Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co Was tak interesuje czy sie utrzymają na rynku czy nie? Wszyscy biadolicie nad ich losem i zyczycie porażki... Takie to typowo polskie właśnie. Jak wam się nie podoba co nadają to nie ogladajcie. Bo większość widzę narzeka, narzeka na nich itp.

 

Ogladajcie sobie każdy co chcez skoro pokazują dane ligi to widocznie im sie opłaca z a tu tylko dyskusja o tym w tę i w tamtą . Nie nudzi Wqm sie?

 

@STARS TV mógłbyś jakieś dane z oglądalności np z TVP Sport z Pucharu Francji czy Pucharu Włoch z Polsat Sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, forumowi eksperci? Eleven sie zwija razem z nSport i Canal+ Sport 2, Polsat Sport News i Fight czy jeszcze jest dla nich szansa? ;)

Proponuje też dyskusję pt. czy czas rezygnacje z lig piłkarskich i przebranżowienie się Eleven albo i nawet głównego Canal+ Sport na wrestling z odtworzenia, skoro Extreme Sports jest tak oglądany - o ile więcej byłoby zysku z abonamentu!

No biorąc pod uwagę, że to wyniki za styczeń, gdy na C+S (okazjonalnie na C+S2) leci tylko liga angielska (minus 2 weekendy na FA Cup, który jest w Eleven) to chyba rzeczywiście czas się zwijać - ale to bardziej, trzymając się Twojej retoryki, powinien pakować się Eleven/Eleven Sport, na którym co weekend masz milion meczów, żadna liga nie pauzuje i grają najlepsze kluby, a i tak średnia oglądalność mniejsza niż u znienawidzonej konkurencji :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nSporcie+ w styczniu była chyba tylko jedna transmisja na żywo, a w Eleven Sports kilkadziesiąt. Nie wygląda to za dobrze, ale kanały Eleven nadal się rozwijają i myślę, że najbardziej obiektywne wyniki uzyskamy po tym sezonie, gdy studio wystartuje i kiedy będą mieli jeszcze mocniejszą markę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka: bukmacher ForBet ma promocję, która polega na zrobieniu pierwszego depozytu w forBET na kwotę minimum 11 PLN i dzięki temu możemy oglądać kanały Eleven na stronie www.elevensports.pl za darmo przez 30 dni.

 

Na jednym z for bukmacherskich widziałem regulamin promocji: (link)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby skąd @STARS.TV wie ile Eleven sprzedał subskrypcji ? Jest wróżką ?  Eleven nie podaje tych danych do wiadomości publicznej z jakiś tam względów.

 

Z jakiś tam względów ludzie w branży pewne rzeczy wiedzą a ludzie spoza nie :) Tak działa to na każdym rynku. To, że firma czegoś oficjalnie nie komunikuje to nie znaczy, że otoczenie nie wie jak się sprawy mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ludzie w branży znają tajemnice handlowe innych spółek, w jakim ty świecie żyjesz ? Nie znam takich rynków, na którym podaje się tajemnice handlowe spółek innym ludziom w branży .Wszelkie dane o ilości sprzedanych subskrypcji Eleven to spekulacje . Można jedynie zakładać, że jest ich więcej niż największa oglądalne wydarzenie, ale ile więcej nie da się określić że względu na powszechny dostęp w internecie. Te dane zna tylko Eleven i pewne wnioski będzie można wysunąć jak będą renegocjować prawa czy jest dobrze czy jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szpiegostwie przemysłowym lub wywiadzie gospodarczym słyszałeś? ;) Myślisz, że takie nc+ czy CP nie interesuje się Eleven i odwrotnie?

Niektórzy to faktycznie powinni zejść na ziemię a nie bujać w obłokach i obudzić się z ręką w nocniku jak np.: tzw. "frankowicze"...

 

@kisiel95

Właśnie o to mi chodziło. Dzięki za przytoczenie linka.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szpiegostwie przemysłowym lub wywiadzie gospodarczym słyszałeś? ;)

Serio ty to na poważnie piszesz ? Szpiegostwo gospodarcze aby na forum napisać  lol

 

@kisiel95 mówił o jednej kablówce i  wyciąganie wniosków na podstawie jednego operatora jest w gruncie rzeczy absurdalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio ty to na poważnie piszesz ? Szpiegostwo gospodarcze aby na forum napisać  lol

 

@kisiel95 mówił o jednej kablówce i  wyciąganie wniosków na podstawie jednego operatora jest w gruncie rzeczy absurdalne.

