Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym tygodniu na żywo w Eleven:

Poniedziałek, 30.01:

01:55 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - Pro Bowl
20:00 E   PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - losowanie
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Las Palmas - Valencia CF

Wtorek, 31.01:

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Brentford FC - Aston Villa FC

Środa, 01.02:

20:40 E   PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Newcastle United FC - Queens Park Rangers FC
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Pescara Calcio - ACF Fiorentina

Czwartek, 02.02:

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Huddersfield Town - Brighton & Hove Albion

Piątek, 03.02:

20:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga belgijska - mecz: Sporting Lokeren - RSC Anderlecht
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Deportivo La Coruna - Real Betis Balompié
20:40 EE PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Wigan Athletic - Sheffield Wednesday

Sobota, 04.02:

11:00 E   STAN FUTBOLU
12:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Malaga CF - RCD Espanyol
15:55 EE PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Newcastle United FC - Derby County
16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Athletic Bilbao
16:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: AS Monaco - OGC Nice
18:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sporting Gijón - CD Alaves
19:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Girondins Bordeaux - Stade Rennais FC
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - SSC Napoli
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - SD Eibar

Niedziela, 05.02:

11:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Villarreal CF
12:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - UC Sampdoria
12:55 EE PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Huddersfield Town - Leeds United
14:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Empoli FC - Torino FC
14:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Pescara Calcio - SS Lazio
16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - CD Leganes
16:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: FC Nantes - AS Nancy-Lorraine
17:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Palermo - FC Crotone
18:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - CA Osasuna
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Inter Mediolan
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Real Madryt
20:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: AS Saint-Etienne - Olympique Lyon
23:55 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - Super Bowl

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że teraz już mają wszystkie anteny zajęte transmisjami. Inna sprawa, że można było sobie darować transmisję z Championship, a w jej miejsce dać mecz Metz - Marsylia.

A także skorzystać z potęgi internetu i w swoim serwisie online przeprowadzić transmisję na żywo.

 

Ale chyba są jednak nieco zacofani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nudno nie było to można podyskutować :) Ale chyba jednak angielska najlepsza  :mrgreen:

 

28.01, 4+
ELEVEN
STAN FUTBOLU - 48
FC LIVERPOOL - WOLVERHAMPTON - 37 218
CD ALAVES - ATLETICO MADRYT - 799
SOUTHAMPTON - ARSENAL - 49 663
INTER MEDIOLOAN - PASCARA - 3 095
 
ELEVEN SPORTS 
VILLARREAL - GRANADA - 1 215
CHELSEA - BRENTFORD - 4 750
LAZIO - CHIEVO - 108
STADE RENNAIS - FC NANTES - 5 688
 
29.01, 4+
ELEVEN
REAL BETIS - FC BARCELONA - 31 043
ATHLETIC BILBAO - SPORTING GIJON - 18
NAPOLI - PALERMO - 13 907
 
ELEVEN SPORTS
TORINO - ATALANTA - 3 257
SAMPDORIA - AS ROMA - 12 049
MANCHASTER UNITED - WIGAN - 22 570
REAL MADRYT - REAL SOCIEDAD - 21 134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan Futbolu co za popularność, oj dał Stars kolejną pożywkę do dyskusji, ale jak widać, czy to C+ czy Eleven to angielska piłka zawsze się ogląda najlepiej. :) Ogółem jakoś tak optymistyczniej wyglądają te wyniki niż wcześniej. :) Ale tu nie ma co się oszukiwać, wyniki w pełni odzwierciedlają zainteresowanie konkretnymi teamami w Polsce, a słabszy wynik Atletico i Chelsea można tłumaczyć skokami w tym czasie.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakująco słabo wyglądają wyniki meczów Realu i Barcy. Nawet mecze czołowych drużyn angielskich z leszczami cieszą się większym zainteresowaniem. Czyli wniosek jest jeden Eleven ma prawa(oprócz F1) mniej warte, przynajmniej dla widzów, niż Canal+, bo liga angielska cieszy się tam nawet mniejszym zainteresowaniem niż lokomotywy jak ekstraklasa czy LM. Proste. A liga włoska czy francuska to już w ogóle słabiuteńko. Mecz z udziałem Polaków Roma- Sampdoria wynik lichy w porównaniu z Arsenalem czy Liverpoolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania dam, dane z  poprzedniego sezonu w nc+:

