Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wam też w nc+ obraz na Eleven co jakiś czas robi pikselozę? Wcześniej tego nie było. Sygnał mam dobry. Wczoraj było ok, a teraz co jakiś czas pikseloza.

Ja też mam pikselozę co jakiś czas. Także wina jest po stronie Eleven.

Potwierdzam. Powtarzają się problemy, jakie niedawno występowały na Eleven Sports, z ta różnicą ze teraz są ma głównym Eleven-ie. :/ Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa lepiej porównywać Canal+, z własną platformą, 20-letnią tradycją do stacji premium o półtora rocznym stażu i wciąż niewyrobioną marką. 

 

Eleven ma dość dobrze rozbudowaną ofertę internetową więc nie dziwota, że ten argument może mieć sens. Póki co tylko "może", bo nie znamy danych jak u nich ze sprzedażą tych ich abonamentów online. 

Porównuje oglądalność tego samego produktu w dwóch różnych kanałach.I choć na ten pierwszy narzekałeś że nie promują tych rozgrywek to i tak oglądalność była większa niż teraz.Teraz masz wytłumaczenie że są krótko na rynku i mają serwis w internecie.Który zapewne abonuje miliony i dlatego po 1000 lub kilkanaście tysięcy ogląda w tv.Bo jak to ta liga ma dużą oglądalność i jest bardzo popularna u nas.A wszyscy co mówią inaczej to się mylą.Ligi hiszpańskiej nikt  nie ogląda poza Realem czy Barceloną a Eleven wybierają tylko dla Serie A.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównuje oglądalność tego samego produktu w dwóch różnych kanałach.I choć na ten pierwszy narzekałeś że nie promują tych rozgrywek to i tak oglądalność była większa niż teraz.

Ile lat na promocję tego produktu miał C+, a ile Eleven? Nie mówiąc już ile lat na promocję swojej marki miał Canal+, a w którym miejscu jest obecnie Eleven. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym kroku podkreślasz jak cudowna i popularna jest Serie A.Takiego produktu nie trzeba reklamować i promować.Coś co jest dobre ogląda się bez znaczenia gdzie jest nadawane.Atu jest nadawane znacznie taniej i jeszcze w CP.Piłka angielska ma dużo większą oglądalność i są to nawet nie rozgrywko ligowe tylko puchary gdzie często grają nie pierwsze składy.Inna stacja a potwierdza się to co było wiadomo od dawna najlepiej się ogląda Liga angielska i hiszpańska  mecze ścisłej czołówki a z włoskiej i francuskiej 2-3 mecze z kolejki a i to nie ma dużej oglądalności.I możesz bujać w obłokach dalej a rzeczywistości nie zmienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

 

Nigdzie nie napisałem, że Serie A będzie miała dużą oglądalność w Polsce. Pisałem tylko, że C+ z biegiem lat zepchnął tę ligę na zupełny margines, kopiąc pod nią dołki co zapewne miało ogromne przełożenie na jej oglądalność (fani Serie A przestali być targetem dla stacji, wyrywkowe mecze Serie A oglądali wybiórczo kibice stanowiący target (Barcelona, Real, Premier League, Ekstraklasa). Z kolei liczba wszystkich abonentów Eleven (stacji mającej 1,5 roku) jest za mała by na jej podstawie wyciągać zbyt dalece idące wnioski. Nie mówiąc już o tym, że porównywanie obecnej sytuacji Eleven z Canal+ jest nie fair, bo to jak porównywanie telefonii komórkowej, która dopiero weszła na rynek z telefonią, która przebywa na tym rynku od wielu już lat.   

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie porównuje dwóch stacji i nie mam takiego zamiaru.Porównuje ten sam produkt który pokazują.Ja oglądam to co oglądałem nic się nie zmieniło.A jak widać sporo abonentów zrezygnowało z oglądania np Lig hiszpańskiej czy włoskiej. Spotkanie Realu i Barcelony od lat nie miało tak małej widowni a Serie A wcześniej średnia ponad 19 tys teraz mecze dużo poniżej nawet tej średniej.?Coś co jest dobre  i budzi zainteresowanie się ogląda a nie rezygnuje z powodu 12 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że porównujesz obu nadawców.

 

Bo niby z czego wynika ta mniejsza oglądalność? 

