Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kisiel95 po co piszesz bzdury skoro nie masz o tym pojęcia ? Eleven ma szeroko i głęboko kolejną polską fikcyjną ustawę hazardową bo nie działa na polskiej koncesji a na  brytyjskiej. Oni mogą sobie reklamować, C+ działający na polskiej nie może.

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem, że prawdopodobnie będzie tak, że mniej firm będzie się chciało reklamować w Eleven ze względu na nową ustawę (jeżeli PiS nie kłamie z notyfikacją oczywiście).

 

Wiem o tym, że Eleven ma brytyjską koncesję.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy komentarz podczas meczu Chelsea wybitnie fatalny. Ciesze się, że Premier League jest w C+, bo jakbym miał co tydzień oglądać mecz Chelsea z takim komentarzem jak ten to bym musiał co mecz wyłączać dźwięk. Ciągłe pomyłki, przekręcanie imion i nazwisk, przygotowanie do meczu zerowe, no ale cóż, przecież Eleveny są tanie  :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza dyskusja o prawach do LM jest dość jałowa, bo to jest wróżenie z fusów.Eleven raczej nie będzie zainteresowane bo oni raczej będą skupieni na Ekstraklasie. A po za tym ostatnio na tym rynku działy się paranormalne rzeczy .    

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogli przegrać jak nie złożyli nawet oferty ? Eleven był straszakiem żeby MP Silva nie musiała dokładać kasy ESA bo C+ chciał płacić mniej MP Silva zadeklarowała za ile sprzeda.. I o to była cała afera pomiędzy C+ a Eleven na początku która jest historią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spirit

Nigdy ilość nie wygra z jakością. Zawsze mecze tak wyśmiewanej na tym forum polskiej ligi miały większą oglądalność od Serie A, ligi francuskiej czy nawet hiszpańskiej

Czemu piszesz "nawet hiszpańskiej" ? Przecież poza meczami Barcelony i Realu reszta meczów La Liga zawsze miała żałosne wyniki oglądalności. Obojętnie czy było to C+ czy Eleven. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zweryfikuj swoje dane. Nikt tu nie pisze, że Eleven nie ma racji bytu i jest porażką. Cały czas chodzi o to, że Eleven mając teoretycznie jedne z najlepszych praw dostępnych na polskim rynku cienko przędzie. Wynika z tego, że taka liga hiszpańska, włoska czy francuska nie ma tak wielu fanów jakby się co niektórym wydawało.

Porównanie, które wstawiłeś ma się nijak do rzeczywistości. Typowa manipulacja.

 

Eleven jest w Polsce dopiero od 1,5 roku.

Canal+ od 20 lat, nie mówiąc już, że zawsze miało za sobą własną platformę... 

Nie wiadomo też do końca co tak naprawdę przyciąga ludzi do C+. Obstawiam, że mimo wszystko Ekstraklasa i Champions League. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up a Grzywacza słyszał? W C+ poza Twarowskim to w PL też jest słabo, bo jej nie komentuje Wolski...

 

Grzywacz to chyba jedyna osoba w Eleven, która ma jakieś pojęcie o lidze angielskiej, niestety. W C+ masz Twarowskiego, Nahornego, Rosłonia, Pełke czy Rudzkiego, każdy z nich to dwie półki wyżej od ekspertów z Eleven, którzy nagminnie przekręcali nazwiska piłkarzy a także mylili piłkarzy aktualnego lidera angielskiej ligi, trochę słabo. Wypadałoby, żeby się trochę do meczu przygotowali, w końcu to ich praca i biorą za to pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo też do końca co tak naprawdę przyciąga ludzi do C+. Obstawiam, że mimo wszystko Ekstraklasa i Champions League. 

 

Tu nie ma co obstawiać wyniki oglądalności tych rozgrywek były zawsze najwyższe, nie zapominaj też o filmach i serialach- sam "Belfer" miał większą widownię niż największe hity piłkarskie. Potem była Premier League, La Liga i daleko w tyle Serie A, o lidze francuskiej nie ma co wspominać, bo to straszna mizeria była. Oczywiście mówię o latach, gdzie wszystkie w/w wydarzenia były w Canal+.

