Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile było głosów, że słaba oglądalność Serie A była winą Canal+. Ciekawe co teraz mają do powiedzenia fani ligi włoskiej? Za dużo meczów :)? Cały czas twierdziłem, że liga francuska i włoska były tylko zapychaczami ramówki w Canal+ i ich strata niewiele znaczy. Jestem przekonany, że Eleven może stracić La Ligę(oby). Wtedy te kanaliki interesowałyby mnie tyle co zeszłoroczny śnieg i nareszcie przemęczony budową studia Mirosławski nie męczyłby mnie swoimi mądrościami dla przedszkolaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzeczywiście sprzedaż kanałów Eleven u abonentów idzie bardzo słabo, skoro tak bardzo zwracają uwagę na wyniki oglądalności, które nie powinny mieć wpływu na jakość oferty. Do tego jeszcze te oszczędności. Chyba że jest to celowe działanie, które ma na celu maksymalizację zysków, kosztem jakości produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile było głosów, że słaba oglądalność Serie A była winą Canal+. Ciekawe co teraz mają do powiedzenia fani ligi włoskiej? Za dużo meczów :)? Cały czas twierdziłem, że liga francuska i włoska były tylko zapychaczami ramówki w Canal+ i ich strata niewiele znaczy. Jestem przekonany, że Eleven może stracić La Ligę(oby). Wtedy te kanaliki interesowałyby mnie tyle co zeszłoroczny śnieg i nareszcie przemęczony budową studia Mirosławski nie męczyłby mnie swoimi mądrościami dla przedszkolaków.

Przecież Serie A najczęściej pojawia się w Eleven Sports, a ten kanał od początku ma większą oglądalność niż Eleven, gdzie pokazują La Ligę. 

 

PS. i vice versa. Ja dokładnie zrobiłbym to samo jeśli Eleven straciłby Serie A zostając przy lidze hiszpańskiej i francuskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład:

wątek Domo+ ma tylko 4 strony

Małe zainteresowanie tematyką kanału.Prawie nikt tego nie ogląda,nie wchodzi i nie komentuje bo go to zwyczajnie nie obchodzi.Kanał jest, nadaje sobie-ok,nie mój klimat nie udzielam się.

 

Wątek o kanałach Eleven - 756 stron

Kanały posiadają bardzo atrakcyjne prawa sportowe i cieszą się sporą popularnością tutaj czyli w skupisku maniaków tv sat.Większość forum ogląda te kanały z tym że mamy podział na dwie grupy- jedni jak np ja i moi przyjaciele fani Serie A oglądają bo jest tam coś co lubimy a inni tylko po to aby wejść tutaj i krytykować.Jakie to typowo polskie.

 

Pokazują wszystkie mecze -źle

Nie pokażą dziś meczu z Francji też źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna decyzja Eleven:

Polecamy w poniedziałek, 30 stycznia:

01:55, Eleven Sports, NFL: 2017 Pro Bowl

komentarz angielski

To nie jest nic dziwnego. Rosiak, Stęszewski i Cebulewski są gotowi do komentowania, tylko problem jest z Eleven. Dokładniej pisząc to chodzi o kasę. Za mało płacą i tyle. Prowizorka podobna jak przy F1.

Wiele osób o tym nie wie, ale jak Eleven zdecydował się na transmisję Formuły 1, to rozesłał zapytania do czołowych polskich blogerów piszących o F1 czy nie zechcieliby w tym uczestniczyć. Odzew był, tylko zapłata za to urągała tym osobom. Z tego co udostępnił jeden z nich, to Eleven proponował w granicach 500 zł za takie wydarzenie, gdzie postawione warunki wymagały co najmniej dwóch, trzech dni przygotowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TT Patryk odpisał komuś, kto wyśmiał jego wypowiedź odnośnie studia. Niby riposta by miała sugerować ''niebawem'' że będzie studio.

