Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mają chyba wszyscy. Ja też oglądam dyscypliny o które sam bym się nie podejrzewał i mi też często zwisa kto to komentuje i czy dobrze komentuje. Weźmy np. Super Bowl na Polsacie Sport gdy komentował Kostyra z kimś tam jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M. City - Bournemouth 20.55 na C+2 LIVE; co nie zmienia faktu że na wspomnianym przez Ciebie meczu Serie A też przysypiałem w pierwszej połowie a druga odpuściłem, choć generalnie lubię ligę włoską


post wyżej to odpowiedź na wpis czerstwego -

Pasjonuje cie liga włoska a oglądałeś i zasnąłeś wczoraj na Lidze angielskiej? :lol2: Może miałem problem z wzrokiem ale wczoraj był mecz Lazio-Milan Live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarowski I Nahorny to słaby przykład, nie sztuką jest zawalić cały mecz ciekawostkami wyczytanymi z internetu bądź brytyjskiej prasy. Nigdy nie słyszałem by przytoczył coś znajdującego się w biografii jakiegoś piłkarza.

Nudził się ktoś na wczorajszym meczu Lazio? Chyba tylko grą Milanu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @MartinFC!

 

Macie pretensje o żarty i poczucie humoru do Swiecickiego, a Twaro jak żartuje to może i wam sie podoba.

 

Nahorny to jest maruda, co chwilę tylko przytacza nic nie znaczące statystyki, ze dany klub moze przy wygranej np 7:0 moze awansować na 6 miejsce... No bądźmy poważni ale co to wnosi do transmisji? Wolę zdecydowanie ciekawostki z książek od Kapicy i dlatego myślę, ze duet Swiecicki & Kapica wygrywa tę rywalizację z Twaro & Nahorny. Wiec 3,2,1 czekam na krytykę mojej osoby bo uważam inaczej i podwazam nieruszalny duet.

 

Twarowskiego uwielbiam bo tez ma to coś jakby ktoś jeszcze mial wątpliwości. Gdyby kazdy z komentatorów mial taki luz itp jak Twaro i Swiecicki to byśmy mieli piękniejszy świat. Ale niestety wśród gwiazd komentarza sa tacy jak Lach, Jonca, Jasina, Kowalski z pazurem, Milko itp... Lenie, ludzie bez pasji, bez polotu, byle jacy po prostu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat zaczyna schodzić na dziwne tory ....  o statystyki oglądalności , że jednym brak meczów w C+ bo były 3-4 a teraz 11 czy więcej, problem z komentatorami że tego nie ma a ten nie potrafi .... i tak w kółko ..... a najbardziej ciekawe jest to że już wielu twierdzi że stacja zniknie ..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na Eleven za te 3-4 mecze, trzeba dodatkowo zapłacić. Teraz rozumiesz?

Komentarz, to kwestia gustu, dla mnie lepszy jest w C+

 

A C+ to niby za darmo jest?

Oczywiście, z punktu widzenia abonenta nc+, to teraz trzeba dopłacić. Dyskusja natomiast odnosiła się do możliwości dostępu do kanałów dla "świeżych" abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzut w stosunku do stacji sportowej, że pokazuje za dużo meczów jest bez sensu, nawet jeśli to są mecze między ostatnimi drużynami w tabeli, to chodzi o to, żeby mieć wybór, fani danej ligi lub którejś z drużyn pewnie obejrzą. Hiszpańskiej prawie wcale nie oglądam ale denerwujące było w C+ to, że gdy jeszcze pokazywali po 3 mecze z kolejki, a były dwa hity, to jednego nie transmitowali bo musiały być Real i Barcelona, a dopiero potem inne mecze. W dzisiejszych czasach to śmieszne, żeby mieć wolną antenę i nie pokazywać w tym czasie żadnego meczu z lig, do których posiada się prawa.

Co do meczu z Brazylii z angielskim komentarzem, to wg mnie lepiej, żeby pokazywali tak lub z samym dźwiękiem ze stadionu niż wcale. I tyczy się to właśnie przede wszystkim ligi brazylijskiej, która gra głównie wieczorem i w nocy naszego czasu, więc jeśli są mecze, to niech je puszczają.

 

Komentatorów zdecydowanie lepszych ma C+ (aczkolwiek nie rozumiem dlaczego tak wielbiony jest Wolski, dobry komentator ale żeby aż tak? Podobnie nie rozumiałem i nie rozumiem fenomenu Smokowskiego). Ktoś tu pisał o luzie Święcickiego, wg mnie to bufon, w dodatku sztuczny a to gadanie non stop o tych pozaboiskowych ciekawostkach jest irytujące (ale najbardziej mnie denerwuje jak nazywa zawodników po imieniu, wiem, wiem, kibice tak często robią ale on jest w pracy, on jest tu komentatorem). Do tej sztuczności dodam jeszcze teksty typu "- skróty z ligi hiszpańskiej skomentuje redaktor Mirosławski. - Dziękuję redaktorze Święcicki". Strasznie to oficjalne, we wszystkich innych stacjach słychać, że komentatorzy to koledzy "jutro mecz X skomentują Imię Nazwisko i Imię Nazwisko", a tu tak oficjalnie pan redaktor z panem redaktorem.

