Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie przestańcie się obrażać. Każdy ogląda to co lubi i tyle. Canal+ ma większą dostępność,

Dla mnie słowo "dostępność" jest mylone ze słowem "ilość abonujacych". To Eleven jest szerzej dostępny, o można go wykupić w obydwu platformach i większości operatorów kablowych, a C± w CP nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępność, to znaczy ile osób może włączyć dany kanał. To o czym piszesz to jest zasięg.


Tak bronicie Eleven, które nawet nie pokazuje meczów na żywo :D Dziś Atletico 8 sekund do tyłu w porównaniu z darmową transmisją także naprawdę LIVE! 

PS. jakby ktoś twierdził, że EUROSPORT2 tak samo opóźnia to porównałem na tym samym źródle mecz Werder-Bayern i opóźnienie poniżej sekundy.

Ogarnij się, takie opóźnienia są normalne. Wszystko zależy jak długą drogę musi przebyć sygnał nim dotrze do telewizora odbiorcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co obstawiać wyniki oglądalności tych rozgrywek były zawsze najwyższe, nie zapominaj też o filmach i serialach- sam "Belfer" miał większą widownię niż największe hity piłkarskie. Potem była Premier League, La Liga i daleko w tyle Serie A, o lidze francuskiej nie ma co wspominać, bo to straszna mizeria była. Oczywiście mówię o latach, gdzie wszystkie w/w wydarzenia były w Canal+.

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktualnosci/rekordy-ogladalnosci-kanalow-platformy-nc

https://media2.pl/badania/112013-Ogladalnosc-lig-zagranicznych-w-ncplus.-Hitem-Primera-Division.html

https://media2.pl/media/137371-Belfer-hitem-Canalplus-Srednio-345-tys.-widzow-final-pobil-rekord-stacji.-Bedzie-drugi-sezon.html

Nie uogólniaj. Nie żadna La Liga tylko dwa kluby - Real i Barcelona. Reszta nie cieszy się zainteresowaniem abonentów. Sorry, ale to nie Premier League czy Liga Mistrzów. 

 

Pomijam już to, że Serie A była w C+ marginalizowana i fan tej ligi nie był dla tej stacji targetem. Świadczy o tym mnóstwo argumentów. Co innego fan Realu, Barcelony czy Premier League. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat La Liga miała niewiele mniejszą średnią oglądalność od Ligi angielskiej.A też pokazywali z tego co pamiętam 4 spotkania z kolejki.W Eleven Serie A nie jest marginalizowana a Ostatni mecz Romy oglądało niż 1000 osób.Dziś włączyłem w drugiej połowie mecz Lazio i zachwytów komentatorów nad tym meczem nie słyszałem.Oglądałem trochę OL-Lille  zrezygnowałem podobnie jak po pierwszej połowie Stade Rennais – FC Nantes także ta duża ilość nie wiem czy jest aż takim atutem.Ale jutro liczę że zobaczę dobre spotkanie w Lidze francuskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność Ekstraklasy może być większa, bo nie podano wyników chociażby z nc+GO z którego mi samemu chociażby zdarza się nawet częściej korzystać niż z dekodera i telewizora - szczególnie jak jestem w podróży. 

 

Stracili sporo praw, ale jakoś wielkiego odpływu abonentów nie było. Baza abonencka nc+ wciąż utrzymuje się na poziomie ponad 2 mln. Patrząc na to wszystko z perspektywy dzisiejszej to nawet nieźle na tym wyszli, bo fani chociażby ligi hiszpańskiej muszą jednak dołożyć kilka złotych dodatkowo do abonamentu, żeby móc ją oglądać. A była to jedyna liga z w miarę sensownymi wynikami oglądalności. Obawiam się, że może nawet nie będą się starać o jej odzyskanie - bo jednak pozostałe prawa, które są w Eleven - już tak nie przyciągały, A jak odzyskają hiszpańską to czy nadal znajdzie się tylu chętnych abonentów nc+ do dokupienia tej opcji? Nie powiedziałbym.

 

Póki CANAL+ będzie miał Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i polski żużel to może być spokojny. 

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat La Liga miała niewiele mniejszą średnią oglądalność od Ligi angielskiej.

Pokaż mi jakie mecze La Liga w których nie grał Real lub Barca miały podobną oglądalność do Premier League. 

 

Wiadomo, że na taką średnią składały się głównie mecze z udziałem Barcy i Realu, które nierzadko miały lepszą oglądalność od meczów Premier League. 