Mnie nie obchodzi ilu abonentów ma Eleven, ważne że na tę chwilę w spokoju i pewności mogę obejrzeć cały sezon ''mojej'' drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały posiadają bardzo atrakcyjne prawa sportowe i cieszą się sporą popularnością tutaj czyli w skupisku maniaków tv sat.Większość forum ogląda te kanały z tym że mamy podział na dwie grupy- jedni jak np ja i moi przyjaciele fani Serie A oglądają bo jest tam coś co lubimy a inni tylko po to aby wejść tutaj i krytykować.Jakie to typowo polskie.

Atrakcyjność danych praw mierzy się ich oglądalnością.

Poza tym to forum w jakikolwiek sposób nie jest grupą reprezentującą przekrój społeczeństwa, bo tak jak napisałeś spotykają się tu różni maniacy.

 

STARS.TV może wam to doskonale wytłumaczyć. Jak grał to co chcieli forumowicze kiepsko na tym wychodził. Poszedł w inną stronę, zbiera profity.

 

Możecie panowie zaklinać rzeczywistość, ale prawda jest taka, że przeciętnego polskiego Janusza interesują sporty, w których Polacy osiągają (sezonowo lub cyklicznie) jakieś sukcesy. Taki Janusz kompletnie nie wie i ma to gdzieś co to jest Eleven, Canal+ Sport, Polsat Sport itp. Jemu wystarczy, że obejrzy za darmo występy reprezentacji w piłce nożnej, siatkówce, ręcznej czy co tam się aktualnie znajdzie na fali sukcesu. Tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile było głosów, że słaba oglądalność Serie A była winą Canal+. Ciekawe co teraz mają do powiedzenia fani ligi włoskiej? Za dużo meczów :)? Cały czas twierdziłem, że liga francuska i włoska były tylko zapychaczami ramówki w Canal+ i ich strata niewiele znaczy. Jestem przekonany, że Eleven może stracić La Ligę(oby). Wtedy te kanaliki interesowałyby mnie tyle co zeszłoroczny śnieg i nareszcie przemęczony budową studia Mirosławski nie męczyłby mnie swoimi mądrościami dla przedszkolaków.

 

To prawda ja też chce płacić ponad 100 PLN za możliwość oglądania Ekstraklasy, której kluby nie są w stanie przebrnąć kawalifikacji LE i LM (przez 20 lat) i PL, gdzie ograniczane są mecze z powodu 16 i dodatkowo (LOL!) jakimś wydumanym banem. Tudzież chce bulić 100 zeta miesięcznie za LM, która jest średnie co 3 tygodnie z 2 miesięczną i wakacyjną przerwą i meczami o tej samej godzinie :D

 

I też chce wreszcie LL w C+, bo teraz nie wiem sam co mam wybrać, więc chce żeby mi ktoś narzucił, w końcu nie po to płacę to 100 zeta....no i życzę sobie powrotu włoskiej od kolejnego sezonu, bo tyyyyyle czasu zajmuje mi oglądanie tych słabeuszy przez 5-8 spotkań w weekend, że już nie mam czasu na nic innego :( Mam nadzieję, że stracą te ligi i solidaryzuje się z Tobą @Arkon.

 

 

@tomciu - a czy Ty nie możesz pojąć, że ja mam w d... oglądalność? Mnie pasuje, że tyle pokazują i oglądam jak mogę, tylko tyle i nic więcej....

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomciu właśnie wyczerpał temat. Tak dokładnie. La Liga może kosztować 100 mln euro, jak będzie ją oglądało 3 tys Polaków to jest warta 50 tys euro. I tyle.

 

TVManiac, Ty możesz mieć. Jednak ja na miejscu Mirosławskiego bym nie miał :)

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie fantazjuje tylko piszę o tym, że kanał tematyczny, jeszcze dodatkowo płatny nie musi być popularny, żeby się utrzymać (elaborat dwie strony wcześniej).

Taką oglądalność jak Eleven wg Nielsena ma 3/4 kanałów tematycznych, jeszcze kilkanaście kolejnych nie ma jej wg badań w ogóle, a mimo to utrzymują się od lat na rynku i biorą od gniazdka powiedzmy 5 centów, a nie kilka(naście) razy więcej ;). Proponuje więc przestać fantazjować o tym, że sensem egzystencji Elevenu jest oglądalność, żeby reklamować Halitomin i podpaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...