Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też się nie dziwię, jeśli Eleven tylko dla meczów, które i tak by były w Canal+. Ale myślę że rozumiesz tych, dla których Eleven tworzy kilka razy większą ilość transmisji danego klubu niż Canal+.

Z tą Marsylią śmieszna sprawa, gdyby było coś czego nie mogą zrobić to lepiej gdyby wydali komunikat. Tak zrobił to Canal+ ( z opoźnieniem) i niektórzy ''wybaczyli''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę po raz pierwszy od chyba 13 lat postanowiłem obejrzeć hit ligi francuskiej. Poprzednim był mecz Bordeaux - PSG w sez. 2002/03, w którym nic się nie działo i zakończył się wynikiem 0:0, w niedzielę obejrzałem PSG - Monaco i mecz mnie nie zaskoczył, był nudny, tyle, ze padły dwie bramki i na szczęście petrodolarowy klub bez historii nie wygrał. Mecz ten utwierdził mnie mnie w przekonaniu, że liga francuska jest nudna i jeśli jakaś stacja - szczególnie Eleven z tak bogata ofertą piłkarską - posiada do niej prawa, to powinna to być jedynie zapchajdziura, gdy jest akurat wolna antena. Drugi, oprócz braku wygranej PSG, plus tego meczu, to to, że nie komentował go Święcicki.

Ależ bzduuuury. Po pierwsze - jaki petrodolarowy klub? A Barcelona, Real, Manchester United to kluby, które płacą kamieniami za swoje transfery? Chryste Panie, co za chore rozumowanie.

 

Dwa - źle trafiłeś, tyle. W każdej lidze zdarzają się takie mecze, zresztą jakie możesz mieć pojęcie o tym, że liga jest nudna, skoro oglądasz ją raz na 15 lat? Akurat w tym sezonie L1 jest, śmiem twierdzić, tak samo interesująca jak chociażby Premier League. Kilka drużyn walczy o mistrzostwo, są ekipy bijące się o Ligę Europy i walka o utrzymanie też jest ciekawa. Włącz sobie derby Olimpijskie sprzed kilku tygodni albo mecz Lyonu z Monaco. Zresztą oglądalność Ligue1 jest na równym, dobrym poziomie, zresztą Stars.TV to pokazywał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ale myślę że rozumiesz tych, dla których Eleven tworzy kilka razy większą ilość transmisji danego klubu niż Canal+.

 

Oczywiście, że rozumiem dlatego nie wnioskuję o powrót Serie A do Canal+, bo tam tych meczów było tyle, co kot napłakał. Mnie wystarczy jak wróci La Liga :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się cieszyć, że nareszcie La Liga jest pokazywana jak należy, to forumowi malkontenci znów mają jakieś problemy. Żaden szanujący się kibic ligi hiszpańskiej nie chce jej powrotu do c+ tylko ze względu na komentarz Mirosławskiego. Zaraz zaczyna się mecz Malaga-Espanyol. Już widzę jakby to pokazali w c+. Rozkoszujcie się grą, a nie piszcie bzdury na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby byly same mecze ligi wloskiej, jak ten co jest teraz, nigdy bym o niej zlego slowa nie powiedzial.

Co jest ciekawego w takim dobijaniu rywala? 

 

Jakbym Real oglądał w starciu z jakimś ogórkiem. Naprawdę jarają was takie bezstronne mecze?

 

Teraz już rozumiem dlaczego Serie A beee, a La Liga fap fap fap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że niniejszy wątek tyczy się wyłącznie konkretnych kanałów telewizyjnych, widniejących w tytule wątku.

O konkretnych meczach, wydarzeniach w nich itp. jest odrębny dział na forum poświęcony sporcie.

 

Posty niezwiązane z tematyką niniejszego wątku będą trafiały do Kosza :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma pikselozy zbyt często za to są problemy z dźwiękiem. Jeśli przełączam na kanał Eleven to czasami przez jakieś 6-7 sekund nie ma dźwięku w ogóle. Do tego pojawiają się sekundowe zaniki dźwięku np. wczoraj przy meczu Barcelony kilka razy były takie przycinki. Macie coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Eleven:

Poniedziałek, 06.02:

00:00 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - Super Bowl
15:00 EE TENIS: Turniej ATP w Sofii (do 19:00)
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Granada CF - UD Las Palmas

Wtorek, 07.02:

17:00 EE TENIS: Turniej ATP w Sofii (do 21:00)
18:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Montpellier HSC - AS Monaco
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - ACF Fiorentina
20:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Paris Saint-Germain - Lille OSC

Środa, 08.02:

17:00 EE TENIS: Turniej ATP w Sofii (do 18:55)
17:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: FC Crotone - Juventus FC
18:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Olympique Lyon - AS Nancy
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 4. rundy: Leicester City FC - Derby County FC
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - AC Milan

Czwartek, 09.02:

11:00 ES TENIS: Turniej ATP w Sofii (do 18:55)
18:55 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZM: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Rhein-Neckar Löwen - KS Vive Tauron Kielce

Piątek, 10.02:

17:00 EE TENIS: Turniej ATP w Sofii (do 20:55)
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Genoa CFC
20:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - Real Sociedad (od ok. 10 minuty)

Sobota, 11.02:

11:00 E   STAN FUBTOLU
12:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompié - Valencia CF
13:00 ES TENIS: Turniej ATP w Sofii - mecz półfinałowy
14:00 EE PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Besiktas Stambuł - Dynamo Bukareszt
16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - FC Barcelona
16:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: EA Guingamp - Olympique Lyon
17:00 EE TENIS: Turniej ATP w Sofii - mecz półfinałowy
18:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Deportivo La Coruna
18:55 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: RK Celje Pivovarna Lasko - IFK Kristianstad
19:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: AS Monaco - FC Metz
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: ACF Fiorentina - Udinese Calcio
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - Real Madryt CF
22:25 EE PIŁKA NOZNA: Campeonato Paulista - mecz: Botafogo - Novorizontino SP

Niedziela, 12.02:

11:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Malaga CF
12:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: FC Crotone - AS Roma
14:00 EE TENIS: Turniej ATP w Sofii - mecz finałowy gry podwójnej
14:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga belgijska - mecz: RSC Anderlecht - Zulte Waregem
14:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - Empoli FC
16:10 EE PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Sporting Gijon (od ok. 5-10 minuty również w Eleven!)
17:25 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - SG Flensburg-Handewitt
18:10 EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - Bologna FC (od ok. 10 minuty)
18:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Las Palmas - Sevilla FC
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - Juventus FC

20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Celta Vigo
20:55 EE PIŁKA NOZNA: Liga francuska - mecz: FC Nantes - Olympique Marsylia

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...