Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jazda, częściej muszę takie wstawki robić  :mrgreen:

 

A poważnie to ja nie bardzo wiem co co tu w ogóle chodzi. No jest taki Eleven, ma jakieś prawa, pokazuje meczyki i super. A to, że ma to bardzo małą oglądalność czy ilu tam abonentów to wykupiło to kompletnie nie nasza sprawa przecież :) Ważne, że jest wybór na rynku i o to chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy tak zawzięcie bronicie Canal+ :

 

PŁACICIE WIĘCEJ A OGLĄDACIE MNIEJ

TAKIE SĄ FAKTY

 

Co mnie obchodzi że beznadziejna liga polska ma znacznie większą oglądalność niż topowe ligi w Eleven jak mnie interesuje Juventus a Eleven zapewnia mi 38 spotkań live czyli cały sezon.

Ja oglądam w C+ więcej niż w Eleven i co!? Ekstraklasa(Legia), LM, liga angielska, NBA i czasem LE, do tego filmy, a w Eleven tylko La Ligę. Mów za siebie.

@Stars

Przynajmniej nie jest nudno :).

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon, Eleven z fanów włoskiej (do których się zaliczam) i francuskiej nie wyżyje wbrew opiniom niektórych. Te ligi są w Polsce tylko i wyłącznie zapychaczami ramówek i niestety badania to potwierdzają, sytuację Elevenów trochę ratuje gra naszych zawodników w tamtych ligach.  Sama hiszpańska to za mało dla niedzielnego kibica, musi być coś dodatkowego z topu, stąd podchody Eleven pod Bundesligę. Jeżeli im się uda pozyskać niemiecką, to wokół niej i hiszpańskiej będą budowane ramówki Elevenów, a reszta będzie zapychaczami, tak jak się to działo w Canal+. Jeżeli chcą się utrzymać na rynku to muszą mieć 2 topowe ligi, bo największa kasa była, jest i będzie głównie z Januszy.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz @STARS.TV, Ty to rozumiesz, ja to rozumiem, ale wiele osób tego nie rozumie :)

 

Świetnie, że jest wybór (piszę to po raz milionowy), ale to nie oznacza, że Eleven jest boskie i wciąga nosem C+, o co tak zażarcie wiele osób tu walczy. Podobnie to nie oznacza, że C+ jest najlepsze, jeśli wytknie się konkurencji elementy do poprawy. Za to wyniki przez Ciebie przedstawione obrazują jeszcze jedną rzecz - z lig zagranicznych najpopularniejsza jest liga angielska - i na C+ i na Eleven. Można sobie z tego wysnuć ładny wniosek, że abonenci C+ uważają Eleven jako uzupełnienie/poszerzenie oferty piłkarskiej na ich platformie/w kablówce. Tylko tyle i aż tyle. A teraz czekam na hejt, że Barca najlepsza, że Eleven daje milion spotkań, itd. :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie narzekają, że im pozabierali ligi w NC+, a większości z nich zależało tylko i wyłącznie na Realu/Barcelonie. Teraz połowie z nich szkoda wydać 11,90 na swój ukochany klub. 

A po wejściu na rynek Eleven każdy ma jakiś wybór - ta paczka nie kosztuje 30zł i więcej - jak Canal+. a macie praktycznie codziennie mecze na żywo. Liga włoska była w Canal+ niechciana - to teraz pełno meczów na Eleven. Liga francuska - oczko niektórych z Canal+, a nijak się ma do kontentu premium moim zdaniem. Numerem jeden w Eleven jest La Liga, swoje grono miłośników ma na pewno Formuła 1. 

W Cyfrowym Polsacie wreszcie mają normalną piłkę klubową, w kablówkach za nieduże pieniądze też można wzbogacić ofertę - nie biorąc koniecznie Canal+.

Na razie Eleven funkcjonuje i niech się cieszą Ci co chcieli mieć taką liczbę spotkań, bo każdy powinien mieć jakiś wybór - co chce oglądać. Inną sprawą jest przyszłość finansowa tego projektu, ale to nie są wasze pieniądze. Eleven się najwyżej zwinie - czego im nie życzę i ligi wrócą do innych stacji.