 

"W minionym sezonie 2015/2016, średnia oglądalność wszystkich spotkań Ekstraklasy pokazywanych na antenach nc+ wyniosła 104 tys. widzów - wynika z danych Nielsen Audience Measurement udostępnionych Media2.pl przez platformę nc+."

 

Ranking pięciu najpopularniejszych transmisji Ekstraklasy na antenach nc+:
 

  Top 5 meczów sezonu 2015/2016 na antenach nc+ Lp. Mecz Data emisji Kanał TV Oglądalność (AMR, 4+) 1. LECH POZNAN - LEGIA WARSZAWA 19-03-2016 CANAL+ 288 485 2. LEGIA WARSZAWA - LECH POZNAN 25-10-2015 CANAL+ 283 171 3. LECHIA GDANSK - LEGIA WARSZAWA 31-10-2015 CANAL+ SPORT 243 465 4. LEGIA WARSZAWA - LECH POZNAN 15-04-2016 CANAL+ SPORT 233 478 5. LEGIA WARSZAWA - WISLA KRAKOW 09-08-2015 CANAL+ 223 680 Dane nie obejmują transmisji spotkań w Eurosporcie oraz oglądalności w serwisach internetowych nc+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zaraz się dowiesz, że to nie.jest miarodajne, że ogólnie Eleven wciąga nosem wszystkich, Że wszyscy, to.oglądają, bo ktoś tam ma 2 kolegów co ogląda. Prawda jest jednak inna, mimo, że wyniki Nielsena nie odzwierciedlają w pełni liczby abonentów, to jasno widać, że nie ma tak kolorowo. Z szumnych zapowiedzi Pana Miroslawskiego wyszło jak wyszło, nawet studia nie będzie, bo pewno nie ma za co zrobić. No ale zaraz po wywiadzie prawie 2 lata temu pisałem, żeby nie mówił hop puki nie przeskoczy, bo może się okazać, że się zawiną, gdy prawa się skończą, bo to nie takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto inwestować  w żużel:

154 tysiące, tyle wynosi średnia oglądalność meczów PGE Ekstraligi w sezonie 2016 w nSport+ 154 tysiące, tyle wynosi średnia oglądalność meczów PGE Ekstraligi w sezonie 2016 w nSport+. To o ponad 10 tysięcy więcej niż przed rokiem.

 

A nie  tylko piłka piłka piłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zaraz się dowiesz, że to nie.jest miarodajne, że ogólnie Eleven wciąga nosem wszystkich, Że wszyscy, to.oglądają, bo ktoś tam ma 2 kolegów co ogląda. Prawda jest jednak inna, mimo, że wyniki Nielsena nie odzwierciedlają w pełni liczby abonentów, to jasno widać, że nie ma tak kolorowo. Z szumnych zapowiedzi Pana Miroslawskiego wyszło jak wyszło, nawet studia nie będzie, bo pewno nie ma za co zrobić. No ale zaraz po wywiadzie prawie 2 lata temu pisałem, żeby nie mówił hop puki nie przeskoczy, bo może się okazać, że się zawiną, gdy prawa się skończą, bo to nie takie proste.

Już czekam na atak Maniaców, Electrixxów i innych fanów ilości oraz Serie A, że wyniki są niemiarodajne, że liga włoska jest najbardziej popularna, tylko wredny Canal+ pokazywał ją źle i dlatego nikt jej nie oglądał. Okazuje się, że na Eleven też niewielu jest widzów tej świetnej przecież ligi, której czołowe ekipy dominują w LM, a mecze oglądają tłumy na najnowocześniejszych stadionach w Europie. Sarkazm oczywiście, gdyby ktoś nie zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon oglądaj sobie co chcesz, zresztą co was tak boli ze ktos jest pasjonatem i woki ligę włoską niz niemiecka czy hiszpańską?

