Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzę nie tylko TV Maniac ma problemy z czytaniem i rozumieniem tekstu. Ja mam Eleven tylko dla La Ligi, pisałem to już wielokrotnie, też nie oglądam F1, ale podawane przez @Starsa wyniki pokazują, że tylko wyścigi cieszą się większą oglądalnością.

Sorry, ale nie mówimy o całym pakiecie TV, ale o samych kanałach C+, a te nijak nie wychodzą za 100 zł. Przecież 11 też nie zamówicie bez przynajmniej podstawowych pakietów TV, chyba że w internecie, ale nie o tym mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven problemów technicznym ma wiele i wszyscy to wiemy - przeciętna jakość obrazu, kilkanascie wpadek z brakiem sygnału,  katastrofalny dźwięk zwłaszcza w magazynie stan futbolu gdzie mikrofony w górnych partiach nie dają rady oddać mowy ludzkiej, do tego Eleven Extra od tygodnia nie da się oglądać ze względu na co kilkunastostrunowe ścinki pikseli. Jednak pomimo bylejakości stosunek jakość-cena jest rozsądna w porównaniu do innych bytów opatrzonych logo premium :) No i fakt że aby zauważyć te mankamenty trzeba być wyczulonym na ich obecność i dysponować odbiornikiem w dźwięku i obrazu w którym to zauważymy bo w TV ctrlc za wiele nie przeszkadza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zauważacie piksele, dlaczego nie piszecie reklamacji? Ja oglądam bardzo rzadko te kanały i na razie nie zauważyłem żadnych przycięć. Nie podoba mi się też argument, że mamy tolerować bylejakość, bo niby cena jest niska. Totalnie się z tym nie zgadzam, bo każdy kanał ma obowiązek nadawać w dobrej jakości, tym bardziej tzw. "premium".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jak lubisz sport to trzeba szerszy pakiet bo na kanałach premium 70% tygodniowej ramówki to powtórki

To mam szerszy czyli Extra+6C+ i nigdy nie płaciłem więcej za to niż 59.90 zł.Rachunki większe wynikają  tylko z dobierania opcji dodatkowych typu Eleven itp. Wcześniej poniżej 60 zł to nawet HBO posiadałem przez 2 lub trzy umowy.Każdy kto płaci 100 zł ma bogate pakiety lub kompletnie nie potrafi negocjować.

 

@Arkon bo tak naprawdę jak udowodnisz te piksele? Pewnie większość dostanie odpowiedź, że to wina anteny, konwertera, kabla albo siły wyższej :D

Dokładnie może być problem stwierdzą że oni takich problemów nie odnotowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam eleveny z kablówki i potwierdzam temat "pikselowania" wczoraj u mnie tez wystąpiły zacinki , na eleveny przełączyłem dosłownie na 5 minut a i tak doświadczyłem tego zjawiska

pytanie do zorientowanych w temacie , kablówki maja dosył Eleven światłowodem czy sygnał pobierają z satelity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven problemów technicznym ma wiele i wszyscy to wiemy - przeciętna jakość obrazu, kilkanascie wpadek z brakiem sygnału,  katastrofalny dźwięk zwłaszcza w magazynie stan futbolu gdzie mikrofony w górnych partiach nie dają rady oddać mowy ludzkiej, do tego Eleven Extra od tygodnia nie da się oglądać ze względu na co kilkunastostrunowe ścinki pikseli. Jednak pomimo bylejakości stosunek jakość-cena jest rozsądna w porównaniu do innych bytów opatrzonych logo premium :) No i fakt że aby zauważyć te mankamenty trzeba być wyczulonym na ich obecność i dysponować odbiornikiem w dźwięku i obrazu w którym to zauważymy bo w TV ctrlc za wiele nie przeszkadza :P

Opisz dokładnie jakie masz problemy z Eleven Extra bo ja też na tym kanale zauważyłem problem z obrazem tylko nie wiem czy o tym samym mówimy. U mnie obraz na jakąś minutę dwie tak jakby się przycinał i później wszystko wracało do normy. Jakie u ciebie są objawy? Nie mówiąć już o pikselozie na Eleven. Ale chodzi mi głównie o Eleven Extra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie to hmm w Eleven extra mało treści które jakoś wybitnie mnie zajmują - bo to mecze trzeciego sortu. 29.01.2017 PSG - Monaco 

 

Dźwięk płynny jakość obrazu przyzwoita i zamrażanie pikseli w przekazie co kilkanaście sekund na okres może 0,5s. - zwłaszcza w sytuacjach bardziej dynamicznych. Jest to bardzo denerwujące.( Dekoder evobox w CP, na pozostałych kanałach problemów brak) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie pikselozy, przycinki? O czym Wy piszecie? Na UPC jak zawsze obraz żyleta. Pretensje to do swojego operatora, nie Eleven. Za jakość też trzeba płacić, chcecie oglądać po taniości w jakiś śmiesznych platformach satelitarnych jak CP, to nie narzekajcie później na przekaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie siejmy znowu takiej propagandy. Kiedy za Canal+ trzeba było płacić powyżej 100 zł? Ja jestem abonentem tej paczki od samego początku i jakoś takich kwot nie pamiętam. Fajnie, że kanały Eleven tanieją(choć najmniej oczywiście w Vectrze- 14,90). Na szczęście w nc+ można to dostać bez zobowiązania za 15,90 na dwa miesiące i to jest odpowiednia cena.

15,90 + 40 za paczkę Canal+?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, więc teraz aby kupić Eleveny trzeba wydać kilkadziesiąt złotych więcej w nc+ i w Orange nc+.

Według regulaminu trzeba mieć minimum jeden C+(najmniejsza opcja sprzedawana to 2C+)by włączyć opcję Eleven.O tym że trzeba posiadać C+ gdy ma się już włączoną opcję Eleven nie ma ani słowa.Na innym forum ktoś pisał że ma Eleven przy pakiecie Extra.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie z C+ już było dość dawno czyli nie od teraz.Zresztą  ja i tak posiadam  C+ i Eleven.I z tej drugiej opcji o wiele łatwiej by mi było zrezygnować niż z pierwszej.Z racji  tego co mnie najbardziej interesuje i co najchętniej oglądam.Ja płacę  59.90 zł+15.90 zł za Eleven.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv - uwierz, że stąpasz po cienkim lodzie :)) Zaraz Ci tutaj wyjadą z teoriami jak to za 5 PLN mają C+ w opcji włącz / wyłącz na 4 miesiące :P Ja mam bulę ponad 100 zeta, bo ofert poniżej dla mnie nie ma i tyle w temacie jak to tanio można mieć. Ciekawe ilu jest w takiej sytuacji jak ja :)

 

Porównania nie ma żadnego, bo W CP płacąc ok 30 zeta masz całe Eleveny, a w nc+ dla takich jak ja wieloletnich abo to za mniej niż 100 ciężko, a dla nowych zapewne koło 60 zeta spokojnie, a po roku podwyżeczka na 80, bo ofert brak :)

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bulę ponad 100 zeta, bo ofert poniżej dla mnie nie ma i tyle w temacie jak to tanio można mieć. Ciekawe ilu jest w takiej sytuacji jak ja :)

Ale kogo ty za to winisz? Na tyle się zgodziłeś przedłużając umowę i tyle płacisz. Są osoby, które zadbały o to przy przedłużaniu umowy, aby płacić mniej, i teraz płacą mniej. Trzeba dbać i "walczyć" o jak najlepsze umowy. Tak działa rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...