Jump to content

focus1224

Users
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Dobra

About focus1224

 • Rank
  Czasami wpadam
 1. focus1224

  INEA

  Słowa klucz: "jak jest doinwestowana". Większość niestety jest beznadziejna, niedoinwestowany sprzęt, a wraz z nim wiedza administratora. Próbować możesz, ale kolega pewnie negocjował jak był stary cennik. Inea podliczyła sobie, że rozdawnictwo się nie opłaca i tyle. Neostrada kosztuje z utrzymaniem łącza ~70 zł, a za 5 zł więcej masz symetryczną i bezawaryjną petardę z niskim pingiem.
 2. focus1224

  INEA

  @dawidek12390 , dla obszarów POPC (do których na 99% się zaliczasz) jest osobny cennik, który znajdziesz na stronie: https://www.inea.pl/files/cenniki_regulaminy_2019/Inwestycje_Swiatlowod_v_1.0_Premium_Inwestycje_Swiatlowod_v_1.0_2019-02-11.pdf . Kiedyś dawali darmowe miesiące, ale chyba już przestali.Oni wiedzą, że na obszarach wiejskich nie mają żadnej konkurencji poza Neostradą na sypiących się kablach miedzianych i dziadowskie radiówki. W związku z tym masz wybór, że albo bierzesz od nich bezawaryjny, szybki internet albo siedzisz na gorszym obecnym.
 3. focus1224

  Cyfrowy Polsat - oferta IPTV

  O czym tu pisać, skoro pirackie serwisy IPTV oferują lepszą jakość obrazu niż ta proteza... Mogli chociaż zaoferować opcję z większym bitrate za dopłatą, skoro w podstawowej cenie się nie da... Ludzie mają wielkie telewizory, a ci wyskakują z 5 mbit, w 2019 roku... Lepiej płakać, że piraci okradają, zamiast zaoferować porządną usługę za uczciwe pieniędze.
 4. @lad Dostaniesz za dobranie dopełnienia do Extra dodatkowy rabat i imienne podziękowanie od nc+.
 5. focus1224

  Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA

  Allegriemu to by nawet Messi nie pomógł, bo nawet jakby strzelił na 1:0 to pomysłowy Max zagoniłby go do obrony. Ten koleś powinien wylecieć po megakompromitacji kilka lat temu w Monachium, gdzie oddał słabemu w tym dniu Bayernowi inicjatywę i w konsekwencji przegrał wygrany dwumecz. On się nadaje do trenowania Lazio czy innej Romy, a nie Juve. Nie twierdzę, że nie potrafi wymyślić czegoś ekstra, ale to wszystko przyćmiewa jego murowanie przy dobrym wyniku, które było dobre za czasów Mourinho.
 6. Polsat na stronie ma oferty z 3 darmowymi miesiącami. Dla przedłużających też przecież jakiś czas temu obcięli darmowe miesiące. Zamiast 12/5 i 15/5 jest 12/3 i 15/3. Zresztą teraz nc+ ma dużo bardziej atrakcyjną i elastyczną ofertę niż Polsat, i szkoda czasu na analizowanie Zygmuntowych pakietów.
 7. @Pawop , poważnie nie widzisz, że operator za wszelką cenę szuka nowych abonentów i obniża ceny abonamentu, byleby ich liczba się zgadzała? W moim interesie jak i innych osób z forum znających dobrze ofertę jest to , żeby operator nie miał ani za dużo ani za mało abonentów. Jak będzie ich za dużo, to operator będzie chciał się pozbyć tych z mocno przecenionymi pakietami lub zmusić ich do płacenia więcej, a jak będzie ich za mało, to albo będą podwyżki abonamentu albo oferta telewizyjna znacznie się pogorszy z powodu braku funduszy.
 8. W IV kwartale była najlepsza oferta nc+ dla nowych abonentów od momentu powstania platformy, pół darmowe Player Boxy, a wzrost nie jest oszałamiający. Nie tego spodziewało się zapewne kierownictwo.
 9. focus1224

  INEA

  Znalazłem na stronie www.inea.pl/popc .
 10. focus1224

  INEA

  https://www.inea.pl/files/cenniki_regulaminy_2019/Inwestycje_Swiatlowod_v_1.0_Premium_Inwestycje_Swiatlowod_v_1.0_2019-02-11.pdf Cennik dla obszarów POPC.
 11. focus1224

  INEA

  90% abonentów żadna osobista chmura w postaci NAS nie jest potrzebna, wystarczyłaby im w zupełności stara symetryczna setka za 50 zł. INEA dobrze o tym wie, ale woli zmusić dużą część abonentów do płacenia więcej za coś, czego zupełnie nie potrzebują i przy okazji zmiażdżyć rywali w rankingu Speedtest Co do TV, jeżeli uważasz za normalne kasowanie za najniższy pakiet TV 40 zł, za multiroom 20 zł to nie wiem co Ci napisać. Napisz, gdzie jeszcze jest tak "tanio". Kolejna sprawa to opłata za wydanie sprzętu, w pakiecie Hiway za 60 zł bagatela 200 zł. Porównaj sobie tą śmieszną ofertę z INEI do nc+ i następnym razem zastanów się co piszesz. W nc+ za 162 zł mam Superpremium z dekoderem 4K, Polsat Sport Premium, którego w Inea nie ma, Canal+ 4K i pakiet porno. Jak wygląda na tym tle oferta INEA?
 12. focus1224

  INEA

  Beznadziejna oferta nastawiona na wysokie ARPU i cyferki w speedteście. Pakiet net + TV minimum 110 zł. Jeszcze trochę, to za pakiet Start będą 100 zł wołać...
 13. Szkoda, że nie wynegocjowałeś 5 zł za dekoder i 10 zł za C+ 4K. Opłaty za wynajem dekodera są bardzo uciążliwe przy kolejnych negocjacjach.
 14. Jakie są szanse wynegocjowania Comfort+ w przedziale 14,99- 19,99 zł?
×