Jump to content

luket

Users
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About luket

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z tym że ta pauza sama zwalnia się po 10-15 minutach, nie po 3 godzinach. Nie zawsze, ale raz w tygodniu, może dwa, to na pewno. Dłuższych pauz niż kilkanaście minut raczej nie robię.
 2. Takie dwa pytanka. Oglądam sobie tv na żywo, robię pauzę na długi czas. Wracam, odpalam. W jaki sposób mogę sprawdzić ile minut do tyłu jestem względem emisji na żywo? Niby pokazuje na tym poziomym pasku w którym miejscu jestem, ale nie ma czasu, można się tylko domyślać. Czasem zdarza się, że pauza sama się "zwalnia", gdy zastopuję w trakcie ogladania nagrany material, też tak macie?
 3. Da się jakoś poznać przy wyłączonym telewizorze, że trwa nagrywanie? Na dekoderze z UPC jest w trakcie nagrywania na panelu dekodera czerwona kropka, na Evoboxie podobnego symbolu nie widzę. Może w ustawieniach coś można zmienić?
 4. Nie rozumiem. Piszesz " EVOBOX HD oraz EVOBOX LITE mogą być dekoderami głównymi" i jeszcze w tym samym zdaniu dokładasz "natomiast dekoderem dodatkowym może być tylko dekoder EVOBOX LITE". Wg informacji na stronie www Lite może być multiroomem, a Evobox HD tylko głównym. Zatem interesująca mnie konfiguracja czyli EVOBOX PVR + Evobox Lite jako multiroom byłaby możliwa czy nie? Skoro nie ma możliwości odblokowywania dekodera Lite za pomocą karty z dekodera głównego, to jeśli dekodery będą w gospodarstwie domowym bez Internetu, multiroom nie będzie działał i w związku z tym trzeba wziąc inny dekoder multiroom, np. HD3000? A zainteresowany ofertą jestem, wiadomość prywatną też napisałem i zaproponowałeś mi kontakt z infolinią.
 5. Witam. Takie pytanko. Chciałbym sobie wziąć zestaw EVOBOX PVR + Evobox Lite jako multiroom. Czy jeśli dekodery nie będą podłączone do internetu, można multiroom odblokowywać tradycyjną metodą przekładania karty? Czy Evobox lite jako multiroom to dobry wybór, czy lepiej postawić na starsze modele typu HD3000 jeśli wiem, że dekodery nie będą podłączane pod Internet? Z góry dzięki za odpowiedź.
×
×
 • Create New...