Jump to content

bartolinos

Friends
 • Content Count

  3921
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

87 Świetna

About bartolinos

 • Rank
  Sport Typer Arbiter

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bartolinos

  Showmax

  ShowMax może nie kosztować specjalnie drogo na Europę, bo to nie był ich główny rynek. TVP pewnie myśli o zmianach w TVP VOD i oferowanie więcej płatnych treści legalnie naszym rodakom mieszkającym za granicą. Jeśli nawet by brali więcej niż za Strefę ABO(aktualnie 9,99zł/30dni) to w pewnym momencie przy dobrych prawach zaczęli by na tym zarabiać. Konkurencja z Netflix będzie niemożliwa, ale przy dobrych pomysłach platforma może na siebie zarabiać. Myślicie tylko płytko nie czując, że ludzie odchodzą od treści TV, a drobna kwoty za dostęp do treści VOD/streamingu staje się dobrą alternatywą.
 2. bartolinos

  Pożegnanie admina: odchodzę z redakcji SAT Kuriera

  Również dziękuję za te twoje lata na forum @Mr. Orbita Życzę wszystkiego dobrego z nowymi wyzwaniami i rozumiem brak czasu na pogodzenie różnych spraw
 3. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Zwykle jest tyle, że wystarczy kilka punktów zdobyć. Akurat te zniżki rozdają często po kilka tysięcy sztuk. Dziś odpaliłem stronę i od razu miałem 0 pkt.. Co ciekawe, to miejsce mam lepsze, niż po przejściu wielu rund. Pewnie za bardzo nie ogarniają sami tych systemów, bo nie wierzę, że dziś z 0 pkt jestem na miejscu nr. 1000, a wczoraj zdobyłem 100pkt i od razu 2300 któreś.
 4. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  W normalnej grze dziś u mnie koszulka, a w premium pakiet PS Premium w IPLA. Nie wydaje mi się żeby grało w to 11tys osób. Miałem też te problemy z grą i kiedyś zdobyłem chyba z 5pkt przed zacinką i byłem w gronie 5tysięcy osób(bez potrzeby premium), które wygrały abo PLUSA.
 5. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Dziś wreszcie pokazał się dolny pasek z pucharami. Coś przycieło ponownie robiąc dwuklik w grze, ale być może źle naciskam te ikonki. Dzięki za informacje panowie, coś tam się widocznie przyblokowało, ważne że działa.
 6. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Weź nie dobijaj🤣
 7. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  @kingofsouth jak zwykle coś nie działa. Nie ma nic za darmo, nie dla psa kiełbasa😪
 8. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Pojawiają się wtedy reklamy, ale nic ich obejrzenie nie daje. Ankieta na końcu jest, pisze że wypełniona i też brak informacji o pucharach. @kingofsouth sprawdzone na kilku przeglądarkach, bo mi dziś nawet dwuklik zrobiło na Chrome i cały misterny plan wygrania worka poszedł.
 9. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Xiaomi Redmi Note 4. Bez roota, czy modyfikacji.
 10. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Nie mam takiego paska na dole. A jestem nawet w tym klubie premium.
 11. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Tylko mi nie zalicza nigdzie tych reklam. Nie widzę informacji, czy mam jakiekolwiek puchary. Nie mam takiej strony jak któryś z użytkowników wstawiał.
 12. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Nic to nie daje. Reklama jest dostępna ponownie i żadnej informacji o jakimkolwiek pucharze na koncie, czy w ogóle informacji o tym gdzie to ewentualnie znaleźć. Próbowałem różne przeglądarki na telefon i to samo.
 13. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Nie mam takiej opcji puchary. A gdzie nie kliknę nic się nie dzieje, nawet na stronie z wynikami. Pisze tylko żeby czekać do następnego dnia na następną grę. Reklamy się odtwarzają, ale jakby nie zalicza.
 14. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Pewnie jak zwykle w Polsacie nie mam dostępu do Premium😁
×