Jump to content

the cable guy

Users
 • Content Count

  2388
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

272 Rewelacyjna

About the cable guy

 • Rank
  Forum to mój dom

Recent Profile Visitors

803 profile views
 1. Co za bzdury tutaj się pojawiają o braku informacji. Przy ostatnim usunięciu kanału była wyraźna informacja na ICOK i wszędzie w internecie się pojawiała. Polsat niczego nie próbował ukryć. Niektórzy to by chyba chcieli żeby prezes do nich dzwonił z info, że jakiś kanał usuwają.
 2. Ale się gorączkujecie... 1. Polsat poinformuje abonentów o możliwości wypowiedzenia. 2. Wypowiedzenie się składa po zaprzestaniu nadawania. Więc logiczne, że najwcześniej 01.01.2020. Dalsza dyskusja w tym temacie jest zaśmiecaniem wątku, który wiele osób ma w subskrypcji.
 3. Tak. Miałem na myśli pakiet Start+. Na Superpremium za 110 zł miałem nawet na mojencplus opcję 12 miesięczną. Więc im wyższy pakiet, tym krótszą umowę można było zrobić. Dla mnie najważniejsza jest możliwość elastyczności.
 4. Jestem w ostatnim miesiącu umowy. Czy to znaczy, że włączając wszystkie opcje dodatkowe zapłacę za nie 0zł??? Czy wystawią mi rachunek po zakończeniu umowy?
 5. @ircios Wiem, że ty zawsze musisz mieć rację, ale jej nie masz. Podstawowy pakiet w dobrej cenie ani np. rabat 0 na dekoder nie zwiększa ulgi w znaczący sposób. Opcja C+ i Mistrzowska Piłka najbardziej windują wysokość ulgi. Na pół roku przed końcem umowy miałem goły Start+. Mogłem wtedy rozwiązać umowę płacąc karę 35 zł. Obecnie mam dodatkowo C+ i Mistrzowską Piłkę. Kara na ten moment to 227 zł. Miesiąc temu było ponad 400 zł.
 6. Nieprawda. To zależy czy np. ma dodatkowe pakiety dokupione. One zawsze są "obciążone" dodatkową ulgą. To powoduje znaczny wzrost przyznanej ulgi całkowitej, a tym samym wysokości kar przy zerwaniu umowy.
 7. Zależy od APS. Ja musiałem pisać w punkcie, bo też uwierzyłem, że wystarczy poinformować. Więc jak pójdzie bez niczego i nie dostanie czystej kartki, nie będzie potrafił wypowiedzenia napisać/znaleźć w necie i napisać, to mogą mu powiedzieć "proszę przyjść innego dnia z wypowiedzeniem na piśmie".
 8. http://www.fpiec.pl/tu-i-teraz/5-powodow-dla-ktorych-ostr-hajp
 9. @ezequiel93 co to w ogóle za pytanie? Mam NC+ i Cyfrowy Polsat. Nie wiem co to ma do rzeczy, że wrzucają mecz Barcelony do Nsportu+.
 10. Mam C+, mam Eleven, a w TV nie obejrzę meczu Barcy... Jak można było to dać do Nsport+? Co za paranoja!
 11. Aż sobie przypomnę cały serial wcześniej. Czytałem tylko początek artykułu bo nie chcę znać fabuły.
 12. Chcę złożyć wypowiedzenie w punkcie. Dostanę tam gotowy druk? Słyszałem, że punkt do którego się udaje jest "problematyczny", a obsługa nieuprzejma. Co jeśli nie będzie woli wydać mi druku? Gdzie zgłosić nieodpowiednią obsługę klienta?
 13. @marrak Spalony był minimalny, ale faulu przede wszystkim nie było. Oglądając kilka razy widać, że to zawodnik Brugge wbiega w rywala zza pleców i nie powinny być mowy o karnym. VAR to fikcja wprowadzona żeby zamknąć ludziom usta.
×
×
 • Create New...