Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie do końca mnie zrozumiałeś- oni nie pokazali 10 końcowych minut pierwszej połowy meczu!

 

Zrozumiałem. Nie odniosłem się do tego, bo nie byłem tego świadkiem. Niezła wtopa, ale chyba mniej regularna niż przerywanie programów typu Eleven Gol reklamami.

 

 

Błędy robili, robią i robić będą, bo nie ma takiej TV, która byłaby bezbłędna. Ale dobrze by było, by krytyka była konstruktywna i merytoryczna. Pomimo mniejszych bądź większych niedogodności, o których tutaj się pisze, ja się cieszę, że istnieją i w życiu bym nie napisał, że nie są warci nawet 5 zł/mc, co tutaj już niejeden mądraliński pisał. Może ja jestem za mało wymagający, a może niektórzy tutaj mają właśnie zbyt duże wymagania i są wielce zniesmaczeni oraz oburzeni na najmniejsze nawet niedociągnięcie typu brak głosu lub obrazu na 10 sekund. Nie mówię o takich rzeczach jak brak komentarza przez całą połowę, ucięte 10 minut meczu w retransmisji czy tego typu sprawy, bo wiadomo że to trzeba krytykować i piętnować, ale nie zdarzają się tak poważne wtopy za często.

Edytowane przez luket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven ma potencjał, ale musi poukładać kilka spraw technicznych i pozbyć się omnibusa Mirosławskiego. Mają sporo wpadek i póki nie ogarną sytuacji to będą zawsze traktowani jak ubodzy krewni C+. Poprawa jakości mogłaby się przełożyć na większą sprzedaż i byłyby pieniądze na inwestycje, czyli przedłużenie posiadanych praw i wykupienie większej pojemności w celu poprawy jakości obrazu na satelicie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV, ja się nie zgadzam z tymi słowami. Najlepsza reklama to poczta pantoflowa... Załóżmy sytuację, że rozmawia dwóch fanów piłki, jeden ma Eleven, a drugi zastanawia się nad jego wykupieniem. Jeżeli ten drugi usłyszy z ust pierwszego, że oglądał mecz, ale zrywało sygnał, wyskakiwały mu zapowiedzi na ćwierć ekranu, a jakość obrazu była średnia, to skusi się na wydanie ~15 zł? Rozumiem, że mają drogie prawa, a miejsce na transponderze trochę kosztuje, ale największe problemy Eleven nie wynikają z braku pieniędzy, tylko profesjonalizmu. Szkoda, bo z poważnym podejściem mogliby z biegiem czasu prześcignąć Canal+, tymczasem omnibus Mirosławski kieruje statek o nazwie Eleven w stronę Sportklubu, a nie Canal+.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to "specjalista" błysnął durnym tekstem podczas meczu ligi hiszpańskiej: "Zna cztery języki: hiszpański, kataloński i dwa w bucie"?

Po takim czymś, człowiek ma tylko ochotę wziąć pilota i przełączyć na inny kanał...

 

Mirosławski. Było to nawiązanie do wypowiedzi Tomaszewskiego o Lacie w czasach, kiedy ten drugi był prezesem PZPN i kompromitował się swoim angielskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powiązanie 11 z C+ w nc+ oznacza, że 1) widzą, że sprzedaż jest duża i chcą zarobić więcej LUB 2) spada im oglądalność Canal+Sport i chcą na siłę to powiązać....więc nie wiem czy oferta ma takie małe branie....

W obu przypadkach zakładasz, że Eleven ma duże branie, a fakty są inne, wystarczy zerknąć na zasięg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu się dziwić, skoro ten Mirosławski pracował w SportKlubie i nigdzie indziej. Jakby wiedział jak naprawdę wygląda CANAL+ od kuchni, to może i Eleven szedłby mocniej w jego stronę.


Moim zdaniem powiązanie 11 z C+ w nc+ oznacza, że 1) widzą, że sprzedaż jest duża i chcą zarobić więcej LUB 2) spada im oglądalność Canal+Sport i chcą na siłę to powiązać....więc nie wiem czy oferta ma takie małe branie....

