Jump to content

the cable guy

Users
 • Content Count

  2421
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

304 Rewelacyjna

About the cable guy

 • Rank
  Forum to mój dom

Recent Profile Visitors

1043 profile views
 1. Widzew to parodia. Z takim budżetem i piłkarzami robią z siebie pośmiewisko ligi.
 2. Start+ brałem za 17,99 zł + 25 zł C+. 42,99 zł to chyba najniższa cena na start. Potem możesz przedłużyć i u mnie np. jest teraz 14,99 zł + 25 zł C+.
 3. Znalazłeś winnego wszelkiego zła. Możesz sobie przyznać medal.
 4. Wystarczy jedno zdanie i nie ma żadnego mandatu. Nie ma sprawy. Śmieszą mnie tacy ludzie, którzy nie znają przepisów, a próbują innych pouczać. Jeszcze mnie nazywasz ignorantem. Zabawne. Noś tą swoją maseczkę. "Na zdrowie".
 5. Nie ma prawa, które pozwala karać za brak noszenia maseczki. Więc twoje służby mogą mi nagwizdać.
 6. Czyli mi mówisz, że nie testowano i dlatego było tak "dobrze"? Czyli wystarczy nie robić testów, a ludzie nie będą chorować i umierać? Sam sobie zaprzeczasz. Nie ma w twojej wypowiedzi logiki. Takie granie na emocjach, bo niektórzy sobie zdali sprawę, że nie są nieśmiertelni i teraz się boją jak małe dzieci. Czyli jest pandemia, a można zrobić wybory. Wyższa logika.
 7. Po akcji #lotdodomu powinien być w Polsce Armageddon. Zachorowania powinny wystrzelić. Czy tak było? Nie. Dajcie dalej na sobie zarabiać. Wasza wola. Nie będę kogoś zmuszał do wyciągania wniosków. W Polsce normalnie zrobiono wybory, a mimo to dalej ludzie wierzą w pandemię.
 8. Kobieta umarła. Czy to wina osób bez maseczek? Może nawet nie zakaziła się w tym sklepie. Głupich nie sieją, mówisz? W sumie teraz głupich produkują media i żenujący poziom edukacji.
 9. Jakie przypadki? Dawaj konkrety, a nie "coś, gdzieś, bójcie się!" Nikogo nie zgrywam. Wiem, że ten kawałek materiału mnie obroni przed tym wirusem tak samo jak parasolka przed powodzią.
 10. W tym przypadku chorować bezobjawowo to jest oksymoron. Wykształceni lekarze od wielu miesięcy mówią "NIE WIEM". Tyle z ich rad. Według mnie decydować każdy powinien za siebie. Jak chcesz, to możesz dać się ubezwłasnowolnić i pozwolić podejmować decyzje ludziom od ciebie mądrzejszym. Mnie kawałek materiału nie boli, bo go nie zakładałem i nie mam zamiaru zakładać.
 11. Szczepienie na gruźlicę działa jakoś do 15 lat od podania szczepionki. Więc nie sądzę żeby to miało jakiekolwiek znaczenie w przechodzeniu choroby. Ot, zwykła korelacja jakich wiele. Tak jak np. to, że posiadacze psów lub kotów chorują rzadziej lub częściej. Nie chcesz to nie noś. Jak "bezobjawowe" to jest w ogóle chorowanie? Pomyśl przez chwilę. I w ogóle nie domyślasz się dlaczego tak jest? Nie masz pojęcia? Serio uważasz, że to zasługa rządowych działań lub zachowania ludzi? Ehh... Co ma do tego w ogóle polityka? Trzeba mieć swój rozum. Widzę, że niektórzy by chcieli żeby każdą decyzję podejmował za nich ktoś inny. Weź człowieku odpowiedzialność za siebie. Boisz się, to nie wychodź z domu. Proste i skuteczne, prawda? Tymczasem "tego zabronić, tamto pozamykać, tych karać!" Pokolenie dobrowolnych niewolników nam się tworzy.
 12. Chyba niektórzy na forum zanucą sobie "Wesoły dzień dziś nastał". Może tam jest gwarantowany? W Cyfrowym Polsacie to kanał niekodowany. Czyli nie będzie opcji odejścia z powodu jego usunięcia.
 13. Nie. Teraz na dodatek zmuszają do słuchania sztucznych trybun.
 14. @diabeu Tak samo robię. Tylko czasem mi się zdarzyło włączyć wcześniej. Sprawdzałem kto w studiu. 5 minut wystarczy, żeby się upewnić, że ci "eksperci" to nawet meczów nie oglądają. Ba, oni nie oglądają ligowych spotkań Premier League czy La Liga od lat! Rzucają jakimiś sloganami i opiniami, które datę ważności straciły dekadę temu. Czasem to zabawne, a częściej żenujące. Ostatnio jak włączyłem, to jeden mówił, że Havertz to jest mało znany zawodnik. Ku**a, gwiazda Bundesligi, którą obserwuje od dwóch lat Barcelona, a jakiś "ekspert" mi chce wmówić, że nikt go nie zna. W sumie ten znaffca pewnie o nim usłyszał przed chwilą.
 15. To chyba nie do mnie, bo ja go za "biznesmena" uważam od wielu lat, a nie od tego roku. Dla mnie te "Misje Futbol" i inne wynalazki są zazwyczaj nudne. O meczach nikt mi nie musi mówić, a polscy dziennikarze i tak niewiele wiedzą poza tym co sami przeczytają w zagranicznych mediach. Znam języki obce i nie potrzebuję żeby mi ktoś robił tłumaczenia i udawał wielkiego znawcę, bo przeczytał coś w Marce albo w "The Sun". Już nawet nie wspomnę, że taki Pol, to dla mnie jest "dziennikarz" dla gimbazy.
×
×
 • Create New...