Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób mam walczyć ? :) Jaja sobie robisz ? :) Wielu moich znajomych ma dokładnie taką samą sytuację.  Ja nie narzekam, że muszę płacić tylko piszę, że C+ i jego sport to nie taka tania opcja jak ktoś próbuje tutaj przedstawić. Do Elevena nie ma żadnego startu.

 

Jak mi wytną Cameleona to od razu idę do CP, bo jedynie to, że nie chce mi się wiercić dziur na kable trzyma mnie przy nc+....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę po raz pierwszy od chyba 13 lat postanowiłem obejrzeć hit ligi francuskiej. Poprzednim był mecz Bordeaux - PSG w sez. 2002/03, w którym nic się nie działo i zakończył się wynikiem 0:0, w niedzielę obejrzałem PSG - Monaco i mecz mnie nie zaskoczył, był nudny, tyle, ze padły dwie bramki i na szczęście petrodolarowy klub bez historii nie wygrał. Mecz ten utwierdził mnie mnie w przekonaniu, że liga francuska jest nudna i jeśli jakaś stacja - szczególnie Eleven z tak bogata ofertą piłkarską - posiada do niej prawa, to powinna to być jedynie zapchajdziura, gdy jest akurat wolna antena. Drugi, oprócz braku wygranej PSG, plus tego meczu, to to, że nie komentował go Święcicki.

 

A teraz pytanie, które być może parę stron wcześniej albo rok temu się pojawiło, jak wygląda sytuacja z ligą brazylijską? Eleven ma prawa także na ten sezon? Jeśli ma to mógłby pokazywać najciekawsze mecz z godziny 20-21 w soboty i niedziele kosztem słabej francuskiej i mecz z 23:30 bo pod koniec sezonu 2016 nawet to odpuścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mam walczyć ? :) Jaja sobie robisz ?

Nie, nie robię sobie jaj. Jak "walczyć"? Prześledź niektóre wątki na tym forum i poczytaj powoli i ze zrozumieniem posty użytkowników.

Ja nie narzekam, że muszę płacić tylko piszę, że C+ i jego sport to nie taka tania opcja

Oczywiście, że nie jest tania, bo oni płacą za Premier League tyle, ile Eleven za wszystkie swoje prawa. Dolicz do tego gigantyczne kwoty za Champions League i spore za Ekstraklasę. Nie mówiąc już o pozostałych prawach takich jak NBA, Liga Europy, czy polska liga w ręczną i Liga Mistrzów w ręczną oraz polska liga żużla i SGP na żużlu.  Ty byś chciał to mieć za 11 zł, tak jak Eleven? Szanujmy się trochę i nie piszmy bajek. Liga francuska, włoska i hiszpańska to grosze patrząc na to, ile trzeba zapłacić za ligę angielską i ligę mistrzów. Weźmy również pod uwagę to, nc+ wydaje również pieniądze na "robienie" meczów polskich lig w piłkę nożną, piłkę ręczną i ligę żużlową. Wysyłają tam ludzi co tydzień. To również kosztuje. Eleven robi coś takiego? Ile razy wysyłają ludzi do "robienia" meczów na stadiony? Reporterów i komentatorów. Ile programów studyjnych robią w miesiącu? Canal+ robi to w czasie sezonów non stop i są tygodnie, gdy mają studia i na LM i na LE, i Ligę+, i Ligę+Extra, i studio do SGP lub studio do podsumowania kolejki w polskiej lidze żużla. I to wszystko w JEDNYM TYGODNIU! Jeszcze masz coś powiedzenia na temat pieniędzy jakie wydajesz na Canal+, a jakie na Eleven?

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo ja mam czas wysyłać im już dekoder i siedzieć bez TV tydzień i czekać na miłościwy telefon z ofertą o 5 PLN tańszą :P

 

Elevena mam bez takiej zabawy i to też jest ważne.

 

EDIT: Skoro edytujesz posty to muszę ci tutaj odpisać. Powiem tak, mnie interesuje PL jako mecz 3-go wyboru, a jedyne dla mnie istotne prawa to CL....reszta mnie nie interesuje. Naszej kopanej w tym sezonie nie oglądałem, bo już nie mogę. Liga Europy to oni mają popłuczyny łączone z Eurosportem i TVP Sport, więc muszę mieć Eurosport Player...swoją drogą tę ekstraklasę też...Inne prawa mnie nie interesują. A jak sobie przeliczę ile w tym sezonie zobaczyłem meczów w Eleven vs C+ to wychodzi 10 do 1, bo CL to oczywiście wszystkie mecze w tym samym czasie.