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktualnosci/rekordy-ogladalnosci-kanalow-platformy-nc

https://media2.pl/badania/112013-Ogladalnosc-lig-zagranicznych-w-ncplus.-Hitem-Primera-Division.html

https://media2.pl/media/137371-Belfer-hitem-Canalplus-Srednio-345-tys.-widzow-final-pobil-rekord-stacji.-Bedzie-drugi-sezon.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon, spirit, tomciu, bart18 ...

Naprawdę jestem pod wrażeniem, ile można toczyć dyskusję na temat, który nie ma sensu. Nie znacie liczby abonentów Eleven, wyników finansowych itd ale nie przeszkadza to w biciu piany, jaką porażką jest kanał na podstawie wskaźnika oglądalności.

 

Idąc tym tropem proponuje już kilka następnych, na wasze "głosy rozsądku":

- ATM Rozrywka ma lepszą ofertę ("prawa") od AXN bo ogląda go 5x więcej ludzi,

- RMF FM to ambitniejsza zawartość od RMF Classic bo ma 8x większa słuchalność,

- premiery TVN są lepsze niż premiery Canal+ czy HBO bo te pierwsze ogląda 2 mln, a drugie 200 tys osób,

- MTV Live HD nikt nie ogląda*, Polo TV ogląda 40k ludzi - czas na discopolo na każdym kanale

- Kino Polska ma lepsze "prawa" niż Ale Kino bo ma 0,6, a nie 0,2% oglądalności

 

*wg badań Nielsen.

 

To ja może jeszcze raz napiszę, bo widocznie pomiędzy przeskokami między jednym meczem, a drugim uciekła Ci esencja. Oglądalność jest mierzalna, info o sprzedanych gniazdkach już nie - jedyne co mamy to pomiar, że F1 na ES oglądało ponad 100 tys. widzów, więc można się domyślić, że jednak "paru" użytkowników skusiło się na ich paczkę, ale już komunikatu ile osób miało to w promocji, albo ile zrezygnowało po roku i jak wygląda rzeczywista ilość abonentów - tego nie znamy. Zawartość kanału i ilość meczów - imponujące, czy ma to jednak przełożenie na oglądalność? Chwilowo nie ma. Czy kanał jest rentowny? Nikt tu tego nie wie, ale strzelanie liczbami przy stacjach z różnym kontentem jest jednak trochę śmieszne, doceniam próbę rozładowania atmosfery tym żartem :) ale jednak spasuje, bo widzę, że wszystko wiesz lepiej, a z takimi osobami nie umiem rozmawiać :)

 

Po prostu mnie sie juz tez nie chce dyskutować z fanbojami C+, którzy zawsze sobie coś znajda. Jak byłaby większa oglądalność od C+Sport to pisaliby, ze masowe skoki tez ogłada wiecej ludzi, ale to nie znaczy, ze te prawa sa lepsze. Absurdalne argumenty zawsze sie znajda, tak jak ten, ze Eleven cienko przędzie tylko nikt nie przewidział, ze na reklamach bukow moga zarabiać wiecej niz C+S ze swoim zasięgiem. Ponadto to korporacja mająca w ręku wiele krajów. Mam nadzieje ze wszystkie ligi zostaną w Eleven, bo wreszcie ktoś to godnie opanowuje np. 3 mecze Serie A rownocześnie!