 

Piszesz, że Realowi i Barcelonie zmniejszyła się oglądalność. Oczywiście powodem tego jest zmiana nadawcy i szereg różnych konsekwencji z tego wynikających:

- Eleven nie ma wyrobionej marki na polskim rynku TV

- za Eleven nie stoi żadna platforma cyfrowa, jest to nadawca neutralny na rynku

- w Cyfrowym Polsacie "dodatkowe opłaty" raczej nie cieszą się jakimś ogromnym zainteresowaniem, ekstremalnie odległa pozycja kanałów Eleven na oficjalnej liście kanałów największej polskiej platformy też im nie sprzyja

- stacja poza meczami El Clasico i F1 raczej nie ma innego kontentu, który przyciągnąłby do niej januszy, a to też jest bardzo istotne jeśli chce się mieć większą oglądalność (stąd nie dziwią mnie te zakusy na pokazywanie Lewandowskiego Bundesligi i wcześniej Ekstraklasy)

- stacja choć ma coraz większy zasięg/dostępność to u wielu operatorów jest dodatkowo płatna, a w tym kraju dodatkowe 12-15 złotych miesięcznie robi różnicę, bo to nie jest tak, że masz Eleven, bo odmówisz sobie kraty piw. Nie... dla wielu gospodarstw domowych 12-15 złotych w miesiącu robi różnicę. Kto myśli inaczej ten chyba nie zna sytuacji w tym kraju albo naoglądał się polskich serialów, gdzie większość mieszkań wygląda tak:

https://www.google.pl/search?q=nowoczesne+mieszkania&espv=2&biw=1366&bih=662&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwik8OqjmOvRAhViApoKHRZ4CukQ_AUIBigB#imgrc=8bxR481NJgNKEM%3A

Zresztą gdyby było inaczej to abonenci nc+ nie robili przez 1,5 roku brewerii pt. "Zabrali nam dwie ligi, dodali trzy kanały i kazali sobie więcej płacić". BTW. Właściwie to nawet zabawne. Ten temat ma 767 stron właśnie dzięki nim. Co oznacza, że ci ludzie robią darmowy rozgłos stacji, bo ktoś kto zagląda na to forum nawet bardzo sporadycznie nie może nie natknąć się na ten temat. Właściwie to prawie co dzień widzę go na samej górze. Patryk na pewno zaciera rączki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszem F1 to może byłeś ty za czasów Kubicy w tym sporcie. Fani F1 oglądają ja od zawsze - ja osobiście od 1996 roku- widzę drażni ze ten sport ma lepszą oglądalność niż futbol- ja osobiście do marca mam wyłączony eleven- dziwnie prawda:) piłkę oglądam na c+ - ale piłkę krajowa i lm. choć jutro puchar króla tez zobaczę chętnie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mając siłę sygnału na poziomie 70-75%, a jakość sygnału 55-60%, SNR 11.0 - 11.4 na kanale Eleven Extra zuważam chwilowe przycięcia obrazu w czasie meczu (1-2 minuty) i wszystko wraca później do normy. Czy może to być wina sygnału czy czegoś innego. Dodam że kanały Eleven i Eleven Sports nadawane z tego samego transpondera tych przycięć nie mają. Platforma CP. Jak to wytłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W bardzo szybkim czasie udało się Wam zbudować bardzo silną pozycję (...) Wasz sukces na polskim rynku wynika w dużej mierze z odpowiedniego doboru pracowników"

 

Kto temu ananasowi, który nie podpisał się pod wywiadem, pisał pytania? :) Bo wygląda to jak wrzutka samego Eleven :) Zaklinania rzeczywistości ciąg dalszy, zwłaszcza, że o Ekstraklasie wspomina się w kontekście: maybe, maybe not, czyli zero konkretu, który w takim wywiadzie i tak nie może się pojawić.

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STYCZEŃ 2017

4+

Eurosport 1 - 64 829

TVP Sport - 30 506

Polsat Sport - 24 214

Eurosport2 - 13 693

Canal+ Sport - 7 877

Extreme Sports - 5 564

Polsat Sport Extra - 4 810

Polsat Sport News HD - 2 319

Eleven - 2 309

nSport+ - 1 925

Canal+ Sport2 - 1 877

Polsat Sport Fight - 1 656

Eleven Sports - 1 647

 

16-49

Eurosport 1 - 16 326

TVP Sport - 9 237

Polsat Sport - 5 004

Canal+ Sport - 4 018

Eurosport2 - 3 837

Extreme Sports - 2 950

Polsat Sport Extra - 1 820

Canal+ Sport2 - 1 054

Eleven - 957

Eleven Sports - 875

nSport+ - 806

Polsat Sport News HD - 766

Polsat Sport Fight - 375
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, forumowi eksperci? Eleven sie zwija razem z nSport i Canal+ Sport 2, Polsat Sport News i Fight czy jeszcze jest dla nich szansa? ;)

Proponuje też dyskusję pt. czy czas rezygnacje z lig piłkarskich i przebranżowienie się Eleven albo i nawet głównego Canal+ Sport na wrestling z odtworzenia, skoro Extreme Sports jest tak oglądany - o ile więcej byłoby zysku z abonamentu!

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven musi powalczyć o Ekstraklasę piłkarską oraz Ekstraligę żużlową, tylko wówczas będzie mógł liczyć na dużą oglądalność.

Jak widać część obecnie posiadanych praw może sobie odpuścić, co z tego że w piłkarskich ligach zachodnich grają wielkie kluby skoro nikt nie chce ich oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...