Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eleven Extra nadaje mecz ligi brazylijskiej z angielskim komentarzem.  :popcorn:

Po pierwsze to nie mecz ligowy, a po drugie już tak robili. Nawet NFL tak transmitowali. Jak dla mnie tak powinna wyglądać TV. Nie ma sensu czasem ciągać komentatorów jak jest angielski komentarz, albo sam dźwięk ze stadionu. Co prawda raczej drużyny cieniutkie i ich torcida nie jest jakoś głośna, ale fajnie by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie mecz ligowy.

Z tego co wiem liga w Brazylii podzielona jest na stany, więc jest to mecz ligowy.

 

a po drugie już tak robili. Nawet NFL tak transmitowali. Jak dla mnie tak powinna wyglądać TV. Nie ma sensu czasem ciągać komentatorów jak jest angielski komentarz, albo sam dźwięk ze stadionu. Co prawda raczej drużyny cieniutkie i ich torcida nie jest jakoś głośna, ale fajnie by było.

Jeżeli tobie się to podoba to proszę bardzo, ale mi się to nie podoba, bo równie dobrze ten sam mecz mogę oglądać na necie za free z tym samym komentarzem, a tu płace 15 zł, czyli metoda z Kiepskich "PANIE, JA PŁACĘ I WYMAGAM"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są pewnie mistrzostwa stanowe :) Fajnie, że to pokazują, angielski komentarz też całkiem całkiem :) Przynajmniej leci LIVE, a nie z odtworzenia :P

Dokładnie. A tak po prawdzie gra drużyna, która w tym sezonie będzie występować w III lidze brazylijskiej(Serie C, Botafogo SP) z drużyną, dla której nie ma miejsca nawet w najniższej IV lidze(Serie D, Novorizontino) bo gra tylko w stanówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak że w czasie grania LM żadnych innych meczów z Europy transmitować nie można? Zdarzały się w ostatnim czasie też wyjątki, owszem, ale to też było po zgodach UEFY. Taką transmisję Campeonato Paulista macie w środę o 19:55 chociażby, a na pewno za dużo osób to tego nie ogląda. ;)

Czego jak czego ale Championship to Eleven źle ostatnio nie traktuje. ;) A nie było transmisji bo mieli inne, swoją drogą chyba EHF CL i tenis musi się nie najgorzej chyba oglądać skoro zwłaszcza tej pierwszej w porównaniu z wcześniejszym okresem więcej w ramówce. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że na głównym Eleven puszczają finał tenisa z Sofii. Bardzo jestem ciekaw porównania oglądalności takiego meczu z meczem piłki nożnej Leganes-Gijon, który leci równolegle na Eleven Extra. Może się okazać, że tenis ma wyższą oglądalność niż mecze ligi hiszpańskiej z dołu tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytyczne UEFY, zresztą aż przejrzałem sobie archiwalne posty z początku marca 2016 kiedy rozmawialiśmy o rewanżu Pucharu Anglii Hull-Arsenal i wtedy została wyrażona zgoda na rozegranie i transmisję meczu w trakcie LM, widzę że kiedy była o tym mowa też się udzielałeś. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umknęło :/

Dla zwykłego widza, to pewnie w głowie się nie mieści, aby przez jakiś [beep] zakaz UEFA ktoś nie mógł sobie obejrzeć meczu innych rozgrywek.

Albo w przypadku Premier League, gdzie nie można obejrzeć w telewizji któregoś weekendowego meczu "bo nie".

A wszystko to, bo pewnie pieniążki. Bo co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603

 

Dzieje się tak, bo w niektórych krajach liga jest równie ważna, a nawet ważniejsza niż europejskie puchary. Jeśli przykładowo kluby z Anglii lub Włoch odpadłyby przedwcześnie z Europy i w czasie antenowym LM wystartowałaby kolejka Premier League lub Serie A to rozgrywki europejskie w tych krajach zeszłyby na drugi plan (a to bardzo ważne rynki dla UEFA i europejska centrala musi się z tamtejszymi telewizjami liczyć).  

 

Poza tym niektóre stacje telewizyjne mają prawa zarówno do LM i rozgrywek ligowych. W takiej sytuacji pewnie nie wystarczyłoby im anten żeby to wszystko pokazać. Takie rozdrobnienie też źle wpłynęłoby na wyniki oglądalności więc tak jak piszesz nikomu się taka sytuacja by nie opłaciła.

 

Pewnie ktoś zaraz wskaże jeszcze inne przyczyny.  

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...