Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od wtorku wracają wydania programu "Kasta" emitowane na TVP INFO od poniedziałku do czwartku ok. 21:30, a w piątki 21:00. Powtórki kilka godzin później - ok. 0:45. Program przypomina patologiczne decyzje wymiaru sprawiedliwości w Polsce na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwyczajnie przekopiowana stara ramówka. Gdyby się nią sugerować, to mają rzekomo powrócić także "#Jedziemy dalej" i "Minęła 9", ale programy te są zawieszone z powodu pandemii koronawirusa. Poza tym w ramówce dla prasy (https://www.tvp.pl/prasa/TVPInfo/) do piątku nie ma ani śladu "Kasty" (nie sugerujcie się ramówką od 27.04, bo ta jest zapewne nieaktualna [brakuje "Koronawirus. Poradnika" o 16:30]).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2020 o 14:56, Pawel1987 napisał:

Dziś w TVP Info jeden temat:500+i inne programy socjalne. Twierdzenie, że jak zmieni się władza to wszystko zabiorą. Przy tym wszystkim są pokazywane sondy które wychwalają politykę rząd, zero krytycznych opini. 

I to jest największy błąd TVP Info :  ZERO KRYTYCZNYCH OPINII. Dlatego są niewiarygodni. Czy ONI tego nie rozumieją ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż przecież wiadomo że używają platformy do komunikacji, która umożliwia stawianie wirtualnego tła, no ale widać że jest zlecenie na wbijanie szpileczek :)

 

Wczoraj zarzucali mleczarniom brak patriotyzmu, bo korzystają do produkcji swoich wyrobów z zagranicznych "komponentów".

Jakoś nie zająknęli się że karty do głosowania korespondencyjnego drukuje wg Onetu niemiecka firma, a nie jak zapewniano wytwórnia papierów wartościowych :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ciastek napisał:

Jak na TVP to bardzo delikatne określenie - mogli użyć pojęcia KŁAMSTWO, MANIPULACJA i NIEPRAWDA tak jak zawsze 

Równie dobrze mogę napisać, że TVN to również KŁAMSTWO, MANIPULACJA I NIEPRAWDA. Nie jest tak? 

 

Jak widać znaleźli się sami krytycy TVP, bo jest złe i nieprawdziwe. Oczywiście, że tak nie jest. 

 

TVP w porównaniu do TVN w większości mówi prawdę, są na to dowody, a w TVN nie widziałem żadnej prawdy.

 

Generalnie rzadko oglądam telewizję. Teraz to tylko w internecie czytam i nie tylko z obu stron, ale również niezależnych. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi zrobiłeś dzień. Są już nawet strony analizujące codzienne ściemy Wiadomości więc taka to prawda. Oczywiście Fakty nie są ideałem, ale pisanie ze TVP w większości podaje prawdę jest wręcz zabawne. No owszem jeśli mówimy o partyjnej prawdziwe to się można zgodzić. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotnim "Salonie dziennikarskim", Maciej Pawlicki użył określenia "paniusia" w odniesieniu do ambasador USA w Polsce - Georgette Mosbacher. Trochę to dziwne, że w rządowej telewizji padają takie słowa w odniesieniu do ambasadora państwa, które uważa się za najważniejszego sojusznika militarnego. W/w określenie padło w komentarzu odnośnie wypowiedzi p. Mosbacher, w której to stanęła w obronie TVN-u, jako stacji należącej do amerykańskiego Discovery.

Cytat

 

Okropnie martwi mnie ta paniusia, że ona jest jeszcze ambasadorem tak ważnego państwa jak USA. Myślę, że Polacy uwielbiają USA, może trochę naiwnie. Natomiast dobre relacje Polaków jest w stanie popsuć pani Mosbacher. Ona już kilka razy wykonała takie manewry. Ta buta jest absolutnie niedopuszczalna. Apeluję, żeby ignorować ją, dopóki się nie opanuje. Powinna popatrzeć na swojego pryncypała, bardzo dobrego prezydenta, który bardzo krytykuje amerykańską firmę CNN, wbrew tradycji poprzednich prezydentów. A ona mówi, że nie można krytykować amerykańskiej TV. To szkodzi i Polsce, i USA, i naszym relacjom. Potrzeba jej szybkich korepetycji, albo odwołania jej

– powiedział Maciej Pawlicki.

 

https://wpolityce.pl/polityka/497378-semka-dzialania-mosbacher-moga-psuc-relacje-polski-z-usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, K63 napisał:

W sobotnim "Salonie dziennikarskim", Maciej Pawlicki użył określenia "paniusia" w odniesieniu do ambasador USA w Polsce - Georgette Mosbacher. Trochę to dziwne, że a rządowej telewizji padają takie słowa w odniesieniu do ambasadora państwa, które uważa się za najważniejszego sojusznika militarnego. W/w określenie padło w komentarzu odnośnie wypowiedzi p. Mosbacher, w której to stanęła w obronie TVN-u, jako stacji należącej do amerykańskiego Discovery.

https://wpolityce.pl/polityka/497378-semka-dzialania-mosbacher-moga-psuc-relacje-polski-z-usa

Już się nie mogę doczekać co ci wszyscy tak kochający Amerykę będą mówić za pół roku jak już nie będzie Trumpa :D

Edytowane przez marrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...