Jump to content

franko

Users
 • Content Count

  353
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About franko

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Brawo tu jest sedno. Pan Piotr Malicki, dyrektor sprzedaży produktów i usług prepaid w nc+ Publicznie przedstawił iż oferta na moduły CAM w postaci tresci 4K bedzie dostępna,wiec osoba z najwyższej półki nie wypełnia swoich zobowiązań. Osoby dzwoniące do NC+ radze jutro bo dziś niema osób tzw przełożonych decyzyjnych należy powołać się na wypowiedz pana Piotra Malickiego dyrektora sprzedaży produktów że oferta musi być dostępna dla osób z modułami CAM.
 2. franko

  Ultra HD (4K) w nc+ – oferta programowa

  Z informacji nieoficjalnych przekazanych przez jednego użytkownika podkreślam to tylko jego informacja bez potwierdzenia. 5 Września NC+ ma dołączyć 2 kanały 4K,odpowiednio Eleven 4K i Eurosport 4K do pakietu 4K za 10pln. Sam nie wnikam czy to pewne na 100%,musimy uzbroić się w cierpliwość do 5 Wrzesnia.
 3. @shevchenko1987 Proponuje i to rozwieje sprawe jak masz moduł CAM CI+ i chcesz dokupić CANAL+ 4K od dzis zadzwoń na ich BOA i bedzie jasne czy pani ci to umożliwi.
 4. Sprawa jest do wyjaśnienia to było wczoraj,dziś jest sytułacja dynamiczna. Jeżeli by się potwierdził brak dokupienia CANAL+ 4K do CAM było by bardzo nie elegancko. Gdyż po co na mundial zachęcano kupno np modułu po czym 1 Września nie bedzie możliwosci dokupienia go sobie do modułu.
 5. Z informacji przekazanych na infolinii NC+ a informacja jest szokująca nie ma możliwośći dokupienia CANAL+ 4K ULTRA HD do modułu CI+. Jeżeli jak się to potwierdzi ostatecznie zrobiono by ludziom nie powiem inaczej świństwo,ludzie masowo nakupili moduły na mundial i był zachwalany Mundial 4K,po czym pokazano gest kozakiewicza w postaci braku dokupienia opcji z 4K za dopłatą.
×