 

Na podstawie jednego operatora można pewnie oszacować resztę wraz z jakimś tam odchyleniem, więc pewnie to co tomciu pisze jest prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że takie nc+ czy CP nie interesuje się Eleven i odwrotnie?

 

 

Oni nie musza szpiegować. Widza czarno na białym jak to sie sprzedaje :) Naprawede myślicie, że takie dane zna w firmie jedna czy dwie osoby :) ? Ludzie wiedza, spotykają sie na piwie gadają. I nie trzeba tu nawet wielkiego szpiegostwa. No ale jak ktoś nie rozumie i nie widział jak działa biznes szczególnie ala korpo to tego nie skuma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty to ty sobie robisz pisząc masę bzdur w tym temacie ale widać dla niektórych jesteś guru, może o to ci chodziło. Nie porównuj transakcji handlowych do liczby bazy klientów bo są to 2 rożne rzecz i o tym  1 firmy specjalnie puszczają przecieki (jak myślę jesteś osobą inteligentną, to dlaczego to robią nie muszę ci tłumaczyć) .  Nie masz zielonego pojęcia (jak każdy inna osoba na tym forum czy gdziekolwiek indziej) czy Eleven sprzedał 100k, 200k ,500k czy 1 mln subskrypcji więc wszystko to co piszesz na ten temat to są jedynie twoje spekulacje innych. Dopóki Eleven tych danych nie poda my ich nie poznamy a wyciąganie wniosków na podstawie jednego operatora jest wręcz śmieszne. 

 

Dopiero sytuacja z przedłużeniem bądź nie posiadanych praw czy ewentualnym wzmocnieniem oferty bądź nie da odpowiedz czy Eleven coś na tym zarabia czy nie.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na serio napisałeś te brednie które napisałeś czy tylko mi się wydaje?

Po 1. Napisałem że znam dane z jednej kablówki a nie całego rynku. Nie wyciągam żadnych wniosków bo to nie mój biznes, zwisa mi sytuacja finansowa Elevenów.
Po 2. Jesteś strasznie naiwny :)
Po 3. Nie jestem żadnym guru. Po prostu pracuję w branży, wystarczy. Serio :)

 

 

p.s.

chociaż w sumie bycie guru tego wątku mi się podoba  :mrgreen:

A teraz na poważnie bo jest to strasznie jałowe a Wy zamiast oglądać meczyki to tracicie czas na dyskusje bez sensu.

 

Nie znamy kwoty jaką wydali na wszystkie prawa, nie znamy dokładnej liczby osób które dostęp wykupiły, nie wiemy ile z kwoty jaką płaci abonent muszą oddać operatorowi a jakąś część muszą. Tyle nie wiemy. A co wiemy? Wiemy jakie są wyniki oglądalności, (krzykaczom na Nielsena mówię, że przy wszystkich jego wadach JEST TO NAJLEPSZE SONDAŻOWE BADANIE W POLSCE!!! Nie ma lepszego w żadnej sprawie którą można przebadać). Te wyniki są słabe, po prostu. Są słabe bo jest niski zasięg ale nie tylko. Są słabe również dlatego, że widocznie włoska i francuska w Polsce nie są żadną lokomotywą. To fakt i nie ma się co obrażać. W moim prywatnym interesie jest żeby to się utrzymało jak najdłużej. Dlatego ponieważ mój 10 letni syn jest stuknięty tak jak niektórzy z Was  :mrgreen: na punkcie meczyków i oglądałby wszystko jak leci. Na szczęście jestem starszy i czasem mu przełączam na STARSA :) Ponieważ to co jest na Elevenach (sam tam oglądam jedynie F1) mu wystarcza to ja wolę płacić 15 złotych niż nawet nie wiem ile za C+. 

Ale czy tam i się to składa? Nie wiem i się nie dowiem. Można jednie gdybać, po co kanałom które są oddzielnie płatne wchodzić do Nielsena (za dwa kanały w badaniu to jest większa kwota niż zarabiają w tej chwili na tych reklamach). Do tego mają nieuczciwe telemetry które im przełączają złośliwe na reklamach na inny kanał, tyle tam zer że ho ho. Krótko mówiąc, na serio te kilkadziesiąt stron o tym nie ma większego sensu. Tyle, ściskam - Wasz guru  :mrgreen:

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli STARS. TV jest tak miły,że dzieli się z Wami pewnymi wynikami, które mogą dać nam jakiś ogląd rzeczywistości to za co go atakujecie? Przecież to nie jego wina,że wyniki są takie,a nie inne. Niestety,ale liga francuska czy włoska nie są lokomotywami, gdyby tak było to Canal+ traktował by je dużo lepiej. Stacje mają wyniki, wiedzę i podejmują decyzje, my często mamy wyobrażenia i życzenia.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli STARS. TV jest tak miły,że dzieli się z Wami pewnymi wynikami, które mogą dać nam jakiś ogląd rzeczywistości to za co go atakujecie?