Jakie powiązanie nc+ z Eleven? Jeju... Ludzie... Darujcie już sobie gadanie takich śmieci... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powiązanie 11 z C+ w nc+ oznacza, że 1) widzą, że sprzedaż jest duża i chcą zarobić więcej LUB 2) spada im oglądalność Canal+Sport i chcą na siłę to powiązać....więc nie wiem czy oferta ma takie małe branie....

Spada oglądalność C+Sport i chcą na siłę to powiązać? :lol2: Gdybyś miał trochę oleju w głowie by przeczytać regulaminy to byś wiedział że by posiadać opcję Eleven w NC+ nie trzeba posiadać C+ sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TVManiac

Swoimi wpisami po raz kolejny pokazujesz, że nie bardzo ogarniasz to co się dzieje. Ale to nie mój problem.

Co do sprzedaży Eleven w nc+, to śmiem twierdzić, że jest dokładnie odwrotnie. Słabo szło, więc nc+ zrezygnowało z sprzedawania tego pakietu wyłącznie abonentom posiadającym Canal Sport :)

 

Ale co tu się dziwić, skoro ten Mirosławski pracował w SportKlubie i nigdzie indziej. Jakby wiedział jak naprawdę wygląda CANAL+ od kuchni, to może i Eleven szedłby mocniej w jego stronę.

To jest problem, który zauważa coraz więcej widzów. Na pewnym etapie rozwoju firmy, prędzej czy później trzeba wprowadzić standardy korporacyjne. Inaczej nie da się zbilansować zarządzania z jakością. Mirosławski nie ma w tym po prostu doświadczenia. Jego sposób działania przypomina telewizję podwórkową, a nie gracza mającego ambicję by być numerem jeden w Polsce.

 

Edit:

@czerstwy

Masz rację. Coś mi się pomieszało, że nie trzeba mieć w ogóle Canal+.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie - widzę, że amatorzy dalej się pięknie prezentują - tym razem przypał z meczem OM - nic tylko pogratulować :)

Poza tym czy to przypadek - dokładnie te same akcje (przerywanie reklamami meczów) były odwalane na Sportklubie, gdy był tam Miroslawski  ^^

 

Nie trzeba mieć wykupionego pakietu Eleven, żeby wiedzieć co się na tych stacjach dzieje. Są rożne inne sposoby :)

 

Do tego druga kwestia - nc+ to obecnie jedyny porządny wybór w przypadku platformy sat (kablówki maja bardzo lokalny i ograniczony zasięg - Warszawa na południu jest np. tragicznie słabo obłożona), CP to zwyczajnie żart. Jednakże w nc+ żeby móc wykupić Eleveny trzeba mieć paczkę Canal+ już wykupioną - więc sorry, ale co to za interes? W nc+ minimum jakieś 50 zł za miesiąc, żeby mieć Eleveny - na kolana nie powala ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwoniłem na infolinię nc+ dla nowych klientów z pytaniem ile muszę najmniej zapłacić aby mieć Eleven. Podliczyli mnie na 109 zł/24 miesiące za comfort+, jakieś canal+, dekoder bez pvr. O szczegóły nie pytałem bo mi szczęka opadła ;)

