Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@TVManiac, jesteś tak zapatrzony w Eleven, że każdą wypowiedź, która jest sprzeczna z Twoją wizją uznajesz za atak. Ja nigdzie nie napisałem czy to dobrze czy źle, że emitują taką ilość meczów, ja napisałem, że rozumiem tych, którym wystarczały mecze na C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam o naszej noblistce. Nie wiem, jestem prymitywem, interesuję się tylko futbolem. Odp. Nie da się ukryć. Was to naprawdę bawi???

Coś tam o MBA Ale nie potrafisz poprawnie wymówić nazw dróżyn.

A ten jak dziecko po przyjściu ze szkoły grzecznie deklamuje

Oklahoma City Thunder

Golden State Warriors.

 

Co to ma w ogóle być.

Wyobraża sobie ktoś, że Twaro z Nahornym zapodają takie teksty?

 

Merytorycznie Kapica ze Święcickim do meczu przygotowani są zawsze super, mnóstwo ciekawostek itd., ale jak zaczną walić te swoje tekściory, no to po prostu brodzik intelektualny.

Czasem sami potem powinni siebie posłuchać i wyciągnąć wnioski.

 

Faktycznie, premium jak się patrzy, nowa jakość jest tożsama z dobrą zmianą w tym kraju.

A po prostu twitter szaleje i ludzie boki zrywają.

Faktycznie ostatnio wszystko idzie w ilość, a nie w jakość.

No, ale jeśli kogoś to bawi...

To kto bogatemu zabroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop, ale ja nje rozumiem. Przecież te same 3-4 mecze co dawał C+ daje też Eleven. Wiec ich straty w ogóle nie rozumiem bo mają to samo tylko okraszone innyn znaczkiem i komentarz znacznie lepszy niz w C+ więc zmiana na plus. ;)

 

Odkąd wszedl Eleven Sports na polski rynek to możemy oglądać wiele wydarzeń o ktorycg nikt by ostatnio nie pomyślał nawet.

 

Można El.MS Conmebol oglądać bez trudu. Liga brazylijska. FA cup, EFL Cup, Championship,4-6 meczów Ligue1,7-8 Serie A, 8-9 La Liga. Do tego ciekawe wywiady przy F1 prosto z padoku. Magazyny Total Italian, Ligue1Show, FootBrazil czy magazyn o F1.

 

Większość z tego mimo ze prawa miała nawet konkurencja to nie pokazywali. Eleven otworzył oczy. Do tego ludzie z pasją za mikrofonem, którzy stają sie top w Polsce od razu. Cwiakala, Kapica czy Zieliński. tak to by im nikt nje dak szansy. Do tego Swiecicki staje sie top3 w kraju, zresztą zawsze był, ale teraz dostal naprawdę zaufanie i ligi którymi żyje do komentowania a nie 1 lige polska jak w Orange Sport.

 

A C+ co dawal? Milki i inne wedle do komentarza hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak wcześniej napisał @Pawop - komentarz to kwestia gustu i tutaj nie ma nic do rzeczy czy to jest premium czy nie. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Natomiast do Premium brakuje przede wszystkim jakości technicznej i braku reklam w trakcie meczu (banery bukmacherów zasłaniające dół ekranu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzuca, a podaje dalej. 

To już jest czepianie się na siłę, takie jest jego poczucie humoru. 

Jednym odpowiada, innym nie. 