 

Bo to u nas norma. Nie patrzy się na to, że ktoś siedzi w tym biznesie i wiec sporo więcej od nas, tylko się go gnoi bo mówi co innego niż byśmy chcieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli STARS. TV jest tak miły,że dzieli się z Wami pewnymi wynikami, które mogą dać nam jakiś ogląd rzeczywistości to za co go atakujecie? Przecież to nie jego wina,że wyniki są takie,a nie inne. Niestety,ale liga francuska czy włoska nie są lokomotywami, gdyby tak było to Canal+ traktował by je dużo lepiej. Stacje mają wyniki, wiedzę i podejmują decyzje, my często mamy wyobrażenia i życzenia.. 

Dla tych fanbojów Elevenów niech dodaje jedno 0 na końcu by wyglądało że niektóre mecze ogląda 300 tysięcy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na serio napisałeś te brednie które napisałeś czy tylko mi się wydaje?

 

Po 1. Napisałem że znam dane z jednej kablówki a nie całego rynku. Nie wyciągam żadnych wniosków bo to nie mój biznes, zwisa mi sytuacja finansowa Elevenów.

Po 2. Jesteś strasznie naiwny :)

Po 3. Nie jestem żadnym guru. Po prostu pracuję w branży, wystarczy. Serio :)

 

 

p.s.

chociaż w sumie bycie guru tego wątku mi się podoba  :mrgreen:

A teraz na poważnie bo jest to strasznie jałowe a Wy zamiast oglądać meczyki to tracicie czas na dyskusje bez sensu.

 

Nie znamy kwoty jaką wydali na wszystkie prawa, nie znamy dokładnej liczby osób które dostęp wykupiły, nie wiemy ile z kwoty jaką płaci abonent muszą oddać operatorowi a jakąś część muszą. Tyle nie wiemy. A co wiemy? Wiemy jakie są wyniki oglądalności, (krzykaczom na Nielsena mówię, że przy wszystkich jego wadach JEST TO NAJLEPSZE SONDAŻOWE BADANIE W POLSCE!!! Nie ma lepszego w żadnej sprawie którą można przebadać). Te wyniki są słabe, po prostu. Są słabe bo jest niski zasięg ale nie tylko. Są słabe również dlatego, że widocznie włoska i francuska w Polsce nie są żadną lokomotywą. To fakt i nie ma się co obrażać. W moim prywatnym interesie jest żeby to się utrzymało jak najdłużej. Dlatego ponieważ mój 10 letni syn jest stuknięty tak jak niektórzy z Was  :mrgreen: na punkcie meczyków i oglądałby wszystko jak leci. Na szczęście jestem starszy i czasem mu przełączam na STARSA :) Ponieważ to co jest na Elevenach (sam tam oglądam jedynie F1) mu wystarcza to ja wolę płacić 15 złotych niż nawet nie wiem ile za C+. 

Ale czy tam i się to składa? Nie wiem i się nie dowiem. Można jednie gdybać, po co kanałom które są oddzielnie płatne wchodzić do Nielsena (za dwa kanały w badaniu to jest większa kwota niż zarabiają w tej chwili na tych reklamach). Do tego mają nieuczciwe telemetry które im przełączają złośliwe na reklamach na inny kanał, tyle tam zer że ho ho. Krótko mówiąc, na serio te kilkadziesiąt stron o tym nie ma większego sensu. Tyle, ściskam - Wasz guru  :mrgreen:

Czyli masz i oglądasz Eleven, nie chcesz płacić za C+, bo za drogo, a do tego podrzucasz wyniki oglądalności E/ES, które są słabe - toś się ustawił tak po środku, że nikt Cię nie zaatakuje o wspieranie jednej z opcji ;)

 

A tak na serio mnie zabawa w telemetrię zainteresowała dzięki Tobie własnie, więc jestem Ci wdzięczny, że nadal te wyniki podrzucasz - przynajmniej forum żyje, a taki laik jak ja może sobie poczytać, że temu skoczyło, a tamtemu spadło. Pogadałbym sobie jeszcze trochę o telewizji, ale często zwyczajnie się nie da - powody znane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...