Bundesliga? Na pewno ciekawy temat. Eurosport pokazuje to ładnie, ale nie pogniewałbym się jakby Eleven przejął te rozgrywki - bo na pewno transmisji nie będą oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon, Eleven z fanów włoskiej (do których się zaliczam) i francuskiej nie wyżyje wbrew opiniom niektórych. Te ligi są w Polsce tylko i wyłącznie zapychaczami ramówek i niestety badania to potwierdzają, sytuację Elevenów trochę ratuje gra naszych zawodników w tamtych ligach. 

O takie rozsądne głosy w dyskusji zawsze mi chodziło. Moim zdaniem trafiłeś w sedno.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga w Eurosporcie ma bardzo fajne wyniki więc jedno jest pewne, Eurosport tak łatwo tych praw nie odpuści.

Gdyby nie te IO, to Eurosport już dawno przedłużyłby Bundesligę, a tak to Eleven właśnie poczuł krew i postanowił zaatakować. :/

 

Wszystko zostanie tak jak jest nikt o zdrowych z myslach nie da Eleven prawa do Bundesligi mając tyle anten ile mają obecnie a nie wierzę ze uruchomią 4 kanał.

4 kanał nie będzie potrzebny. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby pozyskali Bundesligę to będzie będzie mniej meczów z innych lig, żadna filozofia. Eleven nie ma w tym interesu, żeby puszczać mecze, które ogląda <1000 widzów, to ładnie wygląda w ramówce i nic więcej, niestety. Za 15 zł nie da się zrobić kanałów pokroju BeIN, czas się obudzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @focus1224 a tym bardziej że części meczy z włoskiej i francuskiej nie da się oglądać.Lepiej zmienić kanał niż oglądać tą nudę.Dobrze by było gdyby pozyskali Bundesligę i pokazywali po mniej spotkań z poszczególnych lig a teoretycznie te  ciekawsze.Mają oglądalność to widzą co najchętniej się ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon, fokus1224

 

Nic dodać czy ująć. Weźcie panowie pod uwagę też to, że aktualnie nie gra polska liga. Od połowy lutego wyniki Eleven mogą już nie być tak dobre.

 

Wiele osób nie może tego pojąć, że Eleven po prostu przeliczyło się oceniając potencjał lig do których ma prawa. Są teraz w kropce, bo nie wiadomo co robić.

 

Poszerzyć dostępność? Są praktycznie już wszędzie. Zwiększyć nakład na promocję i reklamy w innych stacjach sportowych?

Zainwestować w końcu w studio i programy autorskie? Teoretycznie jeden taki już mają: "Stan Futbolu" - oglądalność macie podaną.

Pójść na całość, przepłacić za jakieś bardziej atrakcyjne prawa i jak spadać to z wysokiego konia?

Podnieść ceny od nowego sezonu? Też nie za bardzo, bo prawdziwy rynek zrobił już wycenę. Niestety negatywną. Okazało się, że "kontent" który mają dla wielu osób nie jest wart tych 12 czy tam 15 zł miesięcznie.

 

Jestem ciekaw ilu z tych najgłośniej krzyczących, że chcą dużo i tanio kiedykolwiek miało styczność z prowadzeniem własnej działalności. Czy wiedzą ile się trzeba nakombinować aby osiągnąć jakieś zyski? Czy wiedzą, że bardzo często te ładne tabelki w biznesplanach mają się nijak do prawdziwego rynku?

 

Ktoś tam pisał, że ogląda w weekend kilkanaście spotkań. Ilu takich nolajfów jest? Jakiś ułamek procenta. Normalny, pracujący człowiek jak obejrzy 4-5 wydarzeń przez cały weekend to góra. Jak już zasiada przed tv to wybiera mecz swojej drużyny w Ekstraklasie, hit kolejki w Anglii czy Lewandowskiego w Eurosporcie. Niektórzy wybierają jeszcze F1, skoki czy żużel. Tacy Janusze (w tym ja) w d...e ma kopaninę ogórków z ligi włoskiej, francuskiej czy hiszpańskiej. Ba nawet golenie takich ogórków przez Real czy Barcelonę już im się przejadło.