A też pokazywali z tego co pamiętam 4 spotkania z kolejki.

Serie A dwa i pół i to na różnych antenach (głównie tych mało atrakcyjnych). 

a Ostatni mecz Romy oglądało niż 1000 osób.

A ile osób oglądało dzisiejszy mecz Atletico z Alaves? 

Dziś włączyłem w drugiej połowie mecz Lazio i zachwytów komentatorów nad tym meczem nie słyszałem.Oglądałem trochę OL-Lille  zrezygnowałem podobnie jak po pierwszej połowie Stade Rennais – FC Nantes także ta duża ilość nie wiem czy jest aż takim atutem.Ale jutro liczę że zobaczę dobre spotkanie w Lidze francuskiej.

To tak jak ja w zeszły weekend oglądając mecz Chelsea - Hull. Zachwytów też nie było... 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podaje trzy w jeden dzień a podglądałem i inne ale już nie będę dopisywał a Ty dopatrzyłeś się z poprzedniego tygodnia.W żadnej lidze nie ma wszystkich ciekawych spotkań.Ale w Serie A i Lidze francuskiej trudno trafić na dobre.A trochę oglądam te ligi tą drugą nawet częściej od tej pierwszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopatrzyłem się z zeszłego tygodnia, bo Premier League w ten weekend nie gra. 

 

 

Ale w Serie A i Lidze francuskiej trudno trafić na dobre.A trochę oglądam te ligi tą drugą nawet częściej od tej pierwszej.

Przecież sam kiedyś pisałeś, że ligi zagraniczne oglądasz wybiórczo, ale najczęściej Premier League. Skoro więc najczęściej oglądasz Premier League to inne mecze ci umykają. Twoja opinia więc tak naprawdę nic nie znaczy.

 

BTW. Zresztą każdy ma swoją.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Przecież sam kiedyś pisałeś, że ligi zagraniczne oglądasz wybiórczo, ale najczęściej Premier League. Skoro więc najczęściej oglądasz Premier League to inne mecze ci umykają. Twoja opinia więc tak naprawdę nic nie znaczy.

 

 

Z każdej kolejki oglądam ok 2 mecz z włoskiej i francuskiej.A niekiedy nawet więcej a z angielskiej 3-4.Więc większe prawdopodobieństwo że z tej ostatniej trafię na słaby mecz.A jednak trafiam częściej na takie z tych pierwszych lig.Ze wszystkich lig najczęściej oglądam te teoretycznie najciekawsze spotkania

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdej kolejki oglądam ok 2 mecz z włoskiej i francuskiej.A niekiedy nawet więcej a z angielskiej 3-4.Więc większe prawdopodobieństwo że z tej ostatniej trafię na słaby mecz.A jednak trafiam częściej na takie z tych pierwszych lig.Ze wszystkich lig najczęściej oglądam te teoretycznie najciekawsze spotkania

U mnie na odwrót. Mnie się bardziej podobają mecze w Serie A. 

 

W przeciwnym razie byłbym większym fanem Premier League czy innej ligi. Ja w meczach Premier League nie dostrzegam jakości, zwłaszcza w aspektach taktycznych i w grze defensywnej. No ale co kto lubi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście aby nie porównywać oglądalności np. TVN do C+. To tak samo nie można C+ do Eleven. Eleven tylko na platformach 15 zł bo właściciele nie chcą aby odbierały oglądalność kanałom sportowym CP i nc+. Ale w kablu te kanały są w podstawowych pakietach jak Polsat Sport i Eurosport. Ja mam je w podstawowym pakiecie za 55 zł. A za C+ musiałbym dodatkowo 51 zł płacić. A skoro Eleveny są w podstawowym razem z ponad 100 innymi kanałami to ile taki Eleven może mieć ode mnie i od innych abonentów? Złotówkę? Jak na kanały w podstawowym pakiecie to ich oferta piłkarska jest bardzo dobra. I jest to dla mnie oczywiste, że za te grosze co mają ode mnie to nie będzie tam ani Ekstraklasy ani Ligi Mistrzów.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzywacz to chyba jedyna osoba w Eleven, która ma jakieś pojęcie o lidze angielskiej, niestety. W C+ masz Twarowskiego, Nahornego, Rosłonia, Pełke czy Rudzkiego, każdy z nich to dwie półki wyżej od ekspertów z Eleven, którzy nagminnie przekręcali nazwiska piłkarzy a także mylili piłkarzy aktualnego lidera angielskiej ligi, trochę słabo. Wypadałoby, żeby się trochę do meczu przygotowali, w końcu to ich praca i biorą za to pieniądze. 

