Jump to content

the cable guy

Users
 • Content Count

  2560
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

364 Rewelacyjna

About the cable guy

 • Rank
  Forum to mój dom

Recent Profile Visitors

1249 profile views
 1. @jaszek mnie jakoś nie dziwi, że karetką się przewozi osoby w ciężkim stanie. Dla ciebie to taki szok? Człowieku, ja nie ma 5 lat żebyś mnie jak dziecko mógł straszyć. Swoją drogą fajny ten twój wpis. Mógłby się nadawać do TV, która tylko panikę potrafi wywoływać.
 2. Serio wierzysz, że to jest wirus śmiertelnie niebezpieczny dla większości, a realia są zupełnie inne. Powinno się skończyć z tą szopką i traktować SARSCoV2 jak grypę. Miejsce w szpitalu jest, ale nie ma personelu. Jakoś nikt przy grypie nie wysyła lekarzy bez objawów na kwarantannę, bo mają test na +. Problemem jest brak ludzi, a nie pomieszczeń i łóżek.
 3. Tym się właśnie kończy zamykanie wszystkiego i skupienie na jednej chorobie. Później można i tak wpisać, że ktoś umarł na COVID-19. Kto lekarzom udowodni, że nie? Łukaszenka podobno zrezygnował z kasy od WHO (900 mln €) o którą wcześniej prosili, bo wymagane było żeby zrobili lockdown jak we Włoszech. Komuś się to bardzo nie spodobało i teraz zniszczą tego dyktatora. Wiadomo, spisek który oczywiście nie istnieje.
 4. Nie możemy iść modelem szwedzkim, bo my mamy moralność. Tutaj nie chodzi o oszczędzanie i nie leczenie osób starszych, ale o podejście racjonalne. Szwedzi wcale takiego nie mieli. Oni liczyli tylko €. Widzę wiele głosów na Twitterze, że powinno się zamknąć kościoły, a jednocześnie otworzyć siłownie czy dyskoteki. To egoizm młodszych pokoleń. Dlaczego niby mielibyśmy kościoły zamykać? Wystarczy, że księża zaapelują żeby przy nawet drobnej infekcji zostać w domu. Chodzi właśnie o to żeby się nie zakażać, a nie siedzieć w domowym więzieniu będąc zdrowym.
 5. Patrząc na statystyki, to grubo ponad 90% przypadków można leczyć w domu. Z pozostałych 10% spora część już była w szpitalach lub domach opieki. Nie może być tak, że mało wiarygodny test na + i już szuka się miejsca w szpitalu.
 6. Coraz głupsze te pomysły. 🤣 Co powinno się zrobić? Zaryzykować! Otworzyć wszystko, leczyć ludzi normalnie, nie powodować paniki. Testować tylko tych z objawami zakażenia, a do szpitala przyjmować tylko ciężkie przypadki. Powinno się piętnować ludzi z objawami infekcji, którzy przychodzą do pracy, do szkoły, pojawiają się w przestrzeni publicznej zamiast leczyć się w domu. WHO wyraźnie mówi, że zakażają ludzie z objawami, a bezobjawowi zakażający to pojedyncze odstępstwa od reguły. Mamy epidemię strachu i to jest fakt, a nie wymysł "foliarzy". Popatrzcie na liczby, ale t
 7. Do więzienia najlepiej. Po co się z takimi bydlakami cackać? Co za ludzie... Rzeczywiście Polska istnieje już tylko teoretycznie. Tak samo jak Polacy. Zdrówka życzę.
 8. Nie lubię takiego [beep]kiego wmawiania komuś poglądów. Nie mówiłem żeby masek nie nosić. Mówiłem, że to niezgodne z polskim prawem. Możesz sobie nawet majtki na łeb zakładać.
 9. Po co mówisz nam o jakimś twoim znajomku idiocie. W Turcji też lizali poręcze, bo wierzyli, że ich Bóg ochroni. Nie widziałem tutaj ani jednej opinii, że nie należy unikać zakażenia. Za to brednie o masowych zakażeniach przez ludzi bez objawów powodują panikę i bz[beep] nakazy i zakazy.
 10. Przecież to było pewne, że jak przyjdą przeziębienia to się wszystko zatka. W lipcu czytałem, że plan jest na październik/listopad kolejny lockdown żeby gospodarki rozwalić. Jaka druga fala, ludzie?! Ten wirus nie jest sezonowy.
 11. WOT, to chyba oczywiste dla każdego. Za darmo tego przecież nie robi.
 12. Muszę się odezwać. Widzę, że poziom głupoty tutaj kończy skalę. Zwłaszcza @jaszek przewodzi w tym korowodzie. Ten to by wszystko zamknął, godzinę policyjną wprowadził. Gościu, może jeszcze obozy koncentracyjne? Piszecie "o Lombardii", której przyczyny nie pojmujecie. Piszecie o Szwecji, której działań nie rozumiecie. Polska robi "Lombardię" właśnie tą paniką. Robi ją płaceniem lekarzom POZ za pacjentów z SARSCoV2. 64,5 tys. testów! Z czego ogromna większość to negatywne, a pewnie spora część pozytywnych to fałszywie pozytywne (przecież Szumowski o tym mówił). 20 mln złotych!
 13. To zmniejszy siłę całej ligi. Pozycja marketingowa znów ucierpi. Wcześniej odszedł Ronaldo, a teraz będzie kolejny cios. La Liga będzie kolejną silną europejską ligą, ale nie będzie już mieć nie tylko rywalizacji dwóch najlepszych na świecie. Nie będzie mieć żadnego z tych piłkarzy u siebie.
 14. W następnym sezonie La Liga bez Messiego. To ogromna strata i możliwe, że miało to wpływ na oferowane kwoty w przetargach. Ktoś mógł przeszacować wartość hiszpańskiej najwyższej klasy rozgrywkowej. Od lat następuje degradacja. Przede wszystkim sportowa. Coraz mniej jest zawodników, którzy mogą przyciągać kibiców. Po odejściu Messiego, oglądalność mocno spadnie.
×
×
 • Create New...