Niby Święcicki i Kapica tak się pasjonują Serie A, owszem, gadają ciągle o tej lidze gdy ją komentują, przytaczają mnóstwo opowieści spoza boiska ale pasję i idącą za tym wiedzę o lidze, to słyszę u Grzywacza. To samo przy okazji meczów NFL, choć tam emocji u komentatorów brak, to widać, że się na tym sporcie znają i nim pasjonują.

Edytowane przez lukaszo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"- skróty z ligi hiszpańskiej skomentuje redaktor Mirosławski. - Dziękuję redaktorze Święcicki". Strasznie to oficjalne, we wszystkich innych stacjach słychać, że komentatorzy to koledzy "jutro mecz X skomentują Imię Nazwisko i Imię Nazwisko", a tu tak oficjalnie pan redaktor z panem redaktorem.

 

Przecież oni to mówią w żartobliwym tonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukaszo85, przecież to wiadome, ze z tym "redaktor Miroslawski" itp to szydera bardziej itp. Tak jak z "Panem Piotrem" itp. Trochę dystansu do życia ;) nie wszystko trzeba brać na poważnie.

 

Mi styl Swiecickiego bardzo odpowiada i jestem zadowolony, że tak często można go słuchać w Eleven.

 

A to nazywanie pilkarzy po imieniu mi sie podoba. "Maurito", "Paolo" itp jest super. I nie wiem jak możecie nie widzieć emocji w jego glosie i sposobie komentowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ELEVEN SPORTS POSZERZA OFERTĘ MMA

O CAGE WARRIORS FIGHTING CHAMPIONSHIP

Warszawa, 15 lutego 2017 r. – Międzynarodowa grupa ELEVEN SPORTS podpisała wieloletnią umowę na wyłączność z Cage Warriors Fighting Championship, jedną z wiodących organizacji MMA.

 

Widzowie kanałów ELEVEN SPORTS w Polsce zobaczą każdą imprezę z cyklu Cage Warriors odbywającą się w latach 2017-2019. Już w sobotę 18 lutego będzie można obejrzeć galę Cage Warriors 80, która odbędzie się w londyńskiej hali O2.

 

ELEVEN SPORTS i Cage Warriors Fighting Championship będą dążyć do zorganizowania gal w krajach, w których nadawca jest obecny.

 

Cieszymy się, że możemy dodać do naszego stale rozrastającego się portfolio praw sportowych transmisje z imprez tak prestiżowej organizacji Mixed Martial Arts jak Cage Warriors Fighting Championship. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować sporty walki na światowym poziomie widzom ELEVEN SPORTS ze wszystkich naszych terytoriów”, mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy ELEVEN SPORTS. „Mocno wierzymy w wartość oferty MMA, zwłaszcza Cage Warriors. Jesteśmy zadowoleni, że będziemy mogli ją rozpowszechniać i przyczynić się do jej wzrostu.”

 

Dążymy do tego, aby jak największa grupa fanów MMA na całym świecie mogła emocjonować się walkami Cage Warriors. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy zawarliśmy liczne kluczowe porozumienia, które pomogą nam realizować ten cel. Umową z ELEVEN SPORTS dajemy sygnał, że w 2017 roku nie przestajemy się rozwijać i zdobywać nowe rynki. Podoba nam się prezentowany przez ELEVEN SPORTS dynamiczny sposób relacjonowania wydarzeń sportowych”, mówi Casimir Knight, prezes Warrior Development Agency, firmy, do której należy Cage Warriors. „Nasi zawodnicy są uważani za jedne z największych talentów MMA. Dzięki zawartym porozumieniom będą mogli zaprezentować swoje umiejętności na prawdziwie międzynarodowej scenie.”

 

Cage Warriors Fighting Championship dołącza do stale wydłużającej się listy transmisji wydarzeń sportowych światowej klasy dostępnych w mediach ELEVEN SPORTS. Wśród nich znajdują się już inne gale sportów walki: M-1 Challenge i Enfusion Live.

 

W sobotę 18 lutego będzie można emocjonować się rywalizacją na najwyższym poziomie. O godzinie 19:00 w Eleven Extra pokazana zostanie NA ŻYWO gala M-1 Challenge 74 w Petersburgu, a o 22:00 w Eleven rozpocznie się transmisja Cage Warriors 80.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystkie Bundesliga nie wykupiona, to ich kupowanie takich odpadów to nie bardzo wiem po co im to, chyba tylko po to by coś kupić. Kupili jakiś czas temu prawa do hokeja jakiś rozgrywek chyba na trawie i do dziś nic nie było z tego, tenis olewają, bo pokazują po 2 h dziennie i jeszcze jakieś problemy, siatkówkę włoska niby mieli teraz już jej nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...