w kablówce  miałem przez 3 lata kanały HBO HBO2 i HBO3 HD na 2 dekoderach, pomimo że nie miałem ich w abonamencie :-).

No cóż, systemy tworzą ludzie, ludzie je programują, a i ludzie popełniają błędy. 

Myślę, że kanał przez to nie straci, bo i tak go nie oglądam. Nawet nie wiem, czy mam go na liście kanałów.... Obecnie chyba nie.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, przemek1234 napisał:

Mam taką dzwiną sytuację. W pakiecie nie mam kanału FightBox HD. Mam dwa dekodery: pierwszy to 4K UltraBOX+ z kartą Cayman, drugi to WiFiBOX+ z kartą Cameleon. Na pierwszym z nich kanał działa mimo, że nie mam go w pakiecie. Myślałem, że to otwarte okno, ale na drugim nie działa. Czy ktoś ma coś podobnego? Robiłem parę razy ponawianie uprawnień i dalej to samo. Jedna karta (Cayman) ma uprawnienia, druga (Cameleon) nie ma.

2 miesiące temu też miałem taką samą sytuacje, tyle że to była karta Conax i na niej przez pomyłkę w pakiecie Start+ świeciła połowa kanałów z pakietu Extra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martinos

Musisz czekać, aż informacja o przesyłce trafi do centrali. Ja odbierałem w piątek o 16:00 od kuriera, a o 20:00 już działało.

Masz tylko 1 dzień darmowy.

Gdybyś zamówił 1 października to cały październik za darmo.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica w kanałach pomiędzy Optimum+ a Extra+? Przydałaby się taka porównywarka. Z jednej strony wpisuję pakiet A, z drugiej pakiet B i dostaję różnicę. I to taka porównywarka pomiędzy różnymi platformami, kablówkami czy streamingiem. Teraz, kiedy CP wprowadził nowe pakiety, byłaby jak znalazł. Może da się to zrobić w jakiś prosty sposób? Może ktoś się podejmie? Jeśli dobrze pamiętam to kiedy powstawało nc+, pojawiła się taka porównywarka. Ale jak szybko się pojawiła, tak szybko zniknęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, G2000 napisał:

Jaka jest różnica w kanałach pomiędzy Optimum+ a Extra+?

 

W Extra+ będziesz miał dodatkowo:

 

Filmowe:

  • AMC
  • AXN Black
  • AXN White
  • BBC FIRST
  • CBS Europa HD
  • Epic Drama HD
  • Kino TV HD
  • Polsat Comedy Central Extra
  • SciFi HD

Dokumentalne:

  • BBC Earth HD
  • Discovery Science HD
  • ID HD
  • Lifetime HD
  • Polsat Viasat Explore HD
  • Polsat Viasat History HD
  • Polsat Viasat Nature HD

Informacyjne:

  • BIZNES24 HD

Muzyczne:

  • MTV Live HD
  • MTV Music 24
  • MTV Rocks

Dla dzieci:

  • BBC CBeebies
  • Boomerang HD
  • Nick Jr
  • Nicktoons HD

Sportowe:

  • DTX
  • Extreme Sports HD
  • Golf Channel
  • Motowizja HD

 

Chyba niczego nie pominąłem. Robiłem sobie "porównywarkę pakietów" na użytek własny, kiedy nie było jeszcze pakietu OPTIMUM+

Edytowane przez meckbar
Usunięto Comedy Central HD, który jest w pakiecie Optimum+.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, PawelTSW napisał:

@Martinos

Musisz czekać, aż informacja o przesyłce trafi do centrali. Ja odbierałem w piątek o 16:00 od kuriera, a o 20:00 już działało.

Masz tylko 1 dzień darmowy.

Gdybyś zamówił 1 października to cały październik za darmo.

u mnie mija 24h bez aktywacji sygnału...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak umowa przez internet to niestety nawet do 2 dni u mnie jak rok temu brałem na święta to dostałem przesyłkę coś koło 15 a kanały działały dopiero jakoś po pierwszej w nocy. 

5 minut temu, polarnik29 napisał:

Zadzwoń na infolinię i zapytaj czy jest wszystko ok. Może trzeba sygnał ponowić. Spróbuj jeszcze dekoder zrestartować przez wyłączenie z prądu.


Dzwonienie na infolinie nic nie da bo dzwoniłem i nie mieli jeszcze aktywnej mojej. umowy i nic nie mogli zrobić... trzeba czekać niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polarnik29 napisał:

Zadzwoń na infolinię i zapytaj czy jest wszystko ok. Może trzeba sygnał ponowić. Spróbuj jeszcze dekoder zrestartować przez wyłączenie z prądu.

Dzwoniłem. Wczoraj i dziś. Za każdym razem mówią ze wszystko jest Ok i za kilkanaście minut ruszy.

Dla mnie problemem jest to, że odstawiłem MR i dla rodziców jest nowa umowa. Dziś wyjeżdżam i pewnie zostaną bez TV.

A w razie problemów będą się bujać bo już starsi i nie do końca są sami w stanie wszystko ogarnąć. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, polarnik29 napisał:

@Martinos

Jeszcze co mi przychodzi do głowy to założyć konto w Strefie Canal+ i sprawdzić tam numer dekodera i karty czy się zgadzają.

wszystko sprawdzali na infolinii.

 

6 minut temu, _Artek_ napisał:

nie da się przed aktywacjąl, próbowałem :D

po zalogowaniu ja widzę nr karty itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...