Skocz do zawartości

bartolinos

Przyjaciele
 • Zawartość

  3921
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

87 Świetna

O bartolinos

 • Tytuł
  Sport Typer Arbiter

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. bartolinos

  Showmax

  ShowMax może nie kosztować specjalnie drogo na Europę, bo to nie był ich główny rynek. TVP pewnie myśli o zmianach w TVP VOD i oferowanie więcej płatnych treści legalnie naszym rodakom mieszkającym za granicą. Jeśli nawet by brali więcej niż za Strefę ABO(aktualnie 9,99zł/30dni) to w pewnym momencie przy dobrych prawach zaczęli by na tym zarabiać. Konkurencja z Netflix będzie niemożliwa, ale przy dobrych pomysłach platforma może na siebie zarabiać. Myślicie tylko płytko nie czując, że ludzie odchodzą od treści TV, a drobna kwoty za dostęp do treści VOD/streamingu staje się dobrą alternatywą.
 2. bartolinos

  Pożegnanie admina: odchodzę z redakcji SAT Kuriera

  Również dziękuję za te twoje lata na forum @Mr. Orbita Życzę wszystkiego dobrego z nowymi wyzwaniami i rozumiem brak czasu na pogodzenie różnych spraw
 3. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Zwykle jest tyle, że wystarczy kilka punktów zdobyć. Akurat te zniżki rozdają często po kilka tysięcy sztuk. Dziś odpaliłem stronę i od razu miałem 0 pkt.. Co ciekawe, to miejsce mam lepsze, niż po przejściu wielu rund. Pewnie za bardzo nie ogarniają sami tych systemów, bo nie wierzę, że dziś z 0 pkt jestem na miejscu nr. 1000, a wczoraj zdobyłem 100pkt i od razu 2300 któreś.
 4. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  W normalnej grze dziś u mnie koszulka, a w premium pakiet PS Premium w IPLA. Nie wydaje mi się żeby grało w to 11tys osób. Miałem też te problemy z grą i kiedyś zdobyłem chyba z 5pkt przed zacinką i byłem w gronie 5tysięcy osób(bez potrzeby premium), które wygrały abo PLUSA.
 5. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Dziś wreszcie pokazał się dolny pasek z pucharami. Coś przycieło ponownie robiąc dwuklik w grze, ale być może źle naciskam te ikonki. Dzięki za informacje panowie, coś tam się widocznie przyblokowało, ważne że działa.
 6. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Weź nie dobijaj🤣
 7. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  @kingofsouth jak zwykle coś nie działa. Nie ma nic za darmo, nie dla psa kiełbasa😪
 8. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Pojawiają się wtedy reklamy, ale nic ich obejrzenie nie daje. Ankieta na końcu jest, pisze że wypełniona i też brak informacji o pucharach. @kingofsouth sprawdzone na kilku przeglądarkach, bo mi dziś nawet dwuklik zrobiło na Chrome i cały misterny plan wygrania worka poszedł.
 9. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Xiaomi Redmi Note 4. Bez roota, czy modyfikacji.
 10. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Nie mam takiego paska na dole. A jestem nawet w tym klubie premium.
 11. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Tylko mi nie zalicza nigdzie tych reklam. Nie widzę informacji, czy mam jakiekolwiek puchary. Nie mam takiej strony jak któryś z użytkowników wstawiał.
 12. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Nic to nie daje. Reklama jest dostępna ponownie i żadnej informacji o jakimkolwiek pucharze na koncie, czy w ogóle informacji o tym gdzie to ewentualnie znaleźć. Próbowałem różne przeglądarki na telefon i to samo.
 13. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Nie mam takiej opcji puchary. A gdzie nie kliknę nic się nie dzieje, nawet na stronie z wynikami. Pisze tylko żeby czekać do następnego dnia na następną grę. Reklamy się odtwarzają, ale jakby nie zalicza.
 14. bartolinos

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Pewnie jak zwykle w Polsacie nie mam dostępu do Premium😁
×