Jump to content

peterpeter

Users
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About peterpeter

 • Rank
  Czasami wpadam
 1. Moim zdaniem LE to nie jest produkt premium tylko produkt dla zwykłych PS, PSE i PSN a nie dla kanałów premium. W premium to prędzej liga narodów i eliminacje wielkich turniejów. A te dają w zwykłych sportowych Polsatach a mecze topowych drużyn w Lidze narodów i eliminacjach są o wiele ciekawsze niż ta śmieszna LE.
 2. peterpeter

  TVP Sport

  Z ramówki wynika, że TVP jednak pokaże Ligę Europejską http://www.tvp.pl/prasa/TVPSport/p0920_KSP.txt
 3. A ja dalej typuję MU na mistrza. I to tylko dlatego, że mają Mourinho. Gdybym był szejkiem bogatym to Mourinho był by jedynym trenerem do którego miałbym zaufanie i pozwalał spokojnie pracować. Pozostałych trenerów bym zmieniał jak rękawiczki robiąc nerwowe ruchy po niepowodzeniu. Tylko do Mourinho miałbym zaufanie i mimo słabszych wyników Mou dalej by pracował. Mourinho musi zostać!
 4. Nc+ chciało 20 za jeden półfinałowy mecz. No niby 2 mecze ale 1 z nich był za darmo w TVP1 więc 1. Szkoda, że nikt nie widzi nc+owego zdzierstwa
 5. Ja nie wierzę w otwartej w inny mecz niż 1 wyboru. Tylko 1 wyboru albo nic. Może nawet będą 2 mecze. Oba pierwszego wyboru A mecz 5-6 wyboru to jedynie w TVP 3 lub TVP Sport bo nie wyobrażam sobie takiego w TVP 1 lub TVP 2
 6. Pewnie dlatego na razie na rok bo nie wiadomo co z ekstraklasa. Jak Polsat wygra to nie utworzą kolejnych kanałów tylko wrzucą do PSP. A wtedy wartość paczki PSP wzrośnie. Więc na razie tylko nc+ ma na rok bo nie wiadomo co z ekstraklasą, która spowoduje wzrost ceny za PSP.
 7. A moim zdaniem mogą wrzucić to do PSP. Po pierwsze aby abo CP brali paczki PSP więc dodatkowy kontent tam się przyda. Jak już nie będzie tego co dotąd było w PS to abo CP mogą chętniej dokupywać PSP aby to mieć. A to, że to trafi do nc+ to nic nie szkodzi bo abo nc+ i tak za to płacą. A Polsat jest bardziej elastyczny na udostępnianie innym platformom niż nc+. NC+ nie tylko nie udostępnia kanałów sportowych dla CP ale też żadnych innych kanałów a Polsat poza sportowymi udostępnia nc+ wszystkie swoje kanały włącznie z filmowym.
 8. Jak by puszczali w PS to nikt by nie kupił ich premium. Chyba, że mecz 8 wyboru. Obawiam się, że Ligi narodów i eliminacji ME nie będzie w PS albo będą ale nie hity tylko mecze dalszego wyboru.
×
×
 • Create New...