Jump to content

senac

Users
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About senac

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. senac

  Eurosport 1 i Eurosport 2

  Na Eurosport 2 dzisiaj na żywo transmitowany był mecz ligi VTB : Zielona Góra - Niżny Nowogród. O dziwo nigdzie nie był oto zapowiedziane, widocznie nabyli prawa niedawno.
 2. senac

  Serie A

  Nie ogłoszą. To jest fejk
 3. senac

  Ligue 1 Conforama

  Ciekawe jest to, że w Serbii, Chorwacji, Rumunii, Czechach itp tamtejszym stacjom opłaca się pokazywać Ligue 1
 4. senac

  Kanały Eleven Sports

  Na czwartym kanale jest liga niemiecka, włoska (kiedy jest kilka spotkań o tej samej godzinie), żużel... Fakt, w tygodniu są same powtórki.
 5. senac

  Kanały Eleven Sports

  Nie powiedziałbym, że mają to co najlepsze z Bundesligi, bo oprócz meczu Bayernu to C+ ma 2 z 3 najciekawszych spotkań (2 i 4 wybór jak pamiętam dobrze). Tak naprawdę to tylko kibice Serie A mogą być zadowoleni (a to i tak abonenci CP nie mają dostępu do E4, na którym też zdarzają się mecze). Jeżeli ktoś chce oglądać Real Madryt albo Barcelonę to też nie ma gwarancji, że będzie to na Eleven.
 6. senac

  SportKlub

  Liga Austriacka też nie jest za bardzo popularna w Polsce.
 7. senac

  Polskie kluby w europejskich pucharach

  Nie uważasz, że coś jest nie tak jeżeli oczekiwanie nawiązania walki z mistrzem Luksemburga rozważamy w kategoriach cudu?
 8. https://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/16-08-2018/serie-a-lega-valuta-rinvio-samp-fiorentina-milan-genoa-fatti-genova-290213102559.shtml Sampdoria and Genoa have cancelled their Serie A matches this weekend following the Morandi bridge collapse
 9. Niedziela 19.08 20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - ACF Fiorentina 20:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - Genoa CFC Te dwa mecze można już wykreślić. A bardzo prawdopodobne jest, że cała kolejka zostanie przełożona.
 10. senac

  Ligue 1 Conforama

  Kiedy ostatnio był przypadek, że ligi z top 5 nie było w polskiej TV?
 11. senac

  Polskie kluby w europejskich pucharach

  Nie przesadzajmy. Pierwszą połowę Lech miał w miarę dobrą, brakowało skuteczności. Niepotrzebnie dali sobie strzelić wyrównującego gola Ważne, że jest awans
 12. senac

  Polskie kluby w europejskich pucharach

  Takie to dziwne, że ludzie cieszą się, że Lech czy Jaga resztkę naszego honoru na arenie międzynarodowej ratują po wyczynach pozostałych klubów w starciu ze Słowakami? Rio Ave może to nie jest Porto, Benfica czy Sporting ale z jakiegoś powodu dostali się do tych eliminacji.
 13. senac

  Polskie kluby w europejskich pucharach

  Brawo Jaga , 2-2
 14. senac

  Polskie kluby w europejskich pucharach

  Na Lecha liczyłem, ale Jaga to miłe zaskoczenie
×