 

I tutaj widzę kolejny użytkownik postanowił wyłączyć się z dyskusji, bo gdy brakuje argumentów to wyzywamy się niczym w piaskownicy od fanboy'ów - typowe, smutne, żenujące. Jako użytkownik obu paczek (C+ i E) mogę się określić fanem futbolu, i jako ten fan mogę sobie płacić za obie paczki, oglądając co chcę i chwalić/ganić kogo chcę i za co chcę - czego i innym życzę. Niemniej to, że się ktoś kompromituje nie zwalnia mnie z obowiązku wskazania, że chyba jednak trochę zaniża poziom dyskusji inwektywami, a nie argumentami :)

 

Swoją drogą pytanie do ekspertów - jaki mecz w ten weekend mogę zobaczyć w C+? :D Na Elevenie oglądam dziś już chyba piąty ;)

 

P.S. Taaak, pytanie pokazuje ile i co kto ma ;)

 

Już określiliśmy, że ilość meczów na E jest ogromna i kasuje w tym względzie C+ - na kilku(nastu) poprzednich stronach jest to napisane. Nieustanne wracanie do tego tematu każe się zastanowić, czy to smutna obsesja użytkownika, brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, czy może jeszcze jakaś inna dysfunkcja. Fajnie, że jest wybór kolego, wszyscy cieszymy się razem z Tobą! Ale to nie zmienia faktu, że wyniki oglądalności są mizerne i że kibice piłki wolą jednak ofertę C+. Będziesz mógł zasnąć tego wieczoru z tą informacją?

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up i rozumiem, że z oglądalnością nie ma startu do C+, tylko jak widzę Tobie też muszę powtórzyć po raz eNty - a co mnie to obchodzi?? Niby ma mnie obchodzić świetny kontent konkurencji, która w ten weekend nie ma meczu? O to toczy się dyskusja i wizje upadku Elevena, bo wychodzi mu pomiar w granicy błędu statystycznego....Tylko znów co mnie to obchodzi? To jest po prostu szukanie na siłę do czego można się do 11 przyczepić, tylko gaszą światło jeśli chodzi o ilośc spotkań, a chyba o to w TV i to sportowej chodzi.

 

btw. nadal się nie doczekałem odp. jaki to mecz mogę zobaczyć :)

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. nadal się nie doczekałem odp. jaki to mecz mogę zobaczyć :)

Po co takie głupie teksty? Ciekawe co napiszesz, jak w C+ będzie LM i LE a w Eleven powtórki meczów.

 

Co do Elevenów, to według mnie sami się nie utrzymają. Albo będą mieli wsparcie MP&Silva i Chińczyków (jak teraz), albo kupi ich jakiś duży gracz, jak beIN, czy Fox Sports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spirit

Zbędny trud, do niektórych na tym forum żadne racjonalne argumenty nie trafiają. Na szczęście już niedługo kończą się najważniejsze prawa Eleven i dopiero wtedy przekonamy się co będą w stanie przedłużyć i czy swoją ofertę rozszerzą np. o LM czy ekstraklasę, czyli prawa piłkarskie cieszące się najwyższą oglądalnością. Na razie bazują tylko na F1, reszta jest milczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up i rozumiem, że z oglądalnością nie ma startu do C+, tylko jak widzę Tobie też muszę powtórzyć po raz eNty - a co mnie to obchodzi?? Niby ma mnie obchodzić świetny kontent konkurencji, która w ten weekend nie ma meczu? O to toczy się dyskusja i wizje upadku Elevena, bo wychodzi mu pomiar w granicy błędu statystycznego....Tylko znów co mnie to obchodzi? To jest po prostu szukanie na siłę do czego można się do 11 przyczepić, tylko gaszą światło jeśli chodzi o ilośc spotkań, a chyba o to w TV i to sportowej chodzi.

 

btw. nadal się nie doczekałem odp. jaki to mecz mogę zobaczyć :)

Dziś żadnego meczu w C+ nie obejrzysz, ale to wystarczy wejść na stronę i poszukać, a nie pytać na forum - czyli jednak dysfunkcja... :) A wracając do tematu - oglądalność Cię nie obchodzi, konkurencja Cię (niby) nie obchodzi, obchodzi Cię tylko niszowy, pewnie 5-7 w Polsce kanał sportowy Eleven, ze świetnym kontentem, którego prawie nikt nie ogląda i broń Boże, by ktokolwiek powiedział coś złego na jego temat - czyli jednak dysfunkcja... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie się obrażać. Każdy ogląda to co lubi i tyle. Canal+ ma większą dostępność, nie mówiąc już o Polsatach czy Eurosporcie. Polacy generalnie lubią sport, w którym liczą się nasi. Nieprzypadkowo taki Polsat stawia na niego i własne eventy. Tańsze niż prawa do najlepszych lig piłkarskich,a dość popularne. Lepsze, gorsze? To kwestia gustu, są osoby co cenią tylko futbol,a inni lubią siatkówkę, ręczną, tenis itd.

