Jump to content

luket

Users
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About luket

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może mi ktoś podpowiedzieć, w którą dokładnie zakładkę w icok trzeba wejść, by wysłać im wypowiedzenie? Wchodzę w kontakt z cp, napisz do nas i co dalej? Warunki umowy i okres podstawowy/wypowiedzenia umowy może być? Pytam dla pewności, żeby mi potem nie gadali, że nie odebrali mojego wypowiedzenia bo trzeba było inną zakładkę w icok wybrać. Z góry dzięki.
 2. A co oferuje dobry vpn? W sensie który program czy strona?
 3. Może już ktoś pytał, ale wybaczcie, nie będę czytał 70 stron tematu. Korzystał ktoś z tego za granicą? Wziałbym sobie ten miesiąc za darmo, ale nawet przy zmianie VPN na polski przez program cyber ghost pokazuje mi, że usługa działa tylko na terenie Polski. Podobnie mam zresztą z HBO GO. Nie wiem czy da się to jakoś obejść. e: parę ostatnich stron przeczytałem i ktoś tam korzysta, więc proszę o porady jak to zrobić.
 4. Składałeś wypowiedzenie? Ja mam umowę jeszcze 5 miesięcy, wypowiedzenia nie składałem. Zadzwonili sami z siebie i proponowali 29/3, a jak powiedziałem, że interesuje mnie wariant 24/6 to usłyszałem oczywiście, że już tej promocji nie ma.
 5. Mam pięć miesięcy do końca, chyba mimo wypowiedzenia nic specjalnego by nie oferowali, by jeszcze móc trochę kasy ode mnie wyrwać. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś te najlepsze oferty można było dostać przez infolinię nie wcześniej niż 3 miesiące przed końcem umowy, a w APS na mniej niż miesiąc. Najchętniej bym wyrwał ten wariant 24/6, skoro 29/8 już nie jest dostępny i super by było, gdybym nie musiał wysyłać wypowiedzenia, ale ktoś tu pisał o możliwości zrobienia tego przez ICOK, to dla mnie nowość. Gdy byłem jeszcze na bieżąco to w grę wchodziło tylko pismo wysłane do głównej siedziby lub zostawienie go w APS. Napiszcie mi jeszcze proszę coś o tej opcji catchup, czy przy przedłużeniu umowy można to dostać. Nowy klient biorąc mój pakiet (mam wszystko poza HBO i Canal+, Evobox i jeden multiroom za 85zł) dostaje to w cenie. I czy działa to na wszystkich kanałach, czy tylko na niektórych? Dzięki.
 6. Jak obecnie wyglądają najlepsze warunki, które można uzyskać przy przedłużaniu umowy? Kiedyś były opcje 24 miesiące, z czego 6 gratis i 29 z 8 gratisowymi, bez wymiany dekodera głównego. Obowiązuje to jeszcze? Umowa kończy mi się pod koniec listopada, nie chcę niczego dobierać, chciałbym dostać tylko przynajmniej pół roku za free.
×
×
 • Create New...