Ja odkąd mam Eleven a mam od początku to 90% meczów na weekend oglądam na tych kanałach. Wyjątek to Man.Utd i jakis inny z angielskiej gdy z czymś innym nje koliduje.

 

Wyniki oglądalności są jakie są, życia nie oszuka sie.

A jak czytam ze chcecie powrotu lig do C+ to mi was szkoda. Ale jak kfos tu mądrze napisał sa fanboje pewnych stacji i tyle.

 

Dla mnie ELEVEN to podstawa przez cały tydzień. W niedzielę obejrzałem 6 meczów w całości na tych kanałach + mecz Ajaxu na Polsat sport w retransmisji nie znając wyniku.

 

Ale jak @czerstwy napisał jak "ogląda" mecze to dla mnie to niedorzeczne ze tak można.. Co go za kibic? raczej wybredna bestia ktorej nic nie zadowala. Przełączanie sie w trakcie meczu na cos innego tak właśnie oceniam.

 

Super, ze jest Eleven i ta stacja zmienila rynek jak trzeba. Forza Eleven Sports!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wszystkie [beep]ny dalej i wszystkie hejty tego nie zmienia ze jest tyle meczów do wyboru i to za tylko kilkanaście zl a bardzo by co niektórzy chcieli powrotu tych lig do C+ i to Was dalej boli i stąd takie hejty. Ale ja nie o tym, ale dowiedziałem się coś bardzo ciekawego. Otóż z pewnych źródeł wynika że Eleveny prowadzą 60%-40% z Eurosportem o pozyskanie Bundesligi i mając na uwadze ze tę prawa posiada MP&Silva daje sobie łeb uciąć ze Eleveny będą ja mieli. JesCze ten i następny mają hiszpańska,włoska i francuska ale też na 90% je przedłuża. Co to Premier League to dopiero melodia sporej przyszlosci bo jeszcze 2,5 roku ma ja C+. Także będzie ciekawie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Damian oczywiście wie o tym z forum SatKuriera i nie są to jakieś wielce tajemnicze dane do których ma dostęp. :P I ta pewność że na 90% przedłużą prawa, oj odlatujesz kolego i to bardzo, zresztą już nie pierwszy raz, na rynku praw sportowych nic nie jest pewne! I tylko nie pisz proszę że niby hejtuję Eleven, bo też lubię tę stację i dla mnie sytuacja z prawami piłkarskimi taka jak jest obecnie jest właściwie idealna. :) Każdy nadawca coś fajnego ma i każdy się skupia na tym co ma i co najważniejsze mam duży wybór. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robson

Absolutnie nie mam nic przeciwko pasjonatom Serie A, nawet opinie @Projekta Alfa wysoko sobie cenię, ale:

1. Nie lubię jak ktoś wmawia mi, że to wina C+ lub innych sił wyższych, że oglądalność tej ligi jest słaba.

2. Tak chciałbym powrotu La Ligi do C+, bo wolę komentatorów tej stacji, jakość przekazu jest lepsza, zawsze parę groszy pozostanie w kieszeni, bo nie musiałbym płacić za Eleven.

3. Liga włoska niech będzie w 11 dla Ciebie i Alfa :).

Mam nadzieję, że Bundesliga pozostanie w Eurosporcie, bo inaczej fani Serie A stracą, bo na pewno mecze ligi hiszpańskiej i niemieckiej będą miały priorytet.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy tak zawzięcie bronicie Canal+ :

 

PŁACICIE WIĘCEJ A OGLĄDACIE MNIEJ

TAKIE SĄ FAKTY

 

Co mnie obchodzi że beznadziejna liga polska ma znacznie większą oglądalność niż topowe ligi w Eleven jak mnie interesuje Juventus a Eleven zapewnia mi 38 spotkań live czyli cały sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...