Jump to content

focus1224

Users
  • Content Count

    194
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

27 Dobra

About focus1224

  • Rank
    Czasami wpadam
  1. Mam pytanie czy na światłowody Inei budowane ze środków UE w ramach POPC mogą wchodzić inni operatorzy?
  2. Na pewno by chętnie zlikwidowali ten kanał, ale przy przedłużeniach umów posiadacze całej paczki C+ stwierdzą, że bardzo lubili go oglądać, a teraz chcą obniżki abonamentu. Powinni wrócić do 6 kanałów i podnieść jakość pozostałych...
  3. Słowa klucz: "jak jest doinwestowana". Większość niestety jest beznadziejna, niedoinwestowany sprzęt, a wraz z nim wiedza administratora. Próbować możesz, ale kolega pewnie negocjował jak był stary cennik. Inea podliczyła sobie, że rozdawnictwo się nie opłaca i tyle. Neostrada kosztuje z utrzymaniem łącza ~70 zł, a za 5 zł więcej masz symetryczną i bezawaryjną petardę z niskim pingiem.
  4. @dawidek12390 , dla obszarów POPC (do których na 99% się zaliczasz) jest osobny cennik, który znajdziesz na stronie: https://www.inea.pl/files/cenniki_regulaminy_2019/Inwestycje_Swiatlowod_v_1.0_Premium_Inwestycje_Swiatlowod_v_1.0_2019-02-11.pdf . Kiedyś dawali darmowe miesiące, ale chyba już przestali.Oni wiedzą, że na obszarach wiejskich nie mają żadnej konkurencji poza Neostradą na sypiących się kablach miedzianych i dziadowskie radiówki. W związku z tym masz wybór, że albo bierzesz od nich bezawaryjny, szybki internet albo siedzisz na gorszym obecnym.
  5. O czym tu pisać, skoro pirackie serwisy IPTV oferują lepszą jakość obrazu niż ta proteza... Mogli chociaż zaoferować opcję z większym bitrate za dopłatą, skoro w podstawowej cenie się nie da... Ludzie mają wielkie telewizory, a ci wyskakują z 5 mbit, w 2019 roku... Lepiej płakać, że piraci okradają, zamiast zaoferować porządną usługę za uczciwe pieniędze.
  6. @lad Dostaniesz za dobranie dopełnienia do Extra dodatkowy rabat i imienne podziękowanie od nc+.
  7. Allegriemu to by nawet Messi nie pomógł, bo nawet jakby strzelił na 1:0 to pomysłowy Max zagoniłby go do obrony. Ten koleś powinien wylecieć po megakompromitacji kilka lat temu w Monachium, gdzie oddał słabemu w tym dniu Bayernowi inicjatywę i w konsekwencji przegrał wygrany dwumecz. On się nadaje do trenowania Lazio czy innej Romy, a nie Juve. Nie twierdzę, że nie potrafi wymyślić czegoś ekstra, ale to wszystko przyćmiewa jego murowanie przy dobrym wyniku, które było dobre za czasów Mourinho.
  8. Polsat na stronie ma oferty z 3 darmowymi miesiącami. Dla przedłużających też przecież jakiś czas temu obcięli darmowe miesiące. Zamiast 12/5 i 15/5 jest 12/3 i 15/3. Zresztą teraz nc+ ma dużo bardziej atrakcyjną i elastyczną ofertę niż Polsat, i szkoda czasu na analizowanie Zygmuntowych pakietów.
  9. @Pawop , poważnie nie widzisz, że operator za wszelką cenę szuka nowych abonentów i obniża ceny abonamentu, byleby ich liczba się zgadzała? W moim interesie jak i innych osób z forum znających dobrze ofertę jest to , żeby operator nie miał ani za dużo ani za mało abonentów. Jak będzie ich za dużo, to operator będzie chciał się pozbyć tych z mocno przecenionymi pakietami lub zmusić ich do płacenia więcej, a jak będzie ich za mało, to albo będą podwyżki abonamentu albo oferta telewizyjna znacznie się pogorszy z powodu braku funduszy.
  10. W IV kwartale była najlepsza oferta nc+ dla nowych abonentów od momentu powstania platformy, pół darmowe Player Boxy, a wzrost nie jest oszałamiający. Nie tego spodziewało się zapewne kierownictwo.
×
×
  • Create New...