 

Nie wiem jak jest teraz, bo w tym sezonie nie trafiłem w C+ na mecz ekipy Boruca, ale w tamtym z uporem maniaka Twarowski i Nahorny mówili na ekipę Bormuf, bo tak powinno się to wymawiać Bornemuf, ale jakos nie zauważyłem, żeby ktoś na forum o tym wspomniał. No tak.... C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz, bo w tym sezonie nie trafiłem w C+ na mecz ekipy Boruca, ale w tamtym z uporem maniaka Twarowski i Nahorny mówili na ekipę Bormuf, bo tak powinno się to wymawiać Bornemuf, ale jakos nie zauważyłem, żeby ktoś na forum o tym wspomniał. No tak.... C+

Trafne porównanie  :lol2:  W ciągu jednego meczu FA Cup na Eleven usłyszałem więcej błędów ze strony komentatorów niż w ciągu całego sezonu Premier League na Canal+. Nie znaczy to, że C+ jest takie świetne, szkoda że tu na forum wszystkim się wydaje, że jak ktoś chwali Eleven to musi być ich fanbojem, a jak za coś krytykuje to zaraz jest jakimś fanem paczki C+. Co za idiotyzm :sciana: O ile inne ligi, które mają w posiadaniu są komentowane przez ogarniętych ludzi jak Ćwiąkała, Święcicki czy Białas, o tyle do FA Cup nie mają nikogo.Na upartego Grzywacz, bo chociaż nie lubie jego krzyków to wiedzy o angielskiej piłce odmówić mu nie można, w porównaniu do Mitruta i Wójcika, bo jak dobrze pamiętam to oni komentowali wczorajszy mecz. 

Edytowane przez mrozio11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wpadłeś na to, że transmisja  ligi włoskiej przedłużyła się o prawie 6 minut?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafne porównanie  :lol2:  W ciągu jednego meczu FA Cup na Eleven usłyszałem więcej błędów ze strony komentatorów niż w ciągu całego sezonu Premier League na Canal+. Nie znaczy to, że C+ jest takie świetne, szkoda że tu na forum wszystkim się wydaje, że jak ktoś chwali Eleven to musi być ich fanbojem, a jak za coś krytykuje to zaraz jest jakimś fanem paczki C+. Co za idiotyzm :sciana: O ile inne ligi, które mają w posiadaniu są komentowane przez ogarniętych ludzi jak Ćwiąkała, Święcicki czy Białas, o tyle do FA Cup nie mają nikogo.Na upartego Grzywacz, bo chociaż nie lubie jego krzyków to wiedzy o angielskiej piłce odmówić mu nie można, w porównaniu do Mitruta i Wójcika, bo jak dobrze pamiętam to oni komentowali wczorajszy mecz. 

No wczoraj dowiedziałem się, że asystentem Wengera jest Steve BULD - czyli Grzywacz z Zielińskim są bardziej angielscy niż angielscy kibice, dla których istnieje tylko Steve Bould :) Ale mniejsza z wymową, przecież jestem fanem C+ i w ogóle się nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz, bo w tym sezonie nie trafiłem w C+ na mecz ekipy Boruca, ale w tamtym z uporem maniaka Twarowski i Nahorny mówili na ekipę Bormuf, bo tak powinno się to wymawiać Bornemuf, ale jakos nie zauważyłem, żeby ktoś na forum o tym wspomniał. No tak.... C+

Po prostu używają bardziej angielskiej wymowy. Bormuf to nie jest błąd. Bardziej razi mnie Njukast u niektórych polskich komentatorów, ale to są szczegóły. Naprawdę przeszkadza Wam wymowa nazwisk? Bez przesady :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek ale T&N wymawiają właśnie Bornemuf, co jest błędem. O to mi chodzi. A co do wczorajszego meczu Chelsea, oglądałem 1szą połowę i jakoś nie zauważyłem błędów w wymowie nazwisk itp, albo nie wsłuchiwałem się aż tak. Za to Stefan Białas na meczu Lyonu rozwalił system mówiąc, że jeden z piłkarzy Lille grał na PNA w drużynie Monaco, albo, że drużyny walczą o Puchar Polski :D Nie spamiętałem dokładnie tych tekstów, ale są tu ludzie, którzy nie mają życia, więc na pewno zaraz mnie poprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...