Jump to content

bartolinos

Friends
 • Content Count

  3921
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

87 Świetna

About bartolinos

 • Rank
  Sport Typer Arbiter

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ShowMax może nie kosztować specjalnie drogo na Europę, bo to nie był ich główny rynek. TVP pewnie myśli o zmianach w TVP VOD i oferowanie więcej płatnych treści legalnie naszym rodakom mieszkającym za granicą. Jeśli nawet by brali więcej niż za Strefę ABO(aktualnie 9,99zł/30dni) to w pewnym momencie przy dobrych prawach zaczęli by na tym zarabiać. Konkurencja z Netflix będzie niemożliwa, ale przy dobrych pomysłach platforma może na siebie zarabiać. Myślicie tylko płytko nie czując, że ludzie odchodzą od treści TV, a drobna kwoty za dostęp do treści VOD/streamingu staje się dobrą alternatywą.
 2. Również dziękuję za te twoje lata na forum @Mr. Orbita Życzę wszystkiego dobrego z nowymi wyzwaniami i rozumiem brak czasu na pogodzenie różnych spraw
 3. Zwykle jest tyle, że wystarczy kilka punktów zdobyć. Akurat te zniżki rozdają często po kilka tysięcy sztuk. Dziś odpaliłem stronę i od razu miałem 0 pkt.. Co ciekawe, to miejsce mam lepsze, niż po przejściu wielu rund. Pewnie za bardzo nie ogarniają sami tych systemów, bo nie wierzę, że dziś z 0 pkt jestem na miejscu nr. 1000, a wczoraj zdobyłem 100pkt i od razu 2300 któreś.
 4. W normalnej grze dziś u mnie koszulka, a w premium pakiet PS Premium w IPLA. Nie wydaje mi się żeby grało w to 11tys osób. Miałem też te problemy z grą i kiedyś zdobyłem chyba z 5pkt przed zacinką i byłem w gronie 5tysięcy osób(bez potrzeby premium), które wygrały abo PLUSA.
 5. Dziś wreszcie pokazał się dolny pasek z pucharami. Coś przycieło ponownie robiąc dwuklik w grze, ale być może źle naciskam te ikonki. Dzięki za informacje panowie, coś tam się widocznie przyblokowało, ważne że działa.
 6. @kingofsouth jak zwykle coś nie działa. Nie ma nic za darmo, nie dla psa kiełbasa😪
 7. Pojawiają się wtedy reklamy, ale nic ich obejrzenie nie daje. Ankieta na końcu jest, pisze że wypełniona i też brak informacji o pucharach. @kingofsouth sprawdzone na kilku przeglądarkach, bo mi dziś nawet dwuklik zrobiło na Chrome i cały misterny plan wygrania worka poszedł.
 8. Xiaomi Redmi Note 4. Bez roota, czy modyfikacji.
 9. Nie mam takiego paska na dole. A jestem nawet w tym klubie premium.
 10. Tylko mi nie zalicza nigdzie tych reklam. Nie widzę informacji, czy mam jakiekolwiek puchary. Nie mam takiej strony jak któryś z użytkowników wstawiał.
 11. Nic to nie daje. Reklama jest dostępna ponownie i żadnej informacji o jakimkolwiek pucharze na koncie, czy w ogóle informacji o tym gdzie to ewentualnie znaleźć. Próbowałem różne przeglądarki na telefon i to samo.
 12. Nie mam takiej opcji puchary. A gdzie nie kliknę nic się nie dzieje, nawet na stronie z wynikami. Pisze tylko żeby czekać do następnego dnia na następną grę. Reklamy się odtwarzają, ale jakby nie zalicza.
 13. Pewnie jak zwykle w Polsacie nie mam dostępu do Premium😁
×
×
 • Create New...