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa że nie powiedzieli prawdy.Comfort jak podstawa nie jest najtańszym pakietem z którym można dostać paczkę C+.Jest choćby Start który kosztuje 79.99 zł+Eveven (pierwsze miesiące za 19.99.Zresztą o czym rozmawiamy idziesz do punktu i masz jako nowy Extra+6C za 79.99 zł+11.90 Eleven lub opcja włącz wyłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin opcji Eleven jest z dnia 8 Listopada 2016 roku. Jeden z punktów mówi tak cyt. Warunkiem skorzystania z Opcji jest korzystanie przez Abonenta w ramach oferty z Opcji dodatkowej zawierającej którykolwiek z następujących kanałów: CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2, CANAL+ Discovery, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Family, CANAL+ 1.Najmniejsza i najtańsza opcja to 2C+ i wszystko jasne. :lol2: Oczywiście konsule mogą kręcić ale regulamin mówi jasno i wyrażnie. Nawet gdyby odmówili to Dział Reklamacji musi uznać taka reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jeśli ktoś twierdzi że znikanie dźwięku na 10 sekund nie jest jakimś problemem to chyba przyzwyczajony jest do oglądania internetowych nielegalnie udostepnianych streamów, a nie jakości TV. Eleven naprawdę zapowiadało się świetnie. Najpierw korzystałem za darmo na stronie i początkowa jakość była całkiem niezła. Później jakby jakość obrazu się pogorszyła (większa liczba korzystających może miała wpływ?). Pomyślałem, że za darmo nie można wymagać zbyt wiele. Wykupiłem sobie abonament internetowy i były zacinki, opóźnienia, a jakość nie powalała. Pomyślałem sobie, że może to wina przesyłu przez internet. W każdym razie jak Eleven zawitało do telewizji to wziąłem sobie na miesiąc na  próbę i co? Dla mnie kicha. Ilościowo bardzo dobrze, ale jeśli chodzi o ogólną jakość jako kanał sportowy to niestety nie jest to XXI wiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku, oglądam większość transmisji w weekendy. W C+ jest Anglia w jakości... średniej na jeża. Nie dosyć, że pokazują tylko kilka meczy, to jeszcze pamiętamy zamieszanie z sobotnimi meczami o 16. Eleveny z resztą najciekawszych lig Europy udowadniają, że da radę pokazać 90% kolejki, ale niestety nie zawsze w super jakości. E, ES, EE. Ten ostatni ma najlepszą według mnie jakość obrazu. Nie wiem czy to kwestia jego świeżości, nie mam pojęcia. Tak czy siak, HD u nas nie uświadczysz. I jeśli chodzi o obraz, ale i dźwięk. Zachód ma dobre HD, niektóre kanały FTA z Niemiec świecą fajnym 720p. U nas jedyne dobre HD czasami pokazuje BBC HD no i History. O reszcie wolę nie pisać :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Sport teraz ma bitrate 8.5 MB/s. Jednak przecież tam nie leci Premier League (chyba, ze Ekstraklasa nie gra tak jak ma to miejsce od miesiąca, to wtedy tam ją dają wyjątkowo).

Premier League domyslnie leci na Canal+ Sport 2 - bitrate 11.7 MB/s - najwyzszy w Polsce. To według Ciebie jest jakość "średnia na jeża"? Przestań pisać brednie ...

Na potwierdzenie faktu, ze nie masz pojęcia o czym piszesz -> BBC HD ma bitrate 1.7 MB/s! Ty twierdzisz, ze to jest dobre HD :rofl:

Jeśli chodzi o Eleveny to maja one po 6.8 MB/s - tyle to miały/mają kanały w SD.

Nie ma co porównywać Polski do Niemiec, to dwa zupełnie rożne światy - tam już jest co najmniej 50 FPS przy 720p.

 

Kolejne wpadki nic nie wartego Eleven - Kanały Premium, nie ma to tamto XD:

 

Rzadko kiedy oglądam włoską, ale że wczoraj były "polskie" mecze to zdecydowałem się obejrzeć mecz w Genui, ponieważ na boisku było dwóch naszych. Od 20 min zaczęły się jakieś jaja z transmisją, ciągle zrywało mecz, a już hitem była sytuacja z karnym. Sędzia zagwizdał, oglądamy przygotowującego się strzelca i... czarny ekran. Znowu im się coś zerwało. Jak się połączyli było już po karnym (obronionym jak się okazało). Drugą połowę już sobie odpuściłem na Eleven, ponieważ w taki sposób meczu się oglądać nie da.

Zrodlo: https://forum.satkurier.pl/topic/12021-nc-cp-o-kana%C5%82y-eleven-sports-network/page-750?do=findComment&comment=1222546

 

 

Dzisiaj też dali ciała na Eleven Sports podczas retransmisji meczu OM- Monaco. Przerwali mecz w 35 minucie blokiem reklamowym i potem jakby nigdy nic wrócili, ale na drugą połowę. Żenada.

Zrodlo: https://forum.satkurier.pl/topic/12021-nc-cp-o-kana%C5%82y-eleven-sports-network/page-751?do=findComment&comment=1222717

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...