 

Podsumowując to taki Janusz, czy się to "prawdziwym fanom" podoba czy nie, jest głównym sponsorem. To o niego będzie się dbać a nie o gościa, który za 15 zł chciałby mieć pakiet wszystkich kanałów sportowych w Polsce.

 

Wszystkim hejterom cały czas będę przypominał o Orange. Oni na początku też mieli kasę i chcieli rozbić bank. Też mieli "dobre" prawa, w tym większościowy pakiet polskiej ektraklasy. Też trzeba było zapłacić za nich 10 lub 14 zł ekstra. Przypomnijcie mi gdzie jest teraz ta stacja?

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - i Ty nie jesteś fanbojem ? :D

 

Dwa cytaty: "Wiele osób nie może tego pojąć, że Eleven po prostu przeliczyło się oceniając potencjał lig do których ma prawa. Są teraz w kropce, bo nie wiadomo co robić." - to ile oni rzekomo dali za prawa????

 

"Ktoś tam pisał, że ogląda w weekend kilkanaście spotkań. Ilu takich nolajfów jest? Jakiś ułamek procenta. Normalny, pracujący człowiek jak obejrzy 4-5 wydarzeń przez cały weekend to góra. Jak już zasiada przed tv to wybiera mecz swojej drużyny w Ekstraklasie, hit kolejki w Anglii czy Lewandowskiego w Eurosporcie. Niektórzy wybierają jeszcze F1, skoki czy żużel. Tacy Janusze (w tym ja) w d...e ma kopaninę ogórków z ligi włoskiej, francuskiej czy hiszpańskiej. Ba nawet golenie takich ogórków przez Real czy Barcelonę już im się przejadło." - oczywiście, bo lepiej zobaczyć Ekstraklasę czy PL (z okrojoną ilością transmisji) za 100 zeta :D Co tam 15 zeta za ogórków :) Hehe widzę, że dzięki takim abonentów platformy będą istnieć wiecznie :)

 

 

I dzięki Orange mamy dziś 100% E-klasy w C+, bo nie wypadalo już po tym jak oni pokazywali pozostałe mecze, żeby nagle wrocili do 3 transmisji w weekend. To samo może dotyczyć LL czy Serie A jakby wrociły do C+ i to jest tez ogromny plus Elevena, bo pokazal, że można i już nie będzie wmawiania, że nie.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ nie kosztuje ,,100 zeta''. Zresztą był kiedyś pomysł utworzenia kanału z polską ligą, ale na szczęście dla Ekstraklasy - nie powstał. Padały nawet konkretne kwoty ile takie cudo miałoby kosztować od abonenta, nie pamiętam już teraz ile. Akurat @tomciu napisał jakie są realia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę 107 zeta, bo dla mnie nie będzie ofert za 80 zeta....te są dla nowych i tyle w temacie. Dla 90% ludzi C+ jest za 100 zeta, bo ja nie będę czekał do ostatniego dnia umowy i te wszystkie zabawy, ktore tutaj niektórzy opisują.

 

Eleven wreszcie rozbił ten monopol i od kolejnej umowy C+ idzie w odstawkę, a jak mi odwalą numer, że bedę musiał ich mieć, żeby mieć Elevena to dziękuję i idę do CP...

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomciu, chcą niemiecką, żeby przekonać niedzielnego kibica, że warto wydać 15 zł w celu obejrzenia w weekend Lewandowskiego, Messiego i Ronaldo. Sama hiszpańska to widać dla przeciętnego polskiego widza za mało. Na LM, angielską i Ekstraklasę Eleven nie stać więc próbują z Bundesligą i nie ma się co dziwić. W ten sposób odetną abonentów CP od ostatniej dobrej ligi, którą mogą obejrzeć bez dokupienia Elevenów, natomiast widzom nc+ pozostanie w weekend PL i Ekstraklasa. Teraz idą na całość, później zrezygnują z włoskiej lub francuskiej, a może z obu jednocześnie jeżeli stan konta nie będzie się zgadzał.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TvManiac - ale podajesz kwotę za swój cały abonament,  a nie za sam Canal+. I obecnie nie ma możliwości mieć Eleven, bez Canal+.