Podaje dalej, czyli widzą to jego followersi, czyli stempluje to swoim nazwiskiem, czyli wrzuca :) ale mniejsza o nazewnictwo. Niestety nie ma to nic wspólnego z poczuciem humoru, ani tym bardziej z dystansem do własnej roboty, natomiast ma wiele wspólnego z wielkim ego :) Zwłaszcza jak się przypomni jego wywiad, w którym sam opowiadał o tym, że te bon moty przygotowują z Kapicą przed meczem - dopiero to pokazuje skalę zniszczenia lub, jak ktoś woli, samozaorania :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to kwestia gustu, więc ta rozmowa nie wnosi specjalnie nic nowego do wątku Eleven i myślę, że może zostać spokojnie usunięta :) 
W mojej opinii Święcicki jest niezłym komentatorem i ma charyzmę do pracy sportowego dziennikarza telewizyjnego. Na pewno lepiej się go słucha niż Durdy czy Żelisława Żyżyńskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Święcicki irytuje często tymi wstawkami z mediów włoskich czy hiszpańskich albo obcojęzycznym nazewnictwem. Wygląda to tak jakby się popisywał. Widać, że orientuje się w piłkarskim świecie, ale moim zdaniem zapowiada się na większego bufona niż obecnie Borek, którego kiedyś przyjemnie się słuchało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha porównać Swiecickiego do Durdy czy Żelka to jest jak porównać Szczakowianke Jaworzno do Manchesteru United...

 

Nie wiem co w tym śmiesznego. Porównanie jest oczywiste, bo chciałem przedstawić, że pomimo tego, że wrzuca jakieś posty na twittera, to i tak jest komentatorem z górnej półki. 

Na podobnym poziomie do Wolskiego czy Rosłonia - gdyby porównywał do nich to nie byłoby takiego kontrastu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest przerysowany. Wolę komentatorów, którzy mniej sobą epatują w trakcie spotkania i pozwalają oglądać wydarzenia boiskowe. Rozumiem, że go lubisz słuchać przy Serie A bo tam często taka nuda, że idzie zasnąć i jego wstawki wprowadzają Ci urozmaicenie.

Zasnąłem to wczoraj na meczu Manchesteru City... Nuda i w ogóle.

 

Serie A mnie pasjonuje, tak jak Kapice i Swiecickiego. No, ape najlepiej polecieć stereotypem i stwierdzić ze liga włoska jest nudna a wszędzie indziej grają o trzy poziomy lepiej...

 

Top3 komentatorów to Swiecicki, Twarowski i Laskowski. Takie jest moje top3. Potem sa Wolski i Borek. Lubię też Grzywacza bo robi emocje i zna sie na angielskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to kwestia gustu, więc ta rozmowa nie wnosi specjalnie nic nowego do wątku Eleven i myślę, że może zostać spokojnie usunięta :) 

W mojej opinii Święcicki jest niezłym komentatorem i ma charyzmę do pracy sportowego dziennikarza telewizyjnego. Na pewno lepiej się go słucha niż Durdy czy Żelisława Żyżyńskiego.

Jak już pisałem - nie wypowiadam się na temat jego warsztatu jako komentatora (tzn. nie wypowiadam się tu - bo moje zdanie wyraziłem wielokrotnie i jestem na "nie), bo to jest kwestia gustu i jednemu on podejdzie, a innemu nie. Wypowiadam się o jego postawie - najpierw wymyśla hasełka przed meczem, potem je podczas meczu wplata, a po meczu wyszukuje te hasełka w necie i je promuje jako memy, albo jako zachwyty nad sobą - no to jest fantastyczna postawa, ale z dziennikarstwem nie ma to wiele wspólnego, to po prostu marny PR i łechtanie własnego ego: patrzcie jaki jestem fajny, mówi się o moich bon motach, a do tego mnie chwalą jako komentatora (żeby było fajniej, to wszystko nadal wisi na jego tt). Jeśli tego oczekujesz od pana z mikrofonem to ok, ja mam trochę większe wymagania :)

 

edit: https://www.instagram.com/p/BQNtirmjjXm/?taken-by=matiswiecicki&hl=pl - "dziennikarze" :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To porownaj Swiecickiego do Wolskiego

Ja widzę to tak:

 

W komentowaniu tego co dzieje się na murawie Wolski > Święcicki

 

W komentowaniu tego co dzieje się poza murawą Święcicki > Wolski 

 

O obiektywną ocenę jednak tu trudno, bo fani La Ligi będą gloryfikować Wolskiego, a Serie A pewnie będą trzymać za Święcickim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...