Jump to content

focus1224

Users
  • Content Count

    194
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by focus1224

  1. Mam pytanie czy na światłowody Inei budowane ze środków UE w ramach POPC mogą wchodzić inni operatorzy?
  2. Na pewno by chętnie zlikwidowali ten kanał, ale przy przedłużeniach umów posiadacze całej paczki C+ stwierdzą, że bardzo lubili go oglądać, a teraz chcą obniżki abonamentu. Powinni wrócić do 6 kanałów i podnieść jakość pozostałych...
  3. Słowa klucz: "jak jest doinwestowana". Większość niestety jest beznadziejna, niedoinwestowany sprzęt, a wraz z nim wiedza administratora. Próbować możesz, ale kolega pewnie negocjował jak był stary cennik. Inea podliczyła sobie, że rozdawnictwo się nie opłaca i tyle. Neostrada kosztuje z utrzymaniem łącza ~70 zł, a za 5 zł więcej masz symetryczną i bezawaryjną petardę z niskim pingiem.
  4. @dawidek12390 , dla obszarów POPC (do których na 99% się zaliczasz) jest osobny cennik, który znajdziesz na stronie: https://www.inea.pl/files/cenniki_regulaminy_2019/Inwestycje_Swiatlowod_v_1.0_Premium_Inwestycje_Swiatlowod_v_1.0_2019-02-11.pdf . Kiedyś dawali darmowe miesiące, ale chyba już przestali.Oni wiedzą, że na obszarach wiejskich nie mają żadnej konkurencji poza Neostradą na sypiących się kablach miedzianych i dziadowskie radiówki. W związku z tym masz wybór, że albo bierzesz od nich bezawaryjny, szybki internet albo siedzisz na gorszym obecnym.
×
×
  • Create New...