Być może oferta Eleven dla wielu jest nie tyle słaba,a po prostu nie chcą płacić dodatkowo 15 zł mając płatną TV i już płacąc niemało- sportu na innych kanałach i tak ma pod dostatkiem, którego nie da rady obejrzeć, bo ma inne obowiązki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może jeszcze raz napiszę, bo widocznie pomiędzy przeskokami między jednym meczem, a drugim uciekła Ci esencja. Oglądalność jest mierzalna, info o sprzedanych gniazdkach już nie - jedyne co mamy to pomiar, że F1 na ES oglądało ponad 100 tys. widzów, więc można się domyślić, że jednak "paru" użytkowników skusiło się na ich paczkę, ale już komunikatu ile osób miało to w promocji, albo ile zrezygnowało po roku i jak wygląda rzeczywista ilość abonentów - tego nie znamy.

Skoro nie wiesz ilu abonentów skusiło się na ich paczkę, nie wiesz także co oznacza wynik 10 czy 100 tysięcy oglądalności w przypadku Eleven, czy jest to 5, 10 czy może 50% widzów...

 

W przypadku Canal+ jest inaczej, znamy dane - w 2015 roku mieli 1,4 mln abonentów paczki (teraz pewnie trochę mniej), wiemy tez, że średnia oglądalność ekstraklasy (z wliczonym nSportem, który jest za darmo w kablu, był w TNK itd) jest na poziomie 106 tysięcy widzów. To daje raptem kilka procent całej bazy abonenckiej, a i liczba abonentów Canal+ mimo zakliknania rzeczywistości przez niektórych tutaj szczególnie nie zachwyca. Jakoś jednak nie widzę litanii postów o tym, jak marne prawa ma C+ ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, takie jak zawsze, każdy Stan Futbolu na YT ma takie inne trochę logo przecież. :)

Dzięki, nie zwróciłem uwagi na wcześniejsze odcinki, ten jest pierwszym jaki zacząłem oglądać na YT. 

IMO jakby było na wszystkich 3 kanałach takie transparentne logo i oczywiście trochę mniejsze, to byłoby znacznie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bronicie Eleven, które nawet nie pokazuje meczów na żywo :D Dziś Atletico 8 sekund do tyłu w porównaniu z darmową transmisją także naprawdę LIVE! 

PS. jakby ktoś twierdził, że EUROSPORT2 tak samo opóźnia to porównałem na tym samym źródle mecz Werder-Bayern i opóźnienie poniżej sekundy.

Edytowane przez the cable guy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport też nie nadaje na żywo :) ale mniejsza już o te kilka sekund - zawsze można wyłączyć strony z wynikami live... albo nie śledzić po prostu wyniku meczu, który się ogląda.... 

W tym sezonie jakoś nie za wiele udaje mi się obejrzeć na Eleven, ale na przyszły sezon mam ambitniejsze plany, bo planuję mieć więcej na to czasu - jutro na pewno obejrzę hit Ligue 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. jakby ktoś twierdził, że EUROSPORT2 tak samo opóźnia to porównałem na tym samym źródle mecz Werder-Bayern i opóźnienie poniżej sekundy.

No właśnie nie wiem co się stało że w tym meczu nie było opóźnienia, też to zauważyłem. Nie wiem, może to livescore miał większe niż normalnie, a może akurat mieli lepszy feed :D  Ale już jakbyś spojrzał na Lev-Mon to opóźnienie było kilkusekundowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...