Co do meczu Barcelony, to trochę burczeli, że jest to wielki skandal i, że sędzia powinien zostać odsunięty.... :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomciu

Dobrze napisane, ale mam nadzieję, że nie liczysz na przekonanie @TV Maniaca i jemu podobnych :)?

Mam nadzieję, że Bundesliga zostanie w Eurosporcie jeszcze z jednego powodu, tam zawsze można zmienić komentarz na angielski jak trafi się Hajto czy jemu podobny "ekspert". Na szczęście to tylko spekulacje, choć niestety wszystko się może zdarzyć. Dla mnie to i tak ma mniejsze znaczenie, najważniejsze mecze ligi hiszpańskiej i tak pokażą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TVmaniac

 

Napiszę tak: Ściąg pieluchę załóż majtki a najlepiej spodnie.

 

Co do reszty to tak, jestem fanbojem bo płacę za nc+, CP i Eleven. Jestem też "Januszem", bo jak napisałem wyżej nie oglądam wszystkich śmieci jak leci.

Nie przeszkadza mi to jednak w racjonalnym myśleniu z czym Ty i wielu tobie podobnych ma problem.

Sztuką nie jest kupić i sprzedać. Sztuką jest tak kupić, aby sprzedać z zyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TvManiac - ale podajesz kwotę za swój cały abonament,  a nie za sam Canal+. I obecnie nie ma możliwości mieć Eleven, bez Canal+.

 

 

Co do meczu Barcelony, to trochę burczeli, że jest to wielki skandal i, że sędzia powinien zostać odsunięty.... :)

 

No tylko czy mogę mieć sam C+Sport bez tego wszystkiego? Nie! A mogę mieć Elevena? Może za całkowite nic nie, ale z niskim pakietem już tak...

 

 

@TVmaniac

 

Napiszę tak: Ściąg pieluchę załóż majtki a najlepiej spodnie.

 

Co do reszty to tak, jestem fanbojem bo płacę za nc+, CP i Eleven. Jestem też "Januszem", bo jak napisałem wyżej nie oglądam wszystkich śmieci jak leci.

Nie przeszkadza mi to jednak w racjonalnym myśleniu z czym Ty i wielu tobie podobnych ma problem.

Sztuką nie jest kupić i sprzedać. Sztuką jest tak kupić, aby sprzedać z zyskiem.

 

@tomciu - a może być tak merytorycznie się odniósł, bo jak widze argumentów BRAK. No to ile zapłącili za prawa, że przepłacili ? :) Ile je przepłacili?

 

Jesteś fanbojem, bo jak rozumiem jak LL to śmieci, ale jak wróci do C+ to będzie hiper, mega content :))) Teraz pewnie to puchar króla to super prawa, co nie? Powiem tak wielu uważa, że C+ zyskał na tym, ale przypomne tyko jaką kasę zapłacili za E-klasę i jakie za PL, gdzie pewnie kupę kasy wyłożyli, bo gdyby tę ligę stracili to nie wiem co by się działo. Moim zdaniem więc nie zyskali finansowo.

 

Jakby Eleven łyknął Bundesligę, czego nie chce bez 4 kanału to już o krok od CL, a nie wiadomo czy nie pójdą na wyniszczenie z C+. Wtedy się zrobi ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś może z userów wczoraj mecz Barcelony i jest mi w stanie powiedzieć jak zareagowali komentatorzy na sytuację ala Lampard w meczu z Niemcami?

Normalnie.Najpierw wydawało im się że to powinien być gol a po powtórce nie było żadnych wątpliwości i zdumienie że sędzia nie uznał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te IO, to Eurosport już dawno przedłużyłby Bundesligę, a tak to Eleven właśnie poczuł krew i postanowił zaatakować. :/

 

4 kanał nie będzie potrzebny. :)

 

To gdzie to pokażą? Wyjaśnij mi to jakoś, bo nie wierzę ze zmniejszą liczbe meczów Ligi Włoskiej bądź Francuskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...