 

Eleven realnie umożliwił ludziom nie mającym duzo kasy zobaczenie meczów Barcelony czy Juventusu, to przez lata nie było możliwe i całe pokolenie siedziało na streamach i oglądało. Eleven to zmienił i może nowe pokolenie mające dostep do tych tanich kanałó2w zaczną oglądać te mecze legalnie w TV.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo ja mam czas wysyłać im już dekoder i siedzieć bez TV tydzień i czekać na miłościwy telefon z ofertą o 5 PLN tańszą :P

To jak nie masz czasu i nie chce Ci się w to bawić to wybacz, ale właśnie strzeliłeś sobie w stopę i wszystkie Twoje argumenty odnośnie kosztów są nic nie warte. Każdy by chciał mieć wszystko za darmo, albo za pół darmo. Ale sorry, na tym świecie, aby coś mieć to trzeba się wykazać i zabiegać o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie, które być może parę stron wcześniej albo rok temu się pojawiło, jak wygląda sytuacja z ligą brazylijską? Eleven ma prawa także na ten sezon? Jeśli ma to mógłby pokazywać najciekawsze mecz z godziny 20-21 w soboty i niedziele kosztem słabej francuskiej i mecz z 23:30 bo pod koniec sezonu 2016 nawet to odpuścili.

Jeśli chodzi o piłkę brazylijską to w następną sobotę pierwsza relacja z Campeonato Paulista w Eleven Extra. :) Botafogo - Novorizontino o 22:30.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare Taaak? A strzelam sobie też w stopę jak Elevena mam za 7,11 czy 15 zeta bez zabawy w milion telefonów ? :) Bo jak widzę do tego się nie odniosłeś...

 

Co więcej Elevena można sobie kupić w necie, oczywiście C+Sport to niemożliwe, bo musisz mieć cały pakiet i wielką umowę. Nawet SKY daje opcję w sieci. To tylko taki przykład.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, mnie interesuje PL jako mecz 3-go wyboru, a jedyne dla mnie istotne prawa to CL....reszta mnie nie interesuje. Naszej kopanej w tym sezonie nie oglądałem, bo już nie mogę. Liga Europy to oni mają popłuczyny łączone z Eurosportem i TVP Sport, więc muszę mieć Eurosport Player...swoją drogą tę ekstraklasę też...Inne prawa mnie nie interesują. A jak sobie przeliczę ile w tym sezonie zobaczyłem meczów w Eleven vs C+ to wychodzi 10 do 1, bo CL to oczywiście wszystkie mecze w tym samym czasie.

 

Eleven realnie umożliwił ludziom nie mającym duzo kasy zobaczenie meczów Barcelony czy Juventusu, to przez lata nie było możliwe i całe pokolenie siedziało na streamach i oglądało. Eleven to zmienił i może nowe pokolenie mające dostep do tych tanich kanałó2w zaczną oglądać te mecze legalnie w TV.

Heh ja o Rzymie, a ty o Krymie. Ja piszę stricte o finansach, a nie o jakości danych lig i kto, co ogląda. Oglądasz 10 razy więcej meczów na Eleven niż na Canal+. Brawa dla Ciebie. Od tego jest ta telewizja. Jednak nie pisz, że Eleven jest takie takie, a Canal+ takie drogie, bo obie te stacje ponoszą zupełnie inne koszta produkcji swoich praw i płacą zupełnie inne pieniądze za prawa, które posiadają.

 

Wybacz, ale dyskutować z Tobą to się nie da, bo ty ciągle piszesz te swoje zdania nie patrząc w ogóle na temat rozmowy. Kończę dyskusję z Tobą.

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare - ale to ile płacą za prawa obchodzi mnie tyle ile oglądalność. Mnie to powiewa. Ja podkreślam jasno Eleven ma problem z jakością, ale w zamian za to jest za grosze, bez cyrków z negocjowaniem umów, puszcza w wuj transmisji i dodatkowo jest w necie też za grosze bez zobowiązania i tyle....

 

Kończysz, bo widzisz, że ceny + zabawa z negocjacjami jest nie do obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy, bo dyskusje z Tobą są zupełnie pozbawione sensu. Ty o ilości, inni o jakości. Kogo obchodzi ile meczów JEDNOCZEŚNIE oglądasz(kto tak w ogóle robi, na pewno nie prawdziwy kibic piłkarski!?)? Możesz zaklinać rzeczywistość, ale najchętniej oglądane są mecze naszej ekstraklasy i LM, a także Premier League. Nie zapominajmy też o prawach filmowych. Stąd taka różnica w cenie C+ i 11. Ale Ty i tak tego nie pojmiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest rekord Eleven w pokazywaniu meczów Ligue 1 w danej kolejce? 

 

W Serie A to jakieś 8-9 meczów live, w hiszpańskiej all - a jak jest we francuskiej? Pytam, bo może Eleveny dysponują jakimś konkretnym pakietem meczów stąd takie dziwne decyzje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban za samo pytanie o dostępność konkretnej ligi? Coś niesamowitego. Buta, bezczelność, arogancja i brak kultury wobec widza. Widocznie wielki wódz Elevenów ma tak wielkie poparcie swoich przełożonych iż myśli, że jest niezatapialny. Eleven - młody nadawca, a tak szybko psuje sobie reputację wśród widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim zachowaniu wychodzi cała małostkowość tego gościa. Niestety podczas transmisji też. Nie sądziłem, że to kiedykolwiek napiszę, ale chyba nawet wolę Labogę, że o genialnym Wolskim czy niezłym Marchlińskim nie wspomnę. Kto go zrobił szefem tych stacji? Czy oni nie widzą, że swoim zachowaniem on odstręcza ludzi od 11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...